הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • לקבלת מידע והצעות מחיר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • ברגע האחרון

  7

  מאורגנים לוינה

  russian Bohemia Castles

  יציאה:27/03/18 חזרה:02/04/18

  6 לילות,  חצי פנסיון
  $1099 הזמן
  14

  טיסות לוינה

  יציאה:03/04/18

  חזרה:07/04/18

  $550 הזמן

  טיסה ומלון לוינה

  מלון: ADMIRAL HOTEL

  יציאה:03/04/18 חזרה:07/04/18

  4 לילות,  ארוחת בוקר
  $850 הזמן
  חזרה למעלה
 • טיסות זולות לאוסטריה

  וינה

  יציאה: 03/04/18

  חזרה: 07/04/18

  טיסות שכר

 • אוסטריה

  חופשה באוסטריה יכולה להיות חוויה בלתי נשכחת ואין זה מפתיע לנוכח התרבות העשירה, הקלאסית והייחודית של אוסטריה וכמובן בזכות הנופים הפסטורליים, בהם ניתן להבחין בכל פינה כמעט במדינה. כיום אוסטריה נמנית עם כמה מהיעדים הפופולאריים ביותר ברחבי אירופה. העיירות הציוריות והאותנטיות, אגמים בצבע תכלת רחבי ידיים, יערות עב והרי האלפים המושלגים, כל אלו מושכים מדי שנה אלפי תיירים לאוסטריה ובכללם גם ישראלים. מעוניינים לטוס לאוסטריה?
   
  מה מיוחד אוסטריה?
  ישנם כמה וכמה יתרונות שטמונים בטיסה זו אחד מהם קשור לכך שמדובר בטיסה קצרה יחסית והשני בחברת התעופה האוסטרית שמפעילה טיסות ברמה מאד גבוהה. ניתן להגיע לכמה יעדים באוסטריה לפי סוג המסלול שבחרתם לעשות. אחד מיעדי הנחיתה הנפוצים הוא וינה לצד אינסברוק ובזלצבורג לווינה יוצאות מישראל המון טיסות ישירות הן על ידי חברות תעופה ישראליות והן על ידי חברות תעופה אוסטריות. ניתן גם להגיע לווינה שבאוסטריה דרך ציריך שבשוויץ על ידי חברת תעופה שוויצרית כמובן.
   
  איזה מבחר יש ?
  כיום תודות לתחרות הגדולה שמתקיימת בין חברות התעופה, אתם יכולים ליהנות ממחירים חסרי תקדים עבור כרטיסי טיסה לאוסטריה. אחד מהסוגים המועדפים על הציבור הישראלי של טיסות לאוסטריה הינו טיסות שמוצעות ברגע האחרון. טיסות הרגע האחרון מעניקות לנו הזדמנות נהדרת לחסוך משמעותית בעלויות הטיסה, אולם על מנת ליהנות מחיסכון זה חשוב שתהיו ספונטאניים וגמישים מבחינת מועדי היציאה והחזרה לחופשה באוסטריה. 
   
  כמה זמן?
  טיסה אורכת בין ארבע לחמש שעות, אם ומדובר בטיסה ישירה כמובן. מרבית הטיסות הישירות לאוסטריה נוחתות בעיר וינה. אולם בעבר מרבית הטיסות יהיו זמינות בעיקר כטיסות צ'רטר או שכר. טיסות אלו מופעלות מחוץ למסגרת של לוחות הזמנים השגרתיים של חברות תעופה גדולות ומהוות למעשה פועל יוצא של הסדרי מסחר בין כמה חברות תעופה מתמחות ועוד חברות סיטונאיות. מטרתן של טיסות שכר הינה להוזיל את המחירים עבור הצרכן כמו גם מתן חבילות נופש משתלמות הכוללות מלון וטיסה.

  מפת אוסטריה