הרשם לניוזלטר של מבצעים חמים
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • צור קשר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • טיולי איילה גיאוגרפית

  טיול מאורגן למזרח הודו

  טיול מאורגן למזרח הודו - מסע להימלאיה והערים העתיקות – 13 יום
   
  טיול מאורגן למזרח הודו שמשלב בין המישורים ההינדואיסטיים של מדינת אוריסה היפייפיה והראשונית, לבין מדינת סיקים הבודהיסטית שבהרי ההימלאיה והרחק ממסלולי התיירים. באמצע, בין כל היופי הזה, חוצצת העיר הסואנת כלכותה, בה משתלבים מזרח ומערב, עוני ופאר, עבר ועתיד.
  טיול מאורגן במחוזות המרוחקים של מזרח הודו, בין כפרים, מנזרים, וערים, לצד אוכלוסיה מקומית מקסימה ומגוונת. כל זה מאפשר התבוננות יוצאת דופן בנופים ראשוניים, מקדשים חשובים ועתיקים, אורחות חיים מרתקים ותפיסות עולם מעוררות מחשבה. זוהי הזדמנות לראות הודו אותנטית ומלאת מגוון בטיול אחד!

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול מאורגן להודו הקלאסית

  טיול מאורגן להודו, 16 יום - מסע בנתיבי המהרג'ות
   
  החוויה ההודית היא כפסיפס עשיר המפעיל את כל החושים: צלילי סיטאר וטבלה מתערבבים בריח קטורת, תבלינים רבים על צבעיהם החזקים מקשטים כל ארוחה, והאנשים- כה רבים הם ההודים ולהם מגוון רב של תרבויות ומסורות עתיקות יומין.הודו היא כל זאת ואף הרבה יותר, והטיול בה הוא כהצצה אל תפיסת עולם אחרת המאפשרת התנסות רוחנית ואנתרופולוגית רבת עוצמה, לה אי אפשר להישאר אדישים.בטיול זה נבקר באחד המקומות היפים בעולם- הטאג' מאהל, נכנס לארמונות המהרג'ה המרשימים ברג'סטאן, נחקור את המקדשים הארוטיים שבקג'ורהו, נהלך עם המאמינים על גדות הגנגס, נבקר במקדשים הינדים ברישיקש ונסיים במקדש הזהב באמריצאר, המשתקף באור יקרות באגם.

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול מאורגן ליפן

  טיול מאורגן ליפן, 14 יום
   
  זהו טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור ניקו. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים, מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול מאורגן לניו זילנד

  טיול מאורגן לניו זילנד, 23 ימים
   
  טיול אל נופי ניו זילנד הפראית, גן עדן לחובבי הטבע ונופים מהאגדות: פסגות מחודדות עטורות שלג לבן, המשתקפות במימי הפיורדים הכחולים, קרחונים אדירים ויערות גשם עבותים. נשוט במפרצים קסומים, בהם משתעשעים אריות ים, דולפינים ופינגווינים שמחים. נתפעל מגייזרים המתפרצים בחום. בדרכי עפר צדדיות נגיע לחוות פסטוראליות, בהן נתארח בבתי התושבים המקסימים של האזורים היותר נידחים. במסגרת טיול מאורגן לניו זילנד נצטרף לאורח החיים הפשוט, בנופים כפריים שלווים שנראה כאילו הוצאו מתוך גלויה, לא נוכל שלא להתאהב. טיול זה גיאוגרפי לגמרי- הוא מכיל הרבה הליכות טבע, גיאולוגיה, בעלי חיים ותופעות טבע. הטיול כולל סיור ייחודי לתצפית ציפורי הסולה- חוויה בנוסח גלפגוס, שייט בין גושי קרח ושייט תצפית לויתנים.

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

  למגוון מסלולים לדרום אמריקה >
  חזרה למעלה