הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • צור קשר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • טיול מאורגן לניו זילנד

  טיול מאורגן לניו זילנד, 23 ימים

  טיול אל נופי ניו זילנד הפראית, גן עדן לחובבי הטבע ונופים מהאגדות: פסגות מחודדות עטורות שלג לבן, המשתקפות במימי הפיורדים הכחולים, קרחונים אדירים ויערות גשם עבותים. נשוט במפרצים קסומים, בהם משתעשעים אריות ים, דולפינים ופינגווינים שמחים. נתפעל מגייזרים המתפרצים בחום. בדרכי עפר צדדיות נגיע לחוות פסטוראליות, בהן נתארח בבתי התושבים המקסימים של האזורים היותר נידחים. במסגרת טיול מאורגן לניו זילנד נצטרף לאורח החיים הפשוט, בנופים כפריים שלווים שנראה כאילו הוצאו מתוך גלויה, לא נוכל שלא להתאהב. טיול זה גיאוגרפי לגמרי- הוא מכיל הרבה הליכות טבע, גיאולוגיה, בעלי חיים ותופעות טבע. הטיול כולל סיור ייחודי לתצפית ציפורי הסולה- חוויה בנוסח גלפגוס, שייט בין גושי קרח ושייט תצפית לויתנים.


  *התאריכים והמחירים עשויים להשתנות מעת לעת

 • טיול מאורגן לניו זילנד: מסלול הטיול

  יום 1: תל אביב- סיאול- אוקלנד
  נצא בטיסת לילה (22:10) מישראל לקוריאה. נחיתה אחר הצהריים (15:25) , ונעבור לטיסת לילה (17:10) לאוקלנד.
   
  יום 2:  אוקלנד
  (08:15) הגעה אל אוקלנד, "עיר המפרשיות", העיר הגדולה בניו-זילנד ובה ריכוז האוכלוסיה הפולינזית הגדולה בעולם ואחת מנקודות הצין החשובות של טיול מאורגן לניו זילנד. אוקלנד מוקפת הרי געש לא פעילים והיא ידועה בחופיה, בפארקים והגנים היפים שלה ומגוון המסעדות וחיי הלילה שלה. נצא לסיור באזור המשופע מפרצונים, איים ויערות קדומים. נתחיל בנסיעה לפסגתו של הר עדן, שם נזכה לנקודת תצפית רחבה של העיר וסביבותיה. אחר הצהריים נעבור מעל גשר הנמל וניסע לשכונת דבנפורט. נעלה על גבעת NORTH HEAD לתצפית מכיוון הים אל העיר.
  בערב נעלה למגדל Sky Tower לתצפית וארוחת ערב במרומי המגדל. לינה באוקלנד. (ע)
   
  יום 3: אוקלנד וסביבותיה
  נבקר באוקלנד דומיין, פארק ציבורי מקסים בו שוכן  מוזיאון אוקלנד.  כאן נבקר בחצר התצוגה המאורית, המציגה את אוסף החפצים הפולינזיים הגדול ביותר בעולם. בביקורנו במוזיאון תהיה לנו הזדמנות לראות גם את התצוגות, התערוכות והאוספים העוסקים בהשתתפותה של ניו זילנד בשתי מלחמות העולם. בין נקודות השיא של הסיור באזור זה נמצא מטוס יפני אותנטי ונדיר ביותר מדגם זירו וספיטפייר בריטי. משם נצא לטיול טבע ברכס הרים צפונית מערבית לאוקלנד, עם נופים יפים על הים. לינה באקולנד (ב)
   
  יום 4: אוקלנד – רוטורואה 
  בשעות הבוקר ניסע לכיוון רוטורואה, בירת האיזור הגאו תרמי בניו זילנד, העיר שוכנת לחוף אגם. רוטורואה היא גם אחד ממרכזי הישוב ההיסטורים החשובים ביותר של המאורים, שילוב זה עושה אותה ליעד תיירותי מבוקש מאד. נתחיל בביקור באתר     TE PUIA. פה נקבל הצצה נוספת לנושא המאורי, אבל העיקר זה סיור בין בריכות מבעבעות של בוץ רותח, וגייזר המתפרץ כמה פעמים ביום. נבקר באגמים הכחולים והירוקים, אשר הצבעים העזים שלהם נוצרו מתרכובות הגופרית.
  לינה ברוטורואה. (ב, אין מטבח בערב)
   
