הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • צור קשר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • טיולים מאורגנים למרוקו - איילה גיאוגרפית

   
  טיול מאורגן למרוקו כולל טנג'יר, 12 ימים
  חווית הטיול במרוקו משלבת גוון נופים נהדר, היסטוריה מעניינת ותושבים מסבירי פנים. בטיולנו נכיר את מכמני הממלכה המערבית, ממיצרי גיברלטר ומרומי הרי הריף, עד רכסי האטלס ומרחבי מדבר סהרה, עם נאות המדבר הענקיות. נפגש עם בני שבטי ההרים, הברברים, והאנשים הכחולים של הסהרה. תרבות האסלם הגבוהה בערים האימפריאליות, ודייגי החוף האטלנטי, עם ניחוח ערי הנמל הפורטוגזיות.
   
   

  טיול ג'יפים למרוקו משולב עם רבאט, פאס וא-סווירה, 12 ימים
  החל מ- 2005, התחלנו לטייל בג'יפים במרוקו. מהר מאוד הבנו שהנסיעה בג'יפים בלבד לא מספקת את הציבור שבא פעם בחיים למרוקו. וכך נולד לראשונה לצבור הישראלי הטיול המשולב: אוטובוס לערים רבאט פאז ואסווירה ובאמצע עוברים ל 6 ימים ג'יפים בנהיגה עצמית. יחוד בנוסף,  בטיול הג'יפים החלטנו לשנות המסלול ולוותר על ימים מאוד ארוכים מערבה לסהרה באזור זגורה- שגגה שכולם עושים. במקום זאת אנו נוסעים  מזרחה לדיונות מרזוגה (היפות והגבוהות ביותר למרוקו) ולמחרת יום בסהרה המקביל לגבול עם אלג'יר 
  טיול מאורגן למרוקו, כולל רכס האנטי אטלס, 15 ימים
  מהחוף האטלנטי אל מרומי רכס האטלס, למרחבי מדבר סהרה, עם נאות המדבר הענקיות. במסגרת טיול זה למרוקו נפגש עם בני שבט ההרים, הברברים, האנשים הכחולים של הסהרה, תרבות האסלם הגבוהה בערים האימפריאליות, דייגי החוף האטלנטי, עם ניחוחות ערי הנמל הפורטוגזיות, ארכיטקטורת הקסבות הברבריות מול המדרסוות המצועצעות, והמבנים המנואלים של ימי הביניים. נעלה אל הדיונות עם הג'יפים בסהרה, נטייל בקניוני הטונדרה והדאדס, מפלי אוזוד ונתפעל מנופי הגרניט של מול האטלס. ומעל לכל המפגשים עם התושבים מכניסי האורחים.


  טיול מאורגן למרוקו –טיול מיוחד כולל דרך הקסבות, 11 יום
  מסלול הטיול למרוקו  כולל דרך הקסבות עובר בינות כלל המקומות המרהיבים שיש למרוקו להציע ערי ממלכה יפהפיות עם סגנון אדריכלי מיוחד ויוצא דופן, מדבריות הסהרה האינסופיים והמפגש המיוחד עם הטוארגים הלבביים, העיר האדומה מרקש על שלל שווקיה, אתריה והשוק הססגוני שבה ולקינוח אזור החוף האטלנטי, ערי החוף המרתקות המובילות אותנו אל הלב הפועם של מרוקו העיר קזבלנקה בה מסתיים סיורנו.