הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • צור קשר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור

  טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור, כולל דרקוני הקומודו והאי פלורס, 20 יום

  קבוצת האיים הנקראת בשם הכולל אינדונזיה משכה אליה במשך מאות בשנים סוחרים סיניים והודיים, כובשים אירופיים, מיסיונרים, הרפתקנים, חברות כרייה, מטיילים ותיירים בקבוצות מאורגנות. היא מורכבת מיותר מ-13,000 איים בכל גודל וצורה, הטובלים בים כחול. יש בה יערות גשם טרופיים שבין ענפיהם מנתרים קופי אורנג-אוטנג, עשרות הרי געש פעילים, מקדשים מרהיבים, אגמים וולקניים, טרסות אורז החצובות במורדות גבעות ושקיעות שמש נפלאות בחופים. טיול מאורגן לאינדונזיה הוא טיול אל הרבגוניות של האנשים והתרבויות בארכיפלג הגדול בעולם. במסגרת הטיול לאינדונזיה נבקר בג'אווה - אי געשי פורה שתושביו משלבים בין עיקרי האמונה המוסלמית לבין מורשת תרבותית הינדואית, פולחני רוחות וטראנסים; נמשיך לביקור בשבט הטורג'ה שבאי סולאווסי - שבט נוצרי-אנימיסטי שבניו מממשיכים לקיים את פולחני האבות וטקסי המוות המסורתיים שלהם בצד הנצרות; ונסיים בביקור באי באלי - אי של יופי בתרבות הינדית מרתקת, שזכה להיקרא "גן העדן האחרון על אדמות"

  מגוון תאריכי יציאה אוגוסט-אוקטובר 2016

 • טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור: מסלול הטיול

  1-2 תל אביב - סינגפור
  נצא דרך אירופה לסינגפור אליה נגיע למחרת אחר הצהריים. סינגפור היא עיר-מדינה שהפכה להצלחה כלכלית. תושבי העיר (סינים, הודים ומלאים) מקנים לעיר צביון רב-תרבותי עשיר ומגוון שנצרף בכור היתוך אורבאני ומודרני. אך מאחורי מגדלי הזכוכית המודרניים, והרב-תרבותיות הססגונית - פועם לב אסייתי-שמרני. אחר הצהריים ננחת בסינגפור, נעבור למלון להתארגנות, ונצא רגלית להיכרות ראשונה  עם אזור הבילויים שלאורך שפת הנהר. לאורך הנהר ישנן מסעדות, פאבים והרבה מקומיים שמבלים. נלון בסינגפור
   
  3.סינגפור
  ביום זה ייעשו סידורי הנפקת האשרה לאינדונזיה. במקביל נצא דרך הנמל הענק לפארק הציפורים ג'ורונג, המאכלס מינים רבים (600 מינים). נמשיך לסיור בעיר: תצפית פנורמית על מרכז העסקים של סינגפור, בניין הפרלמנט, העיריה, מועדון הקריקט, ובית המשפט.  לינה בסינגפור. 
   
  4. סינגפור- באלי
  נצא לביקור מרענן בגן הבוטאני וגן הסחלבים. נעלה לגבעת פבר לתצפית פנורמית על הנמל,  נסתובב בצ'יינה טאון ונסיים ב"הודו הקטנה" והשכונות השונות. אחר הצהריים נקבל את הדרכונים ונצא בטיסה לבאלי, שם נלון.
   
  5. באלי – סורבאיה: הר הגעש ברומו
  עם בוקר נצא בטיסה לסורבאיה - עיר נמל גדולה במזרח האי ג'אווה, הזרוע הרי געש ורמות וולקניות. הוא הפורה ביותר בחגורה הטרופית. האי מהווה את המטרופולין הכלכלי, התרבותי והפוליטי של אינדונזיה.  עם נחיתה ניסע לכיוון ההרים, שם נעבור לג'יפים שיביאו אותנו עד הקלדרה הגדולה. פה נעלה על סוסים כדי לחצות את מרחבי העפר והאפר, עד הגיענו  אל שפת לוע הר ברומו הפעיל. ענני הגופרית ורחש הבעבוע עולה מתוך הלוע המרשים. מפה נצפה בשקיעה המרהיבה. לינה בסורבאיה.
   
  6. לג'וגג'קרטה סיור במקדשי פרמבנאן
  לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעת רכבת ממוזגת לג'וג'קרטה, תוך שאנו חולפים עלפני נופים מרשימים ומתוודעים לעם האינדונזי נעים ההליכות. מפגש בלתי אמצעי זה מהווה חוויה נהדרת בטיול. בהגיענו נצא לביקור במקדש פרמבנאן. המקדש הנאה עם מקדשי האלים סביבו, העטורים בתבליטים המתארים את היצירות האפיות של הראמאיאנה והמהבראטה, הם עדות נאה לעוצמתה של התרבות ההינדואית ששלטה כאן בסוף האלף הראשון לספירה. בערב נצא למופע בלט קלאסי המציג קטעים מתוך היצירה האפית של הרמיאנה. לינה בג'וגג'קרטה.
   