  יום 5: רוטורואה
  את היום נקדיש לשייט והליכות במכתש הוולקני וואימנגו. נצפה בפעילות הגאו טרמית ונתוודע בסיור הרגלי לצמחייה הייחודית לאזור. אחר הצהריים נצא לטיול רגלי למפלים יפים. נתארגן במלון לקראת יציאת ערב למראי מאורי, מקום מפגש מאורי מסורתי, שם נחווה חוויה תרבותית. נתנסה בוורו מאורי מסורתי (הצבת אתגר) ןבפווהירי (קבלת פנים). לאחר מכן נצפה במופע פולקלור מאורי של שירים וריקודים. נהנה מהאנגי מאורי (ארוחת ערב מאורית מסורתית), בו אוכל עטוף מבושל באידוי בבור מתחת לאדמה. האירוע כולו נראה בתחילה כמשהו תיירותי מאד, אבל יש לו פאן רציני ואיכותי, עם אמירות חברתיות, דתיות ותרבותיות התקפות למה שעובר על החברה המאורית בני זילנד של ימינו.  לינה ברוטורואה. (ב, ע, אין מטבח בערב)
   
  יום 6: רוטורואה – טאופו – פארק לאומי טונגרירו 
  הבוקר נתחיל בסיור רגלי באזור תרמי וואי או טאופו. אתר גדול של ברכות מים ובוץ בעלות צבעים שונים,  בהתאם לתחמוצות המינרליות השונות, אחד משיאיו של טיול מאורגן לניו זילנד. בנוסף המופע של הגייזר "ליידי נוקס".  נמשיך דרום מערבה לכיוון אגם טאופו, האגם הגדול ביותר בניו-זילנד (619 קילומטר רבוע) ולב האי הצפוני. נעצור לתצפית על אזור האגם והרי הגעש המושלגים שברקע. נרד לאזור מוצא המים של האגם- נהר ה WAIKATO, הארוך בנהרות ני זילנד. הוא מתחתר בקניון בזלת נמוך, ונופל במפלי HUKA, כדי להתחיל כאן את דרכו הארוכה צפונה. נמשיך דרך מחוז טאופו לאורך חופי אגם טאופו היפה ולטורנגי, הממוקמת בקצהו הדרומי של האגם. משם נמשיך דרומה על כביש מהיר לכפר ווהאקפפה, בעוברנו דרך אדמה חקלאית רחבה. נגיע למישור המרכזי, שם נהנה מנופים מרהיבים של הרי הגעש רואפהו, נגאורוהואה ווטונגרירו. רכס הרים זה מהווה את לבו של פארק הלאומי של טונגרירו.  בתחום השמורה, על מורדותין המערביים של הרואפהו,  נצא להליכה בת כשעתיים למפלי TARANAKI . לינה באוהקונה Ohakune. (ב, אין מטבח בערב)
   
  יום 7: הרי הגעש של טונגרירו- נאפייר 
  היום נסיעה ארוכה בדרך הררית נידחת, העוברת נחלים יפים, חוצה רמות מרעה, בכיוון מזרח בואכה נאפייר. העיר שוכנת על גדות לוע הר געש קדום, המכוסה במי ים. עיר זו נהרסה ברעידת אדמה בשנת 1931 ונבנתה מחדש בסגנון ארט דקו. נערוך סיור קצר במרכז העיר, "גריד" רחובות מצועצע, אבל יפה. לינה בנאפייר.(ב, בערב יש מטבח בחדר)
   
  יום 8 : נאפייר: ציפורי סולה –וולינגטון 
  הבוקר נצא על עגלות רתומות לטרקטורים, לנסיעה של שעה וחצי כל כיוון על חוף האוקייאנוס השקט, למרגלות צוקי אבן גיר. המטרה –   Cape Kidnappers, מושבה ענקית של עופות ים בשם GANNET  המין האוסטרלי אסיאתי. בעברית "סולה". המושבה ממוקמת על מצוק גבוה אליו נעלה ברגל. ( למנוסים - חוויה בסגנון  איי גלפגוס.)   ניסע לוולינגטון, דרך וודוויל, מסטרטון ופת'רסטון, הראשונות מעיירות וואיררפה -  איזור מפורסם בייצור יינות. נטפס את רכסי הרימוטקה וניסע דרך המעבר ההררי ביורדנו דרך עמקי האט לוולינגטון. בהגיענו לוולינגטון נצא לסיור ונעלה לתצפית בקרוניות קטנות על העיר והנמל. לינה בוולינגטון. (אין מטבח בערב)
   
   יום 9: וולינגטון – פיקטון–נלסון 
  נעזוב את וולינגטון לכיוון פיקטון בהפלגה בת 3 שעות בין האי הצפוני לאי הדרומי, על ים טסמן חוצה את קוק סטרייט קרוסינג. מראה המרלבורו סאונדס (מיצרי מרלבורו), על גבעותיו התלולות המכוסות בסבך, המטפסות מתוך הים וקו החוף המסולע, הוא אכן עוצר נשימה. בפיקטון, הפסקת קפה, וממשיכים בדרך הנוף, המתפתלת מעל QUEEN CHARLOTTE SOUND. עצירות לתצפיות (וקריאות WOW.) טיול קטן בשמורה של גשר פלורוס, ונמשיך עד נלסון ללינת לילה. (ב, אין מטבח בערב).
   
   יום 10: פארק לאומי אבל טסמן 
  הבוקר נצא למסענו לקהאיטריטרי דרך מוטואקה. מכאן נצא בסירות מהירות לאורך קו חוף הגרניט המיוער של שמורת הטבע אבל טסמן. הסיור במים התכולים, קרוב לצוקי הגרניט, המשובצים במפרצים מוגנים, ומעוטרים ביער טבעי המגיע מטה עד לחול המוזהב. בדרכנו נבקר במושבת כלבי הים של האי טונגה. נסייר ברגל באחד ממסלולי ההליכה המפורסמים ביותר בניו זילנד, דרך יער טבעי למפרץ בארק ונחזור לסירה בהפליגנו חזרה. לינה בנלסון. (ב, אין מטבח בערב)
   
   יום 11: אבל טסמן–פונאקאייקי 
  היום ניסע דרום מערב בדרך נופית לכיוון ה WESTLAND. נעלה בהרים, נעצור בגשר התלוי על נחל ה BULLER, פלוס סיור קצר. נרד לקו החוף של הים הטסמני, לעיירה WESTPORT. ולסיור על המצוקים לcape foulwind , פה שוכנת מושבה של אריות ים ואם יתמזל מזלנו גם דולפינים. בינות לשיחים אולי נראה עוף מוזר מאלה שאינם יכולים לעוף העונה לשם WEKA. ממשיכים לאורך החוף, לכיוון פונאקאייקי "סלעי הפאנקייק" אשר על חוף הים. זוהי תופעה קרסטית שהרוח והמים יצרו. כאן נעשה הליכה קצרה כדי לצפות בסלעים ובבורות השצף שלהם. אם תהיה גאות טובה, הים ישטוף אל תוך המערות שמתחת לסלעים ויפרוץ החוצה במופע מרשים דמוי-גייזר.  לינה בגריימאות'. (ב, אין מטבח בערב).
   
  יום 12: פונקאייקי - קרחון פרנץ ג'וזף 
  הבוקר נצא לאורך החוף המערבי לאזור הקרחונים פרנץ ג'וזף ופוקס. בדרכנו נעבור את הוקיטיקה, מרכז חשוב לכרייה ולעבודות אומנות שונות הקשורות באבן הירקן (ג'ייד)- PUNAMU במאורית. שתי האטרקציות המפורסמות ביותר בחוף המערבי הם הקרחונים. נטייל באזור פארק הקרחונים ותהיה לנו הזדמנות ללמוד על תפקיד קרחון פרנץ ג'וזף בעיצוב סביבה זו, המשתנה ללא הרף. לינה בעיירה פרנץ ג'וזף או פוקס. (ב, אין מטבח בערב)
   
  יום 13: קרחון פרנץ ג'וזף – ואנאקה 
  עם בוקר נשכים ונצא בנסיעה אל אגם מטסון (  LAKE MATHESON), אם יש מזל אז הר קוק משתקף במימיו.  לאחר מכן נלך לקרחון FOX ונצפה בו מקרוב. נמשיך דרומה לאורך החוף המערבי המבותר, נעצור לתת כבוד לנופי הים והיערות שבדרך, עד שנגיע אל הקהילה הקטנטנה של האסט, הנמצאת על החוף במקום שנהר ההאסט הרחב פוגש בים. כאן עוזבים את חוף הים הטסמני, ונכנסים לאורך הנהר, שוב נעשה עצירות רבות בהתאם לנופים הבאים. נעבור את מעבר האסט ונרד לכיוון ארץ האגמים. הכביש יעבור על גדות אגמי ואנאקה והאוורה, דרך שמורת הר אספירינג ובה חלק מהפסגות הגבוהות בני זילנד. לינה בואנאקה.  (ב,  יש מטבח בערב)
   
  יום 14: ואנאקה- קווינסטאון 
  היום נצא לסיור רגלי מסביב לאגם ואנקה. לאחר מכן ניסע לעיר הנופש והסקי קווינסטאון, דרך ערוץ נהר  הקרדונה. בדרך נעצור לצפות בקופצי הבנג'י האמיצים, מהגשר המפורסם. בצהריים  נגיע לקווינסטאון השוכנת לחוף אגם וואקטיפו. נעלה לתצפית ברכבל  אל פסגת בוב ונשקיף אל הנוף המרהיב. אחר הצהריים חופשי. לינה בקווינסטאון. (אין מטבח בערב).
   
  יום 15: נהר דארט – לטא אנאו, מערת התולעים
  ניסע בדרך מפותלת ויפה לקצה אגם וואקטיפו, אל העיירה הנידחת גלן אורצ'י, הממוקמת בסמוך לשפך  נהר הדארט, אחד משיאיו של טיול מאורגן לניו זילנד. יופיו של המקום היווה את הרקע לסרטים שונים בניהם שר הטבעות. כאן, על נהר הדארט, "נטוס" ב JET BOATS, כשמן כן הן, בעלות מנועי סילון.  נשקיף על הפסגות המושלגות,  נצפה במפלי מים עצומים  ונעצור לסיורים קצרים על גדות הנהר, אל פינות חמד נסתרות. בתום השייט נחזור לקווינסטאון. לאחר אתנחתה ניסע לטא אנו: בהתחלה הנסיעה לאורך חופי אגם וואקאטיפו, המשך דרך אזורים חקלאיים שופעים, עד לטה אנאו, השער לפארק הלאומי פיורדלנד. העיירה עצמה שוכנת לחוף אגם טא אנו. לאחר התארגנות נצא בשיט למערות "התולעים הזוהרות" (הזחלים הזוהרים של יבחוש הפטריה). (ב, יש מטבח בערב).
   
  יום 16: טה אנאו – פיורד מילפורד סאונד 
  ניסע דרך אגמי הראי ויערות עצי אשור אל פארק "ארץ הפיורדים", הגדול והפראי בניו זילנד. באזור הפיורד נצא להליכה רגלית יפה לאחד מהנהרות הגדולים ולמפלים. עם ההגעה לפיורד נשוט במפרץ מילפורד, פיורד החודר ליבשה לעומק כ-22 ק"מ ונצפה בפסגת מיטר, מההרים הגבוהים בעולם, המתרומם ישירות מן הים (לגובה 1,695 מטרים). נלון בעיירה טא אנו שלחוף האגם. (אין א. בוקר, יש מטבח).
   
