הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • צור קשר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • טיולי איילה גיאוגרפית

  טיול אופנועי שלג לרומניה

  טיול אופנועי שלג לרומניה
  5 ימים
   
  טיול רכיבה באופנועי שלג באזור ההררי היפה והציורי ביותר ברומניה. האזור המהווה את גולת הכותרת של טיולי הג'יפים בקיץ הופך בחורף ל"מגרש משחקים" רחב לספורט החורף. רכס האפוסן אינו גבוה מדי ולפיכך מתאים מאד לרכיבות ארוכות בשלג על גב הרכס. הרכיבה בנופים משתנים של יער ונופי הרים מדהימים ביפים מזכירה מאד את פינלנד.
   

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול ליפן

  טיול ליפן האותנטית, פריחת הדובדבן,17 יום
   
  זהו טיול מאורגן ליפן האותנטית, כאשר בטיול אינטימי זה ניכנס לתוך החיים ביפן, למפגש בלתי אמצעי עם אנשי המקום ונכיר את דרך החיים שלהם מקרוב. נפגש עם יפנים ונלמד על פילוסופיית החיים הבודהיסטית, נתוודע להיסטוריה, למסורת עתיקה, לאסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. 

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול מאורגן לירדן

  טיול מאורגן לירדן הקלאסית
  3 ימים
   
  היכן לידינו מתנוססת עיר מלכותית חצובה בסלע אדום?איפה נוכל ללכת לאורך פלג זורם בין מצוקים גבוהים וצבעוניים, עטורי דקלים וסחלבים ?כל אלה והרבה יותר נופגוש בטיולנו אל ארץ הגלעד, מואב ואדום! 

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול לגוואטמלה ומקסיקו

  טיול לגוואטמלה ומקסיקו
   
  במוקד הטיול בגואטמלה יעמוד פסטיבל סנטו תומאס. נטייל גם אל חבל ההר, המשובץ כפרים בו תושבים אינדיאנים השומרים על מסורות עתיקות של תרבות המאיה. נכיר את הפולחנים הקדומים ששרדו על אף השתלטות הכנסייה הנוצרית. נבקר גם בערים הקולוניאליות ונכיר את תושביה הספרדים של גואטמלה.

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול מאורגן לבורמה

  טיול מאורגן לבורמה - כולל סלע הזהב
  14 יום
   
  מיאנמר, ארץ הזהב והאבנים הטובות, היא ארץ רחבת ידיים, רבת עמים ושבטים, שקועה עמוק בתוך מסורות בודהיסטיות, שידעה תהפוכות רבות מאז השתחררה מהשלטון הבריטי. את הטיול המאורגן לבורמה נפתח את סיורנו ב'סלע הזהב' עליו הודבקו עשרות אלפי עלי זהב על ידי מעריציו של הבודהה

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול לפיליפינים

  טיול לאיי הפיליפינים
  טיול מיוחד 15 ימים
   
  פיליפינים הינם קבוצה של 7,300 איים אקזוטיים בדרום מזרח יבשת אסיה - גדולים וקטנים, שטופי שמש ורוגע. הספרדים כבשו את האיים ב-1521 וקראו להם על שמו של פיליפ השני מלך ספרד.  טיול מאורגן לפיליפינים טומן בחובו מפגש מיוחד עם נופים עוצרי נשימה, תרבויות ייחודיות שנוצרו מהשפעת הנצרות הקתולית במשך 350 שנות שלטון הספרדים במדינה ותושבים מסבירי פנים

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול לקובה וקוסטה ריקה

  טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה
   16 יום
   
  טיול מרוכז אל מיטבה של מרכז אמריקה. מסתורין ,מהפכה, מוסיקה, היסטוריה ספרדית מרתקת ויופי מיוחד של טבע ואנשים!  קובה, האי הגדול בקריביים, עם 11 מיליון תושבים, עדיין טומן בחובו את האותנטיות היומיומית. היא באה לידי ביטוי בראש ובראשונה באופי העם ואורח חייו: כמה עני – כמה שמח ! 

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול ג'יפים ברכס הקרפטים

  טיול ג'יפים ברכס הקרפטים, רומניה 8 ימים
   
  כאשר גילינו באיילה את חבל האפוסן Apuseni מצפון מערב רומניה, הושלם החסר בטיול לרומניה - לא עוד נסיעות ארוכות בדרכי האספלט הצרות של טרנסילבנייה, אלא חדירה אל אזור קארסטי, מלא מערות, דרכי יער מפתיעות וכפרים נידחים.

