הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • חיי לילה באמסטרדם

  >
  מדינה הולנד
  מטבע
  אזור זמן GMT +1
  זמן טיסה 4-5שעות
  היום
  22 - 27o
  מחר
  17 - 26o
  מחרתיים
  18 - 27o

  אמסטרדם היא עיר נועזת, פרועה וחסרת מעצורים בכל הנוגע לחיי לילה ובילויים. ממסיבות טראנס וטכנו המוניות, דרך רובע החלונות האדומים וכלה בסצינת הגייז המקומית – אמסטרדם היא עיר ללא הפסקה.
   
  מועדונים באמסטרדם
  אמסטרדם נחשבת לבירה נועזת ומתירנית בכל הנוגע לחיי הלילה וסצינת מועדוני הריקודים. בנוסף למסיבות הענק שמנוהלות ע"י תקליטני האוס, טרנאס וטכנו מכל העולם, בהם קוד הלבוש קשוח וכך גם תנאי הכניסה, אפשר למצוא באמסטרדם מועדוני 'נישה' קטנים יותר, המותאמים לקהל יעד מגוון.
   
  כך למשל, ישנם מועדונים שמתמקדים במסיבות עם מוזיקת עולם, ופונים לקהל צעיר ברובו. בתקופות הקיץ, צצים מועדונים הממוקמים על מרפסות רחבות מהן ניתן להשקיף על כל העיר, שם לרוב מנוגנת מוזיקת פופ קלאסית דווקא. לפני יציאה למועדון, רצוי לבדוק מהו קוד הלבוש במקום, והאם יש צורך בכרטיס חבר. היערכות מוקדמת מתאימה, יכולה להקל על תהליך הכניסה, שעלול להיות מעיק ומאכזב.
   
  רובע החלונות האדומים
  אחד מהרובעים המפורסמים והמתויירים ביותר של העיר, הוא גם אזור הבילויים המרכזי של אמסטרדם. הרובע ממקום בתוך העיר העתיקה והוא בן למעלה מ 500 שנה. בתוך הסמטאות הצרות של הרובע ממוקמות עשרות חנויות של אביזרי סקס ומתחמי זנות,  כאשר בחלונות הראווה עומדות -  נשים! הרובע קיבל את שמו בזכות העששיות האדומות הדולקות בפתח החנויות עם רדת החשיכה. מטבע הדברים, חלק נכבד מן הסצינה של חיי הלילה של אמסטרדם מתרכז ברובע החלונות האדומים, ובאזור פזורים מועדונים, ברים וחנויות שפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה.
   
  מסיבות טראנס, טכנו והאוס הם דבר שבשגרה ברובע, ולכן סביר להניח שאם זה סגנון הבילוי המועדף עליכם, לא תהיו משועממים. יחד עם זאת, חשוב לזכור שרובע החלונות האדומים הוא במתחם מפוקפק ביותר, בעיקר לאחר רדת החשיכה. כאשר אתם מסיירים ומבלים ברובע, קחו בחשבון שאתם עלולים להיתקל במראות קשים. אם יש לכם רגישות מיוחדת לעניין, אולי כדאי שתשקלו לבקר ברובע בשעות היותר מוקדמות של היום.
   
  בילויים לקהילה הגאה באמסטרדם
  אמסטרדם נחשבת לאחת מבירות הגייז המרכזיות באירופה, וככזו היא מציעה ליין של מסיבות, מועדונים, בתי קפה ואפילו מלונות ידידותיים לתיירות הלסבית הגאה. האווירה הפתוחה, הגישה הסובלנית והמדיניות המתירנית של העיר בכל הנוגע לתרבות המין, הפכו את אמסטרדם למוקד משיכה לבליינים בקרב הקהילה הגאה. באמסטרדם ישנם אזורי בילוי ספציפיים המיועדים בעיקר לסצינת הגייז, כגון אמסטל (Amstel) שנחשב לאזור רגוע יחסית או Warmoesstraat שמציע ליין מסיבות וחנויות פרוע ונועז במיוחד.