  יום 17: פארק "קטלינס" 
  עם בוקר נצא דרומה לכיוון חופיו הדרומיים של האי הדרומי וניסע דרך שמורת קטלינס. נטייל בין חופים מפורצים ומצוקים כדי לצפות באריות ים ופינגווינים. נלך לתצפית על קו החוף הדרומי ממגדלור הנוגט פוינט. נבקר באתרים נוספים לפי הזמן שבידנו: היער המאובן בן 160 מליון השנה ומפלי מקלין. לינה בקטלינס. (אין א. בוקר, יש מטבח).
   
  יום 18: חצי האי אוטגו –טאיארואה - דונדין
  הבוקר נצא דרך מישורי הנהר והאזורים המדושאים של סאות'לנד לחצי האי אוטגו הציורי, לכיוון טאיארואה האד. נגיע למקום מושבת האלבטרוס המלכותי שמקנן על המצוק בקצה חצי האי. נצפה על המושבה ונלמד על אורך חייהם. אחר הצהריים נבקר את שמורת הפינגווינים "צהובי העין", פינגווינים נדירים, שנמצאים יותר מכל זן אחר, בסכנת הכחדה. נעשה טיול לתוך אזור הקינון הטבעי של פינגווין זה. נוכל לצלם את פעילותם הטבעית של הפינגווינים מטווח קרוב מבלי להפריע להם, בעזרת מערכת ייחודית של מקומות מחבוא ומנהרות. לינה בדונדין. (אין א. בוקר, אין מטבח בערב).
   
  יום 19: דונדין — מאורקי- הר קוק 
  נתחיל את היום בנסיעה למאורקי, להליכה קצרה באדמת שיחים טבעית מתחדשת ולאורך החוף כדי לראות את הסלעים של מאורקי- תופעת טבע מסקרנת שנוצרה על קרקעית הים לפני כ- 60 מיליון שנה. לאחר מכן נצא להר קוק בדרך יפה מאוד שעוברת את אזורי אומרו וואיטקי. בהגיענו נצא להליכה רגלית בעמק הקרחון (2-3 שעות). לינה בהר קוק. (ב, אין מטבח בערב).
   
  יום 20: הר קוק - חווה 
  נצא לשייט על אגם אבל טאסמן לעבר הקרחון השחור. השייט עובר בין גושי קרח ומגיע עד הקרחון. ניסע לאגם טקאפו ומשם לאזור חקלאי, שם נתחלק לקבוצות קטנות ונצא לאירוח בחווה, שם נבלה את הלילה. חווית ביקורנו בחווה מהווה הזדמנות מצוינת להכיר את אנשי ניו זילנד וללמוד על דרך חייהם. הערב נהנה מארוחה ביתית עם מארחינו. לינה בחווה. (אין א. בוקר, ע).
   
  יום 21: לקרייסטצ'רץ' 
  לאחר ארוחת בוקר עם המארחים ניסע לקרייסטצ'רץ'. בהגיענו נבקר במרכז האנטרקטי המרתק, המתאר את המחקר, החי, ההיסטוריה וההתיישבות ביבשת אנטרטיקה.  קרייסטצ'רץ' ספגה רעידת אדמה ב 2010, אבל משקמת באופן אומנותי ויצירתי את מרכז העיר. נסייר בפארקים היפים ונהנה מאחת הערים הציוריות ביותר של ניו זילנד. לינה בקרייסטצ'רץ'  (ב, אין מטבח)
   
  יום 22:  אוקלנד- סיאול
  עם בוקר נטוס לאוקלנד ובטיסת המשך לסיאול (10:00) בירת קוריאה. ננחת בערב (17:50) ונעבור למלון במרכז העיר. למרות הטמפרטורות הקפואות ובהתאם לזמן, נצא להסתובב במרכז העיר השוקק. לינה בסיאול. (ב,ע)
   
  יום 23: סיאול- תל אביב
  לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור רגלי במרכז סיאול ונעלה למגדל סיאול לתצפית מרשימה על העיר. בצהריים נעבור לשדה התעופה לטיסה לישראל (בשעה 15:35). נחיתה בישראל בשעה 20:25. (ב)
   
      *** ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג האויר, הוראות השלטונות ושיקולי המדריך
  ב= ארוחת בוקר, ע= ארוחת ערב
  בימים שלנים במוטל יש מטבח ולכן אין ארוחת בוקר למחרת, אלא הכנה עצמית.