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול ליוון

  טיול למרכז-צפון יוון, 10 ימים
   
   
  מסלול טיול מרתק אל מרכז-צפון יוון כולל סלוניקי
   

  לפרטים ומסלול הטיול >

  טיול למצרים כולל קרוז

  טיול מאורגן למצרים כולל קרוז 5*, 9 ימים

  אנו שמחים להציע לכם אפשרות מחודשת להצטרף לטיול מקיף באתריה של מצרים, לאחר הפסקה ארוכה של טיולים לשם. הטיול הנו חוויה יוצאת דופן להכיר ולהתרשם מנפלאות העולם העתיק כפי שהשתמרו במצרים בצורה שאין לה אח ורע בעולם.

  לפרטים ומסלול הטיול >
  חזרה למעלה
 • טיולים מאורגנים למגוון יעדים

 • טיולים מאורגנים מומלצים

  ברצלונה

  טיולים מאורגנים ברצלונה

  12/03/17 - 17/03/17

  4 לילות,  חצי פנסיון

  באישור מיידי

  טיול ספארי בלפלנד

  טיולים מאורגנים טיול ספארי בלפלנד

  04/03/17 - 10/03/17

  6 לילות,  פנסיון מלא

  תאריכים נוספים בפברואר/מרץ 2017

  €1990 הזמן
  באישור מיידי

  טיול לפורטוגל בפסח

  טיולים מאורגנים טיול לפורטוגל בפסח

  13/04/17 - 20/04/17

  7 לילות,  חצי פנסיון

 • סיציליה מחוף לחוף בפסח

  טיולים מאורגנים סיציליה מחוף לחוף בפסח

  11/04/17 - 17/04/17

  6 לילות,  חצי פנסיון

  תאילנד

  טיולים מאורגנים תאילנד

  07/03/17 - 20/03/17

  11 לילות,  ארוחת בוקר

  צפון איטליה והאגמים

  טיולים מאורגנים צפון איטליה והאגמים

  03/04/17 - 09/04/17

  6 לילות,  ארוחת בוקר

  באישור מיידי
 • טיול לאמסטרדם

  טיולים מאורגנים טיול לאמסטרדם

  06/04/17 - 12/04/17

  6 לילות,  ארוחת בוקר

  ברצלונה

  טיולים מאורגנים ברצלונה

  02/03/17 - 09/03/17

  7 לילות,  חצי פנסיון

  באטומי גיאורגיה

  טיולים מאורגנים באטומי גיאורגיה

  26/03/17 - 30/03/17

  4 לילות,  חצי פנסיון

  באישור מיידי
 • רומא

  טיולים מאורגנים רומא

  03/03/17 - 09/03/17

  6 לילות,  ארוחת בוקר

  דרום איטליה

  טיולים מאורגנים דרום איטליה

  01/05/17 - 05/05/17

  4 לילות,  ארוחת בוקר

  באישור מיידי

  טיול לורונה

  טיולים מאורגנים טיול לורונה

  08/03/17 - 15/03/17

  7 לילות,  ארוחת בוקר

 • בוקרשט

  טיולים מאורגנים בוקרשט

  05/03/17 - 09/03/17

  4 לילות,  ארוחת בוקר

  טיול לצרפת

  טיולים מאורגנים טיול לצרפת

  14/04/17 - 18/04/17

  4 לילות,  ארוחת בוקר

  טיול מאורגן לזנזיבר

  טיולים מאורגנים טיול מאורגן לזנזיבר

  07/03/17 - 14/03/17

  7 לילות,  חצי פנסיון

 • צור קשר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • טיולים מאורגנים זה איילה נסיעות


  חברת התיירות "איילה נסיעות" מתמחה בארגון ושיווק טיולים מאורגנים למגוון עצום של יעדים ברחבי העולם. לחברה ניסיון עשיר בכל תחומי התיירות ורשת קשרים ענפה עם כל הגורמים הרלוונטיים בתחום כגון חברות תעופה, בתי מלון, חברות להשכרת רכב וכיוצא בזה. חברת "איילה נסיעות" מזמינה אתכם לבחור טיול מאורגן, טיסות או חבילת נופש למשפחות, ליחידים, לקבוצות ועוד. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון טיולים מודרכים לאירופה ולעוד מגוון יעדים פופולריים ואקזוטיים.

  טיולים מאורגנים למגוון יעדים
  ישראלים רבים מעדיפים לטייל בחו"ל במסגרת טיול מאורגן המתוכנן בקפידה ולפרטי פרטים. במקום לתכנן באופן עצמי את הטיול ולהתמודד עם קשיי שפה ותרבות, עם הזמנת מלונות במקום לא מוכר ועם הזמנת טיסות, ניתן להצטרף לטיול המתוכנן מראש, וכולל לרוב גם מדריך צמוד ומנוסה. בטיול המאורגן ניתן לבקר בכל האטרקציות התיירותיות המרכזיות והפחות מוכרות, ליהנות מהסעות יעילות ממקום למקום, מלינה מבתי מלון איכותיים וליהנות מחוויה לכל החיים. המשתתפים זוכים למפגש הכרות לפני היציאה לטיול כדי להתגבש חברתית וכדי לשמוע פרטים נוספים מהמדריך.
  במהלך הטיול המדריך מתלווה לחברי הקבוצה בכל הסיורים ודואג לרווחתם ולפתרון כל בעיה העלולה לצוץ. בנוסף, המדריך מתאם את ההסעות והכניסה לאתרים השונים בהתאם למסלול הטיול, וכמובן מעניק הסברים מרתקים ומעניינים, ותורם לגיבוש בין חברי הקבוצה. 
  ראוי לציין כי טיול מאורגן מייתר את הצורך לבזבז זמן בתכנונים ובחיפוש אחר מידע באינטרנט, ולמעשה המשתתפים בטיול נהנים מחופשה מושלמת וחווייתית, ומטיול ממצה במהלכו מבקרים ביעדים החשובים והמעניינים ביותר. הצטרפות לטיול מאורגן מאפשרת במקרים מסוימים גם לחסוך כסף רב, לנצל את הזמן באופן מיטבי, וחברי הקבוצה זוכים לטיפים היכן כדאי לקנות מתנות, איפה לאכול וכדומה. 

  חברת "איילה נסיעות" היא מהחברות המובילות בארץ לארגון טיולים ליעדים קרובים ורחוקים, בין היתר החברה מציעה יעדים באירופה כמו איטליה, גרמניה, היער השחור, רומניה, סלובניה ועוד. בנוסף, החברה משווקת חבילות וטיולים ליעדים אקזוטיים כמו גאורגיה, תאילנד, ספארי בלפלנד, זנזיבר ולעוד מגוון יעדים נוספים.

  טיול מאורגן למשפחות
  בשנים האחרונות גבר הביקוש לטיולים מודרכים ומאורגנים למשפחות, במקום לתכנן את הטיול לבד ולהתמודד מול אתגרים מורכבים, צוות "איילה נסיעות" מציע חבילה הכוללת טיסות זולות, לינה בבתי מלון איכותיים, ארוחות, סיורים מודרכים באתרים מעניינים, הסעות ועוד. החברה מציעה מגוון אפשרויות ויעדים למשפחות, כיום משפחות רבות רוכשות טיול מאורגן ליעדים שונים באירופה, באפריקה, באמריקה ובמזרח הרחוק. מסלול הטיול מותאם לצרכי המשפחות, יש טיולים המיועדים  למשפחות עם ילדים קטנים ויש חבילות וטיולים מאורגנים המתאימים למשפחות מהמגזר הדתי.
  "איילה נסיעות" משווקת מגוון רחב של חבילות נופש וטיולים מאורגנים למשפחות, למגוון עצום של יעדים נבחרים ופופולריים, וליעדים פחות מוכרים אך אטרקטיביים באותה המידה. צוות החברה מסייע לכל לקוח לבחור את החבילה והדיל המתאים ביותר למשפחתו.

  טיול מאורגן למגוון יעדים אטרקטיביים
  כדי להצטרף לטיול מאורגן של "איילה נסיעות" וליהנות מכל היתרונות של הדיל, עליכם להחליט לאן אתם רוצים לטוס ובאיזה מדינות הייתם מעוניינים לבקר. באתר שלנו מגוון יעדים אטרקטיביים המתאימים לכל הגילאים ולכל הרכב קבוצתי, בין השאר תוכלו לקרוא מידע בנושא טיולים מאורגנים לאירופה, לארה"ב, למזרח הרחוק וליעדים רבים נוספים. צוות הסוכנים שלנו עומד לרשותכם, נשמח לייעץ, להסביר ולסייע לכם לקבל החלטה נכונה. באתר תוכלו לקרוא מידע מפורט על מסלולי כל הטיולים שאנו מציעים, ובקליק אחד תוכלו גם אתם להצטרף לאחד מהטיולים הנפלאים שאנו משווקים בהצלחה, וליהנות ממחיר משתלם, מטיול מאורגן לפרטי פרטים, ממדריך מקצועי, מנוסה ואדיב, ומשירות מכל הלב.