הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • לקבלת מידע והצעת מחיר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • ברגע האחרון ללונדון

  3

  מאורגנים ללונדון

  האוטובוס האדום - לונדון טיול מאורגן למשפות

  יציאה:21/08/18 חזרה:26/08/18

  5 לילות,  ארוחת בוקר
  $1399 הזמן

  טיסות ללונדון

  יציאה:21/08/18

  חזרה:27/08/18

  $699 הזמן
  7

  טיסות ללונדון

  יציאה:23/08/18

  חזרה:28/08/18

  €399 הזמן

  טיסה ומלון ללונדון

  מלון: KING SOLOMON

  יציאה:23/08/18 חזרה:28/08/18

  5 לילות,  ארוחת בוקר
  $779 הזמן
  14

  טיסות ללונדון

  יציאה:31/08/18

  חזרה:05/09/18

  $493 הזמן

  טיסה ומלון ללונדון

  מלון: KING SOLOMON

  יציאה:30/08/18 חזרה:02/09/18

  3 לילות,  ארוחת בוקר
  $839 הזמן
  חזרה למעלה
 • מוזיאונים בלונדון

  גם אם אתם לא מחשיבים את עצמכם שוחרי אמנות, אי אפשר לבקר בעיר מבלי להציץ לפחות לחלק מהמוזיאונים והגלריות המפורסמות שמפארות את לונדון. בעיר פרושים למעלה מ- 250 מוזיאונים, ביניהם כמה מן המוזיאונים המפורסמים ביותר בעולם. חשוב לברר מדיניות רכישת כרטיסים וזמני פתיחת הגלריות והמוזיאונים בעיר, במיוחד אם מדובר בתערוכה מיוחדת המבקרת בעיר. 

  אם אתם מתכננים לסגור את אחד הדילים ללונדון, נצלו את יום ראשון לביקור במוזיאונים. ביום ראשון החנויות סגורות ולרוב יש הנחות על כרטיסי הכניסה למוזיאונים ומוסדות תרבות כדי לעודד את המקומיים להגיע גם הם. כך שלא משנה אם סגרתם חבילה או רק טיסה ללונדון, נסו לשלב זאת עם הסופ"ש. 

  המוזיאון הבריטי – מוזיאון זה כולל אוסף עצום של עתיקות וממצאים היסטוריים אשר נאספו מרחבי העולם, מהתקופה הפרהיסטורית ועד היום, כאשר גולת הכותרת היא הגלריה של מצריים, יוון ורומא. מדובר על אחד מהמוזיאונים החשובים בעיר, עם מיצגים בעלי חשיבות עולמית כגון אבן הרוזטה ממצרים, אשר אפשרה פיענוח של כתב ההירוגליפים. 

  הגלריה הלאומית – מוזיאון חובה לשוחרי ואוהבי אומנות קלאסית. במוזיאון זה מוצג  אוסף של יצירות אומנות קלאסיות וציורים מן המפורסמים בעולם, ביניהם, יצירות של מיכלאנג'לו, דה וינצ'י, בוטיצ'לי ורמברנדט. 
  מוזיאון טייט לאומנות מודרנית – מוזיאון שכולו מוקדש לאמנות מודרנית וכולל תערוכות קבועות ותערוכות מתחלפות לאורך כל השנה. בנוסף לאוספים קבועים של יצירות אמנות מודרניות מכל העולם הכוללות אמנים מפורסמים כגון דאלי ופיקאסו, מתארחות במוזיאון תערוכות מתחלפות מרשימות. לאוהבי האמנות המודרנית, מדובר בביקור חובה. 
   
  מוזיאון המדע - גם הוא מהווה אטרקציה מרכזית בלונדון, וכולל אוספים ותערוכות של המצאות ופיתוחים, החל מהמהפכה התעשייתית וכלה בחקר החלל. מדובר במוזיאון אשר מתמחה במיצגים אינטראקטיביים, המזמינים את הקהל להתנסות ולחוות את הנושאים השונים, ולכן מדובר במוזיאון שמתאים לכל המשפחה. 

  מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו – נכון שמדובר באטרקציה מאוד תיירותית, אבל באמת שאי אפשר להגיע פעם ראשונה ללונדון ולא להיכנס למקום שנכנס לפנתיאון של לונדון. במוזיאון מוצגים עשרות רבות של דמויות שעווה מפורסמות, מפוליטיקאים ואנשי טלוויזיה ועד זמרי פופ ושחקנים, כולם עשויים משעווה, אם כי לעיתים מדובר במודל מדוייק להפליא של המקור.