הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • צור קשר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • טיולים מאורגנים לסין - איילה גיאוגרפית

  טיול מאורגן ליונאן (סין) ולאוס - כולל ארץ השנגרילה, 18 יום
  בטיול אתנוגרפי זה לסין ולאוס נגיע לביקור בכפרים ושבטים אשר לא ראו כמעט מעולם זרים. נבקר בכפרים, בשווקים ובבתים ונלמד את אורחות חייהם ואמונותיהם הייחודיות. הטיול עובר בין מספר קבוצות אתניות שונות, מתחיל בנופים טרופיים של  לאוס ומסתיים בנופי ההרים המושלגים של יונאן.


  סין ,כולל ביקור בשמורת הטבע ז'יוז'איגואו ומחוז יונאן
  הטיול המושלם לסין. שילוב של כלל האתרים הקלאסיים בסין עם פנינות הטבע היפות ביותר בסין: שמורת הטבע היפה ביותר בעולם: ערוץ תשעת הכפרים, "ג'יוז'איגואו", מחוז יונאן, מחוז המיעוטים של סין עם העיר הציורית ליג'יאנג וארץ השנגרילה. כל אלו לצד אתרים קלאסיים סיניים: העיר בייג'ינג ואתריה המרתקים: העיר האסורה, החומה הסינית הגדולה, העיר שיאן ואתר חיילי הטרקוטה המיוחד, גבעות הקארסט של גוילין ויאנגשואו והכרך הגדול ביותר בכדור הארץ כיום: העיר שנגחאי
   

  טיול לסין בדגש שמורות בצפון סצ'אן ושבטי הדרום, 16 יום
  זהו טיול מקסים לסין כאשר בין היתר נבקר: בעיר הבירה בייג'ינג ואתריה ההיסטוריים: החומה הסינית, העיר האסורה, ומקדש השמיים, בשיאן  נפשפש בשוק המצוין שברובע המוסלמי, ונבקר בצבא חיילי החרס, בצ'נגדו בירתה של סיצ'אן נעקוב אחרי דובי פנדה, משם נמשיך אל שמורת הטבע המצוינות של צפון סיצ'ואן, נצעד בין טרסות אורז ובני מיעוטים בגוי-ג'ואו נחצה דרך מחוזות כפריים לעבר גווילין הפלאית והנוף הררי המיוחד הנשקף בהפלגה על נהר הלי,  ומנגד נטייל ברחובות שנגחאי והתוססים ונצפה לעבר נוף אורבני עכשווי מראשו של גורד שחקים ועוד ועוד.

  טיול לסין הקלאסית – לשומרי מסורת , 15 ימים
  טיול מושלם עבור אלו שמגיעים למדינה המדהימה הזו בפעם הראשונה, זהו הטיול שמאפשר לכם להכיר את סין מקרוב והוא כולל את כל המקומות והאטרקציות בסין. הטיול מתחיל בביג'יננג ואתריה: העיר האסורה, כיכר טיאנאנמן, ארמון הקיץ והחומה הסינית. משם אנו ממשיכים אל עיר הבירה ההיסטורית של סין, העיר שיאן בדגש על האתר הארכיאולוגי המפורסם ביותר בעולם אתר חיילי הטרקוטה.
  לפרטים ומסלול הטיול >>


  טיול מאורגן לסין כולל הר טיאנמן 14 יום
  טיול מאורגן לסין זה הוא טיול מושלם עבור אלו שמגיעים למדינה המדהימה הזו בפעם הראשונה, זהו הטיול שמאפשר לכם להכיר את סין מקרוב והוא כולל את כל המקומות והאטרקציות בסין. הטיול מתחיל בביג'יננג ואתריה: העיר האסורה, כיכר טיאנאנמן, ארמון הקיץ וגם רובעי האומנות של 798 וליוליצ'נג. משם אנו ממשיכים אל עיר הבירה ההיסטורית של סין, העיר שיאן בדגש על האתר הארכיאולוגי המפורסם ביותר בעולם אתר חיילי הטרקוטה.  *ניתן גם לבנות מסלול טיול לנוסע העצמאי.