  7. יום סיור בבורבודור וגדונג סונגו עם צפיה בטקס טרנס
   
  העיר ג'וגג'קרטה, שמשמשת בירה לסולטנים ההינדו-מוסלמים, ומרכז חשוב לאומנויות הג'אוונזיות. בעיר וברמות הגעשיות שסביבה ממוקמים מרכזי התרבות והאומנות החשובים ביותר שנוצרו אי פעם בג'אווה. לאחר ארוחת בוקר ניסע לסטופה הבודהיסטית המרשימה של בורובודור - מבנה אדיר מן המאה ה- 9 המסמל את התפיסה הקוסמית הבודהיסטית ומן היפים בעולם הבודהיסטי כולו. נטייל במרפסות הסטופה, בין מאות הסטופות הקטנות. נאכל ארוחת צהריים טיפוסית (וטעימה) בבית מקומי, ונלך לצפות בטקס טרנס מרשים, אשר משמש את המקומיים לגירוש שדים. בהתאם לזמן שבידנו נמשיך את טיולנו לעבר גדונג סונגו, מקדש מהמאה ה 9 שנתגלה רק   ב 1804. המקדש ממוקם בהרים בגובה 1200 מטר מעל פני הים ובשטחו מספר מעיינות חמים קטנים. נלון בג'וגג'קרטה.
   
  8. ג'וגג'קרטה - אוג'ונג פנדאנג Ujung Pandang  
  היום נצא בסיור ריקשות לארמון הסולטן, וארמון המים. נבקר בבית מלאכה לבובות המשמשות לתיאטרון צלליות ובבית מלאכה לבטיק. נבקר בשוק הציפורים, ואחר הצהריים נעבור לשדה התעופה כדי לעלות לטיסה לאוג'ונג פנדאנג, בירת האי סולאווסי. לינה באוג'ונג פנדאנג. 
   
  9. אוג'ונג פנדנג- טאנה טורג'ה 
  כמו עלי כותרת של סחלב, נפרש האי סולאווסי לתוך האוקיינוס. דרום האי, המתאפיין בנופים אפופי ערפל, ג'ונגל ראשוני ואגמים עמוקים, מיושב על ידי שבטי הטורג'ה, שנודעו במנהגי הקבורה וטקסי המוות המיוחדים להם. מאוג'ונג פדנג ניסע לאורך החוף וכפרי הדייגים של הבוגים (המוסלמים של סולאווסי), תוך שאנו מבקרים באחד מבתי המקומיים. נשמיך בדרכנו להרים ציוריים ושדות אורז ירוקים עד הגיענו לרנטה פאו שבטאנה טורג'ה ללינת לילה. 
   
  10. טאנה טורג'ה
  זוהי מולדתו של שבט הטורג'ה. בני השבט הם נוצרים-אנימיסטיים שבד בבד עם התמסרותם לנצרות ממשיכים לקיים את פולחני האבות וטקסי המוות המסורתיים שלהם. נצא לביקור באתרי הקבורה של בני השבט: בתוך גומחות בסלע חצובים קברים ובצדם בובות "טאו-טאו" המייצגות כפילי מתים, נבקר בשוק מקומי ונתוודע למגוון הפירות והמאכלים המקומיים. זו גם הזדמנות למפגש בלתי אמצעי עם האוכלוסיה המקומית.  נלון בטאנה טוראג'ה.
   
  11. טאנה טוראג'ה
  היום נסייר בכפרים המשמרים את בתי הטורג'ה שצורתם כסירה המוגבהת על-גבי כלונסאות. נכנס לאחד מבתי המשפחה ונכיר מקרוב את אורחות חייהם. נקנח בטיול רגלי בין שדות וכפרים ובתצפית מרהיבה על ארץ הטורג'ה. לינה בטאנה טוראג'ה.
   
  12. טורג'ה- אוג'ונג פנדאנג –באלי
  נצא בנסיעה מהיערות של טורג'ה מטה לאורך חופי האי. אחר הצהריים נגיע לשדה התעופה של אוג'ונג פנדאג. טיסה תביא אותנו בחזרה לאי באלי, נעבור למלון שלנו שבאובוד, לארוחת ערב ולינה. באלי - אי קטן בלב הארכיפלג שזכה להיקרא  "גן העדן האחרון עלי אדמות " ו"הבוקר של העולם". תושבי באלי משמרים את מסורתם  ההינדואית, המשלבת אמונה דתית, אמנות ופולחנים השזורים זה בזה ליצירת אחת התרבויות המיוחדות בעולם. נטייל בין מקדשים והרי געש - חלקם רדומים, אחרים פעילים.
   