 • פרטים והערות

  המחיר כולל: 
  טיסות בינלאומיות בחברת קוריאן אייר
  מיסי נמל, הטלי ביטחון ודלק, הידועים היום 
  מלונות בדרגת 3-4 כוכבים עם שירותים צמודים. אפשרות להכנת שתייה חמה בחדרים. 
  כלכלה: 3 ארוחות ערב נוספות (ארוחת פתיחה, ארוחה מאורית, ארוחה בחווה)
  נסיעה ברכב ממוזג על פי המסלול
  שייט על פי המסלול
  כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית
  מדריך מטעם "איילה" 
  טיפים לנותני השירותים המקומיים 
  מופע מאורי
   
  המחיר לא כולל:
  ביטוח בריאות ומטען  (ניתן לרכוש דרך  "איילה")
  ארוחות צהריים וערב למעט השלוש הכלולות (בחלק מהימים ישמטבח בחדר וניתן להכין אוכל באופן עצמאי)
  שינוי במחיר מיסי הטיסה
   
  הערות:
  1. בימים בהם הקבוצה מצטרפת לטיולים בהנחייה מקומית לא יתאפשר תרגום מאנגלית (כגון בערב המאורי).
  2. במלונות בהם יש מטבח: הכנת ארוחת בוקר עצמית (4 ארוחות בוקר)
  במלונות הרגילים, בהם אין מטבח: ארוחות בוקר בופה כלולות (17 ימים בטיול)
   
  ביטולים:
  המבטל השתתפותו 60 עד 46 ימי עבודה ממועד היציאה יחויב ב- 450$  
  המבטל השתתפותו  45 עד 30 ימי עבודה ממועד היציאה,  יחויב ב- 1500$
  המבטל השתתפותו  29 עד 15 ימי עבודה ממועד היציאה,  יחויב ב- 2300$
  המבטל השתתפותו  14 עד 8 ימי עבודה ממועד היציאה,  יחויב ב- 3500$
  המבטל השתתפותו בתוך  7 עד 3 ימי עבודה  ממועד היציאה , יחויב ב- 90% ממחיר הטיול.
  המבטל השתתפותו בתוך 2 ימי עבודה ממועד יציאת הטיול יחויב במלוא מחיר הטיול.
   
  ימי עבודה: ראשון עד חמישי. לא ערבי חג, ימי שישי וחגים.
  אנא ודא/י שבידך ביטוח רפואי המכסה ביטול מסיבה רפואית
   
  הרשמה:
  לצורך הרשמה, אנא מלא/י והעבר/י אלינו  טופס הרשמה הכולל:  שם מלא באותיות לטיניות על פי הדרכון, מס. הדרכון, תוקפו, תאריך לידה, טלפון, כתובת, ודרך התשלום (רצ"ב טופס הרשמה).
   
  תשלום:
  עד 3 תשלומים בכרטיסי אשראי, על פי שער העברות גבוה ביום החיוב. 
  עם ההרשמה  לא נגבים דמי רישום. 
  בטופס ההרשמה, בין שאר הפרטים, יש למלא פרטי כרטיס אשראי. על סמך זה אנחנו מעבירים מקדמות לספקים בחו"ל. את חיוב כרטיסי האשראי בפועל אנחנו מבצעים כשבועיים לפני היציאה לטיול, אלא אם תבקש/י מועד אחר, לפני חיוב הקבוצה.
  למבקשים תשלומים: התשלום הראשון ירד במועד חיוב חשבונך הסמוך למועד חיוב הכרטיס על ידינו. 
  כל התשלומים ירדו בסכום שקלי שווה, על פי שער העברות גבוה ביום חיוב הכרטיס על ידינו.
   
  אנא ודא/י שבידך ביטוח רפואי המכסה ביטול מסיבה רפואית