טיול לאזרבייג'ן לשומרי מסורת

טיול לאזרבייג'ן לשומרי מסורת

טיולים מאורגנים

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול לאזרבייג'ן לשומרי מסורת

טיול לאזרבייג'ן לשומרי מסורת – ביקור בארץ מוסלמית דמוקרטית

מדינה איסלאמית חילונית ומודרנית 
 
מחפשים לטייל בחבל ארץ מעניין? אזרבייג'ן – מדינה בקווקז בסמיכות לים הכספי - גובלת ברוסיה בצפון, בגאורגיה ובארמניה במערב ובאיראן בדרום. יש לה מורשת תרבותית ותיקה והיא נחשבת לחברה איסלאמית חילונית ומודרנית, המגלה סובלנות דתית לכולם. המדינה נוסדה ב1918 והצטרפה לברית המועצות ב1920. כשהשלטון הסובייטי התפרק היא חזרה להיות עצמאית. נשמע מרתק? בואו לבקר, ואם אתם שומרי מסורת, יש לכם דרכים רבות להכיר את הארץ ולספוג ממנה השראה. 
 
למה לנו לפגוש את האיסלאם?
 
ובכן, האיסלאם הוא קשת רחבה של אמונות ומנהגים, של דת ושל עוצמה תרבותית שונה. תארו לכם איסלאם מודרני? נשמע לכם זר ומוזר? טיול לאזרבייג'ן לשומרי מוסרת יחשוף בפניכם מקומות מרהיבים, תרבויות ואטרקציות מותאמות. כדאי להתארגן בטיול מאורגן, להיחשף לארץ זרה שיש בה עולם שונה ומוכר כאחד. מדינה שנמצאת ביחסים טובים עם ישראל המשתפת איתה פעולה כך שאין סיבה ביטחונית לחשוש מביקור מופלא, ואולי תזכו גם למצוא יהודים רבים המתגוררים באזור. כך תזכו לפגוש שילוב של מערב ומזרח, עתיק וחדש, אותנטי ומודרני כאחד. 
 
עיר הבירה – ביקור בעיר העשירה והייחודית בעולם
 
ביקור בעיר הבירה שלה, הלא היא העיר באקו, יעלה בפניכם עיר עתיקה ועיר חדשה הנחשבת אתר מורשת עולמית. יש בעיר סמטאות רבות ומבנים עתיקים, תפגשו גם במסגדים ובמוזיאונים, בברים, במרכזי קניות, באתרי ספא, בשווקים ובמסעדות שוות ואנינות טעם. זוהי עיר עשירה, מפותחת וייחודית המתהדרת באתרים רבים ויפים, בפינוקים ובנופים מופלאים שלא תרצו לפסוח עליהם במהלך השהות.
 
טיול מאורגן לשומרי מסורת 
 
טיול לאזרבייג'ן לשומרי מסורת יאפשר לכם לנוע גם בקבוצה בטיול מאורגן. כך לא תצטרכו לשבור את הראש בהתאמת המאכלים, בכניסה למקומות ציבוריים כי הכל ייעשה באופן מסודר על ידי המארגנים, כך שחשוב לבחור את חברת הנסיעות שתדאג עבורכם לכל מה שתזדקקו לו. בחרו חברה בעלת מוניטין הידועה בשירות שהיא מעניקה. אל תתפשרו על בחירה בחברה איכותית שתארגן עבורכם טיול חלומי בארץ מוסלמית שיש לה יחסים מצוינים עם ישראל והיא מברכת את כל תייריה לשלום כמקובל בהכנסת האורחים שלה מכל העולם. 
ישראלים – מתקבלים באהבה. 
שלח