   13. באלי: מופע ברונג-רנגדה, מקדש המעיין, אגם באטור
  נסייר במקדשים היפים של האי, כל אחד מהם ממוקם בנוף מרהיב מקודמו: האחד בלב אגם, אחר על סלע בים, שלישי בתוך ג'ונגל ורביעי על מורדות הר געש פעיל. נמשיך לטיולים רגליים ביערות ובתוך פסיפסי טרסות אורז, נבקר בכפרים ובבתים ונשתלב בפולחנים ובפסטיבלים המיוחדים לדת האגמה-הינדו (האמונה ההינדואית). בין סיור לסיור נצפה גם במופעים ססגוניים המתארים את המסורת הבאלינזית. היום נצפה במופע ברונג-רנגדה (המאבק של הטוב נגד הרע), נבקר במקדש המעיין המקודש טמפאקסירינג, והאתר הארכיאולוגי גונונג קוואי. נמשיך לצפייה בהר הגעש הפעיל באטור ואגם באטור היפהפה שלמרגלותיו. לינה באובוד.
   
  14. מקדשי באסאקי, בבית המשפט העתיק, והופעת קצ'ק
  לאחר ארוחת בוקר נבקר בקומפלקס המרשים של מקדשי באסאקי, אשר למרגלות הר עגון הקדוש והפעיל. נחזור למרכז השוקק של באלי כדי לראות את בית המשפט המסורתי, על ציורי הקיר המרשימים שבו. ונסיים את היום בהופעת קצ'ק. לינה באובוד.
   
  15. ארמון באלינזי, אגם בראטאן,  מקדשי טאו לוט
  היום  נבקר בארמון באלינזי של משפחת אצולה. נעלה לאזור הקריר של באלי לאגם בראטאן עם המקדשים הצפים עליו, אחד הסמלים החשובים של אינדונזיה. נכנס לשוק פירות ססגוני, נרד דרך כפרים יפים טובלים ירוק . ונגיע למקדש טאן לוט שעל חוף הים, הנחשב לאחד היפים ביותר בבאלי. לינה באובוד.
   
  16.באלי – האי פלורס לבואן באז'ו
  נטייל במרכז אובוד והשווקים הצבעוניים. בשעות אחר הצהריים המוקדמות  נעזוב את באלי בטיסה לעיירה לאבוג'ן באג'ו שבמערב האי פלורס. עם הנחיתה, ובהתאם שלעת הנחיתה נצא נבקר במערה ייחודית, אליה מבליח אור יקרות או  נהנה מהשוק הססגוני של האי. לינה בלבואן באג'ו. 
   
  17. האי פלורס – דרקוני הקומודו – באלי
  נעבור לנמל ממנו נפליג אל האי קומדו, אחד מארכיפלג קומודו, שם נוכל לצפות בדרקוני הקומודו הענקיים הנחשבים לאחרוני הדינוזאורים, אורך הלטאות מגיע לעתים לשלושה מטרים ומשקלם כ- 250 ק"ג, מהירות ריצתם מגיע לעד 20 קמ"ש. נשנרקל לאורך החוף הורוד ונשוב ללבואן באג'ו , כדי לעלות על טיסה אל באלי. עם הגעה נבקר בקדשי אולו ואטו היושבים על מצוק מעל הים.  לינה בבאלי ליד חוף הים.  ארוחת צהריים ארוזה כלולה.
   
  18. טיול ג'יפים - ומקדשי היער בטאקרו
  יום מיוחד לפנינו: נצא בג'יפים לאזור כפרי, נעבור בכפרים שונים לסיור בין טרסות האורז היפהפיות עד הגיענו למקדשי היער בבטקארו, מקדש מדיטציה השוכן ביערות הגשם. נעשה באזור טיול רגלי יפה בין טרסות האורז המרשימות. לינה בבאלי.

  19-20. חוף הים וטיסה הביתה
  היום נהנה סוף סוף מהחוף היפה של באלי והמלון המקסים שלנו.
  בצהריים נעבור לשדה התעופה לטיסה לסינגפור עם המשך דרך אירופה לישראל. נחיתה בארץ בבוקר היום ה 20
   
  סדר הביקורים עשוי להשתנות על פי פסטיבלים, טיסות, מזג אויר, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך במקום
   
   
  *מסלול הטיול עלול להשתנות יש ליצור קשר עם מרכז ההזמנות*

 • נשמע מרתק? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע על הטיול

 • לפרטים על הטיול

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות