טיסות ליוון

טיסות ליוון

טיסות אתונה

טיסות לאתונה, יוון

בין התאריכים, 29.06 - 03.07
טיסת שכר
BLUE BIRD
טיסות

כרטיסי טיסה זולים ליוון

טיסות אתונה

טיסה לאתונה

בין התאריכים, 29.06 - 03.07
טיסת שכר
BLUE BIRD
טיסות סלוניקי

טיסות לסלוניקי, יוון

בין התאריכים, 25.06 - 09.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסות קורפו

טיסות לקורפו, יוון

בין התאריכים, 23.06 - 27.06
טיסת שכר
ישראייר
טיסות כרתים

טיסות לכרתים, יוון

בין התאריכים, 22.06 - 27.06
טיסת שכר
BLUE BIRD
טיסות רודוס

טיסות לרודוס

בין התאריכים, 01.07 - 03.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסות מיקונוס

טיסות לזקינטוס

בין התאריכים, 23.06 - 26.06
טיסת שכר
BLUE BIRD

דילים ליוון ברגע האחרון

משתלם להיות ספונטניים

שלח

יוון

טיסה ליוון
האם כאשר אתם שומעים את צמד המלים טיסה ליוון עולה לנגד עיניכם תמונה של חוף ים תיכוני בתולי צלול ונקי? ייתכן שאתם מדמיינים ארוחת דגים ים תיכונית טעימה ואפשרות נוספת היא שאתם מדמים לשמוע את המוזיקה היוונית הנפלאה שמתנגנת מכל בית ובית ביוון. כך או כך, טיול ביוון הוא תמיד קסום ומזמן חוויות רבות ומגוונות. המאמר הבא מסביר מעט על טיסה ליוון ומצייד אתכם בכל המידע הדרוש כדי לבלות בה חופשה מהנה.
 
מה מיוחד ביוון?
אחד הדברים שמאפיינים את יוון יותר מכל הוא הקרבה לישראל. הקרבה היחסית מאפשרת חופשה מהנה במיוחד גם אם מדובר בחופשה בת כמה ימים. יוון מתאימה לטיול רומנטי, ירח דבש, טיול עם חברים ואפילו לטיול משפחות. בשל הנופים עוצרי הנשימה שלה, חופי הים המפנקים, האוכל הטעים וחיי הלילה הסוערים כל סוג של חופשה יוכל להתקיים בה ומשום כך מדי שנה יותר ויותר ישראלים נוסעים אליה. חופשה ביוון כוללת את כל מה שחופשה צריכה לכלול, כולל ים, מזג אוויר מופלא, אוכל איכותי וקצב סוער.
 
איזה מבחר יש ?
מבחר הטיסות ליוון הוא רב למדי. ניתן לטוס ישירות ליוון על ידי חברת אל על וחברות רבות נוספות. טיסות סדירות ליוון כמו לכל יעד אחר ניתנות לרכישה זמן רב מראש ובמרבית המקרים הטיסה יוצאת בזמן. טיסות מסוג זה הן יקרות יותר ולמי שמעוניין בטיסות זולות ליוון עומדת האפשרות של טיסות צ'רטר שהן זולות יותר לעומת טיסות סדירות. החיסרון בטיסות מסוג זה הוא בכך שהן עלולות לצאת בעיכוב ואפילו להתבטל ברגע האחרון. אם מדובר בחופשה של הרגע האחרון, ניתן למצוא טיסה במחירים נוחים במיוחד.
 
למי שמעוניין ניתן לרכוש דיל שכולל גם מלון, ואפשר לשדרג את החבילה עם רכב שכור שבעזרתו תוכלו לטייל ברחבי המדינה. במקרה כזה מומלץ לבחור בעצמכם את המלונות, כך שתוכלו לבלות בכל אזור מעט זמן.
 
כמה זמן?
חו"ל הוא ממש ממול ובמקרה של יוון זוהי אמת לאמיתה. הטיסה אורכת זמן קצר במיוחד של שעה וחצי והיא מביאה אתכם בסיומה ליעד מופלא וקסום.
 
בשנים האחרונות, חופשות ביוון הפכו להיות מאד פופולאריות בקרב אנשים רבים בישראל שמבקשים לנפוש ביעד אטרקטיבי לפרק זמן קצר יחסית. הטיסה לרוב מקושרת לחופשות קצרות במהלך סופי שבוע, חגים וכדומה. אחד מהיתרונות המרכזיים של טיסות ליעד זה נובע מכך שמדובר בעסקה משתלמת מאד במחירים נוחים לכל כיס. ככל שמתקרבים אל מועד הטיסה, ניתן למצוא יותר טיסות זולות ליוון, מה שלמעשה הפך את המדינה הזו למוקד משיכה תיירותי במיוחד במהלך חופשת הקיץ, בהן ניתן ליהנות מהוזלה משמעותית.
 
מה מיוחד ביוון?
הטיסות הן לא רק זולות אלא גם קצרות במיוחד. חשוב לציין שכיום ישנו היצע מאד גדול של דילים ליוון טיסות שונות ליוון. טרם רכישת כרטיס הטיסה מומלץ מאד לערוך סקר שוק נרחב על מנת לדעת היטב מהן כל האופציות שעומדות לפניכם ולבסוף להגיע אל הדיל המשתלם והמתאים ביותר. אז כיצד לבחור טיסה ליוון, כל זאת ועוד בכתבה שלפניכם. בעבר הלא כל כך רחוק הייתה רק חברת תעופה אחת או שתיים שהעניקו לנו אפשרות לטוס ליוון.
 
מאז ועד היום פני הדברים השתנו לאין ערוך, כאשר בתקופה הנוכחית בה השמיים פתוחים בפני כל, ניתן ליהנות ממבחר מגוון של טיסות . מעוניינים לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לתכנן את החופשה? אנו ממליצים לכם ראשית להתחיל עם בדיקת הטיסות השונות שמוצעות על ידי חברות התעופה. חופשה טובה מתחילה כבר עם הנחיתה או ההגעה לשדה התעופה, לפיכך מן הראוי להקדיש לכך את מלוא ההתייחסות. קיימים שני סוגים עיקריים של טיסות הראשון הוא טיסות סדירות על ידי חברות תעופה.
 
הסוג השני הוא טיסות שכר היוצאות על ידי חברות הצ'רטר. טיסות סדירות ברוב המקרים מביאות אותנו אל היעד במהירות ללא עיכובים מיותרים. יחד עם זאת יש להביא בחשבון שיתרון זה בא לידי ביטוי גם במישור הכלכלי, כאשר טיסות סדירות ליוון הן הרבה יותר יקרות מטיסות צ'רטר שאורכות פרק זמן רב יותר בשל עיכובים אפשריים.