הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • צור קשר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • טיולים מאורגנים לקירגיסטאן - איילה גיאוגרפית

  טיול ג'יפים בקירגיזסטן כולל אגם קל סו, 11 יום
  קירגיסטאן, ארץ מרעה ונוודים בעלת נופי הרים עוצרי נשימה בלב רכסי הרי טיאן-שן, "ההרים השמימיים" שלוחותיה הצפוניים של שרשרת ההימלאיה. מעבר לטיול המאתגר בינות מעברי הרים גבוהים, פסגות קרחונים, אגמים ונהרות, נפגוש מקרוב את תרבות   הנוודים הקירגיזים, שהם מאחרוני עמי הנוודים ששרדו בעולם. 
   

  טיול מאורגן לדרך המשי- הטיול המקיף מקירגיסטן לבייג'ין
  זהו טיול מאורגן לדרך המשי שהוא מסע בעקבות הנתיבים העתיקים של דרכי המשי החוצות את יבשת אסיה. בואו למסע מרתק בין נופי טבע עוצרי נשימה, מפגש תרבויות בשילוב היסטוריה עתיקה של עמי נוודים, נאות מדבר וערים היסטוריות שזה עתה נפתחות מחדש אל העולם. מעבר לדגש התרבותי וההיסטורי, בטיול זה ניתן דגש רב על אתרי טבע ונוף בשילוב הליכות רגליות קלות.
  לפרטים ומסלול הטיול >>
   

   
  טיול ג'יפים בקירגיזסטן משולב בטיול לאוזבקיסטן, 13 יום
  קירגיסטאן, ארץ מרעה ונוודים בעלת נופי הרים עוצרי נשימה בלב רכסי הרי טיאן-שן, "ההרים השמימיים" שלוחותיה הצפוניים של שרשרת ההימלאיה. מעבר לטיול המאתגר בינות מעברי הרים גבוהים, פסגות קרחונים, אגמים ונהרות, נפגוש מקרוב את תרבות הנוודים הקירגיזים, שהם מאחרוני עמי הנוודים ששרדו בעולם. זהו טיול מיוחד וראשוני בנהיגת ג'פים עצמית. אוזבקיסטאן - תרבות עולם האיסלם המרכז אסייתי בשיא פארו והדרו – טיול בדגש ארכיטקטורה- היסטוריה ואומנות. 
   

  טיול לדרך המשי- קירגיסטן וקשגאר, 16 יום
  טיול מאורגן לדרך המשי שהינו טיול ייחודי לאורך החלקים ההרריים והיפים ביותר בדרכי המשי החוצות את מרכז אסיה המשלב טיול בקירגיסטן עם מחוז קשגאר בסין. הטיול בדגש הליכות טבע רגליות קלות עם חווית מפגש התרבויות המרתק המאפיין את מרכז אסיה. את הטיול בדרך המשי נתחיל בקירגיסטאן, נחווה את חיי הנוודים הקירגיזים בנופי הבראשית של הרי הטיאן-שן, בקניונים הסמוכים לימת איסיקול. מקירגיסטאן נחצה את הגבול הסיני בסדרת מעברי הרים ונגיע לנאת המדבר קשגאר, עיר היסטורית עתיקה ומרתקת, אשר במשך דורות הציתה את דמיונם של נוסעים רבים במערב.
   

  טרק קירגיזסטאן - קרחון אינילצ'ק עד אגם מרצבאחר, 15 ימים
  זהו טרק ייחודי וראשוני אל מרכז הטרקים השני בגובהו בעולם מעבר לנפאל. למעשה כל המדינה היא מעין " טרק אחד גדול", אנו נתמקד בשני מסלולים – מסלול קצר אך מרהיב לאגם אלה Ala Kol , והמסלול העיקרי לאורך קרחון אינילצ'ק האדיר עד אגם מרצבאחר ושיפולי פסגות שמעל 7000 מטר - חאן טנגרי ופובודה. נחזור לציביליזציה במסוק בטיסה נופית מדהימה. המסלול למיטיבי לכת .