הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • מידע אודות טיסות לרודוס

  >
  מדינה יוון
  מטבע
  אזור זמן
  זמן טיסה שעות
  היום
  24 - 30o
  מחר
  26 - 30o
  מחרתיים
  25 - 31o

  חו"ל זה פה ממש ממול- המשפט המוכר מהשיר נשמע לעתים מופרך, אך כשחושבים על זה לא מעט יעדים אטרקטיביים נמצאים ממש קרוב אלינו. יוון למשל היא מדינה מתוירת במיוחד שמושכת בכל שנה אלפים רבים של תיירים והיא נמצאת ממש קרוב אלינו. טיסה לרודוס למשל מביאה אתכם לאחד היעדים הקסומים בעולם ובכך עוסק המאמר הבא. 
   
  מה מיוחד בטיסה לרודוס?
  טיסה לרודוס מביאה את הנופשים לאי ששייך למדינת יוון. מזג האוויר בו הוא מושלם ונאה במרבית ימות השנה. זו בדיוק הסיבה שהוא מלא בתיירים כל השנה ונחשב לאטרקציה תיירותית אמתית. הוא מציע לנופשים בו חופי ים קסומים ויפים, מסעדות מעולות, ברים שוקקים, שווקים צבעוניים, חיי לילה תוססים ושלל אתרי עתיקות מרהיבים. מדובר באי שמתאים לכל סוג של חופשה, בין אם אתם מעוניינים בחופשה סוערת או בחופשת בטן- גב שבה תנוחו ותמלאו מצברים. 
   
  איזה מבחר יש של טיסה לרודוס?
  מבחר הטיסות לרודוס הוא רב וזאת בשל הביקוש הרב לכרטיסי טיסה לרודוס. משום שמדובר באי בעל מזג אוויר נוח בכל עונות השנה עלות הכרטיסים אינה משתנה רבות בין עונה לעונה והטיסות ליעד זה מלאות בתיירים במרבית ימות השנה. ניתן למצוא טיסה לרודוס בחברת אל על, מדובר בטיסה ישירה וסדירה שעלותה גבוהה לעומת טיסות צ'רטר שיוצאות לרודוס. ניתן למצוא גם דילים שמשלבים מלונות טובים ושלל אטרקציות נוספות לנופשים. אפשר להוסיף לדיל גם רכב שכור שבו תוכלו לסייר באי ולגלות את פינות החמד שלו. 
   
  טיסה לרודוס - כמה זמן?
  משך הטיסה לרודוס הוא קצר במיוחד. מסתבר שחו"ל הוא לא רק פה ממש ממול, אלא ממש ממש ממול. טיסה לרודוס נמשכת כשעה וחצי שבסופן אתם נוחתים באחד האיים הציוריים והיפים בעולם. מדובר במקום שמאפשר לכם לנוח באמת מכל שגרת היומיום ולנוח בחיק המשפחה או החברים הטובים. חופשה רומנטית ברודוס תהיה קסומה וגם חופשה משפחתית תהיה מהנה בו במיוחד.