הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • מידע אודות טיסות לאמסטרדם

  >
  מדינה הולנד
  מטבע
  אזור זמן +1
  זמן טיסה 5שעות
  היום
  22 - 29o
  מחר
  18 - 30o
  מחרתיים
  20 - 30o

  מה אתם מצפים מהיעד הבא שלכם לחופשה? שיהיה מעניין? שיהיה קסום? שיאפשר לכם ליהנות למשל בבתי קפה מיוחדים ולהרגיש שאתם בחופשה אמתית? שתוכלו לטייל בו לראות את כל המוזיאונים הכי חשובים? שתאכלו את האוכל הכי מגוון ומיוחד שיש? שתוכלו לערוך בו קניות בלי סוף? אם עניתם כן על השאלות מעלה, אז אמסטרדם זה היעד שלכם. כל אלה ועוד אטרקציות נוספות ממתינות לכל בעיר אמסטרדם שהיא עיר מיוחדת במינה.
   
  מה מיוחד באמסטרדם?
  אמסטרדם מאופיינת מעל לכל בהיותה עיר מגוונות ורב תרבותית. נכון שהיא נמצאת בהולנד והשפה הרשמית בה היא הולנדית, אולם היא מכילה בתוכה מגוון של תרבויות, עדות ועמים והיא מציעה לכולם לגור בה באווירה של חופש ושוויון. משום כך טיסות לאמסטרדם מבטיחות למבקרים בה חוויה מהנה במיוחד. טיסות לאמסטרדם מתאימות לכל מי שחפץ בחופשה. גם חופשה רומנטית וגם טיול עם חברים יהיו מוצלחים במיוחד בה מפני שניתן לעשות בה הכל. אמסטרדם תתאים גם לטיול משפחות עם הילדים מנפני שיש בה מגוון אטרקציות לכל המשפחה.
   
  איזה מבחר יש של טיסות לאמסטרדם?
  טיסות לאמסטרדם מוצעות לכל במגוון עצום. בשל היותה עיר כה מתוירת גם מישראל יוצאות מדי יום טיסות אל העיר הקסומה הזו. ניתן לבחור טיסות סדירות עם חברת KLM  ההולנדית או עם אל על וגם חברת לופטהנזה הגרמנית מבצעת טיסות סדירות עם עצירת ביניים בפרנקפורט. מלבד טיסות סדירות ניתן לבחור לטוס לאמסטרדם עם טיסות שכר. יש אפשרות לשלב בדיל גם מלון, מה שמוזיל את העלויות וניתן לשכור רכב כחלק מהדיל לאמסטרדם. העיר מאד קטנה ובתוכה אין צורך ברכב, אך טיול בסביבות אמסטרדם יכול להיות מעניין וחוויתי במיוחד.
   
  טיסות לאמסטרדם - כמה זמן?
  טיסה לאמסטרדם אורכת כארבע שעות. אם מדובר בטיסה ישירה הרי שתוך זמן קצר תגיעו לעיר החופש והאווירה הקסומה. אם בחרתם לטוס בטיסה לא ישירה קחו בחשבון שמשך הטיסה יהיה ארוך יותר. חשוב להזכיר שבמקרה שאתם טסים עם הילדים מומלץ לבחור טיסה ישירה שתאפשר לכם ולהם שקט. אם בכל זאת אתם טסים לאמסטרדם בטיסה עם עצירה תכננו זאת כל שהעצירה תהיה בשעות היום ותוכלו לטייל עם הילדים.