הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • ברגע האחרון

  7

  מאורגנים לדבלין

  אירלנד

  יציאה:24/07/18 חזרה:31/07/18

  7 לילות,  ארוחת בוקר
  $1420 הזמן
  14

  מאורגנים לדבלין

  Ireland

  יציאה:31/07/18 חזרה:07/08/18

  7 לילות,  ארוחת בוקר
  $1524 הזמן

  טיסות לדבלין

  יציאה:31/07/18

  חזרה:07/08/18

  $549 הזמן

  טוס וסע לדבלין

  Opel Corsa ; AC

  יציאה:31/07/18 חזרה:07/08/18

  $832 הזמן
  חזרה למעלה
 • דבלין

  חיפשתם טיסות לדבלין? הגעתם למקום הנכון! 
  לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לדבלין כולל דילים של הרגע האחרון!
  רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות

 • לקבלת מידע והצעות מחיר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • דבלין

  בירתה הרשמית של הרפובליקה האירית, דבלין מציעה שפע של אטרקציות נהדרות לכל המשפחה. החל ממבשלת הבירה הנודעת והמוזיאון המרתק של גינס, אשר נחשב לאחד מהאתרים שאסור לפספס במהלך הביקור בעיר דבלין וכלה בעיירות הציוריות והפארקים המפורסמים בהם שופעת העיר. מוזיאון דבליניה אשר נמצא בסמיכות למוזיאון של גינס, מציע סקירה היסטורית רחבה של העיר דבלין, ובסמוך לו ניתן לטייל בשביליו הקסומים של פארק סנט סטפן וגן החיות המרתק. 
   
  מה מיוחד בדבלין?
  שדה התעופה של דבלין נחשב למרכזי ביותר עבור טיסות המגיעות לאירלנד מרחבי העולם כולו. כתוצאה מכך שדה התעופה בדבלין הינו העמוס ביותר ברחבי אירלנד וכראייה לכך ניתן להבחין בכך שהוא משמש למעלה מחמישים חברות תעופה המעניקות שירותי טיסה לאירלנד לאורך כל ימות השנה. מעבר לכך משדה התעופה שבעיר יוצאות מאות טיסות מדי יום ביומו לעשרות יעדים שונים בעולם כולו. לאחרונה, עבר השדה לא מעט שיפוצים ושדרוגים בעלויות בלתי מבוטלות, מה שמאפשר לו כיום להימנות עם כמה מהשדות המובילים המציעים את כל השירותים האפשריים עבור התייר הממוצע שמגיע לבקר בדבלין שבאירלנד.  
   
  איזה מבחר יש של טיסות ?
  מרבית הטיסות שיוצאות מישראל לדבלין שבאירלנד הינן ישירות המופעלות על ידי חברות תעופה ישראליות בתדירות ובתקופות משתנות. ישנן בנוסף טיסות לא ישירות לאירלנד הכוללות עצירות ביניים בכמה יעדים שונים באירופה. טיסות אלו מן הסתם יהיו זולות יותר מטיסות עם מסלולים ישירים לדבלין. טיסות לדבלין שבאירלנד יוצאות מישראל בעיקר בתקופת האביב והקיץ, שכן אירלנד במהלך החורף איננה נחשבת לידידותית במיוחד עבור התייר הממוצע בשל הקור הכבד ששורר בה.
   
  כמה זמן?
  טיסה לדבלין מישראל אורכת כשש שעות פלוס ארבעים וחמש דקות, וזאת אם מדובר בטיסה עם מסלול ישיר. טיסות לאירלנד הכוללות עצירות ביניים אורכות זמן רב יותר, כאשר הדבר תלוי למעשה בזמני העצירה המשוערים בכל אחת מחניות הביניים. יש לציין ששדה התעופה בדבלין מציע שלל שירותים עבור כל מי שנחת זה עתה באירלנד, לרבות שירותי השכרת רכב, החלפת כספים ובנקים, חנויות, בתי קפה ומסעדות.

  מפת דבלין