חבילות סקי

חבילות סקי

חבילה בהרכבה עצמית: טיסה+מלון

חיפוש חבילות סקי (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות סקי

שלח
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

חבילות סקי

חופשת סקי, או הספורט הלבן, הפכו בעשרים שנים האחרונות לאחד מענפי הספורט החביבים ביותר על הישראלים. בעוד שבעבר חופשת סקי נחשבה לבילוי לעשירים בלבד, היום מדובר בסוג בילוי מקובל ממנו נהנים כ 30,000 ישראלים אשר מבלים מידי חורף באתרי הסקי ומועדוני הגלישה ברחבי אירופה. חבר'ה צעירים, חובבי ספורט וכמובן, משפחות עם ילדים – כיום כולם מבקשים להתנסות לפחות פעם אחת בחוויה המרגשת ומלאת האדרנלין של הסקי. חלק לא מבוטל מהם, לאחר שהתנסה, אינו מסתפק בחוויה חד פעמית והופך את חופשת הסקי לבילוי שנתי קבוע. 
חבילות הסקי וחופשות הסקי המוצעות כיום מתמקדות ביעדים מרכזיים באירופה, כאשר כל אחד מהיעדים מתאפיין בחווית סקי שונה, הן מבחינת האופי וסגנון החופשה והן מבחינת התקציב. חופשות הסקי באירופה מתחלקות ליעדים במערב אירופה ויעדים במזרח אירופה. יעדי מזרח אירופה מציעים בד"כ, חבילות סקי יותר זולות ופחות יוקרתיות כאשר יעדי מערב אירופה מאופיינים במרחבי גלישה גדולים עם רמות קושי מגוונות, מתקני סקי מתקדמים ואתרי לינה ברמות מחירים משתנות שמגיעות עד לרמת לינה מפוארת ויוקרתית. 
כל אחד מאתרי הסקי באירופה מציע חווית גלישה בעלת אופי שונה, ולכן בתהליך בחירת חבילת הסקי חשוב להבין ולהכיר את היעד אליו אתם מתכננים לנסוע, ולבדוק האם הוא מתאים לסוג החופשה שאתם מבקשים לעצמכם. כך למשל, גולשים המתעניינים אך ורק בגלישה ומחפשים אתרי סקי עם מגוון מסלולים בדרגות קושי גבוהות יבחרו בצרפת או שוויץ. לחילופין, אוסטריה ידועה בתרבות אפרה סקי מפותחת, אשר מציעה פעילות בילוי גם לאחר יום שלם של גלישה, ולכן מדובר ביעד מועדף בקרב חובבי סקי אשר מעוניינים לסיים את יום הגלישה שלהם לאו דווקא בחדר או בספא אלא במועדון, בר או מסיבה. גם אנדורה התפתחה מבחינה זו לאחרונה, ויחד עם מחירים אטרקטיביים של חבילות הסקי היא הפכה ליעד סקי מבוקש למדי. איטליה ידוע בסגנון אירוח ידידותי ומסביר פנים וזאת נוסף לאתרי הסקי שנחשבים לטובים ומספקים בהחלט. יחד עם זאת, היא אינה מציעה תרבות אפרה-סקי מעניינת במיוחד ולרוב מדובר בעיירות סקי מנומנמות למדי. כך או כך, יעדי הסקי באירופה כולם נמצאים במגמת התפתחות, התחדשות והרחבה. ההבדל טמון, בדרך כלל, במחיר ובסוג החוויה. 

רוב חופשות הסקי מורכבות מחבילות סקי, אשר כוללות טיסה, לינה והעברות. חבילות סקי פופולריות למדי הן אלו אשר כוללות לינה באחד ממועדוני הסקי כגון רשת קלאב מד הצרפתית או קלאב וולטור האיטלקית, שהיא רשת מתחרה לקלאב מד. מועדונים אלו מציעים חבילת סקי אשר כוללת, לרוב, את כל המרכיבים החשובים לחופשת סקי מוצלחת – החל ממדריכי סקי, ציוד וסקי פס וכלה בארוחות משובחות, אירועי בידור ומועדוני בריאות וספא להירגעות ופינוקים. אם אתם נוסעים במסגרת חופשה משפחתית, חשוב לשים לב אילו מסגרות פעילות לילדים יש במועדון והאם הן כלולות בחבילה. בעוד שחלק מהמועדונים מציעים מסגרות פעילות ושמרטפות לתינוקות וילדים, ישנם מועדונים שמקבלים ילדים אולם אינם מציעים שום מסגרת פעילות חברתית או ספורטיבית מוסדרת. חופשה כזו יכולה להתאים למשפחה אשר מורגלת בטיולי סקי משותפים אולם אם רמת הגלישה של חברי המשפחה שונה ואם הפערים בגילאים גדולים, רצוי לשקול חופשה במועדון אחר. מחירן של חבילות הסקי משתנה בהתאם ליעד הנבחר, ובהתאם לרמת הלינה והשירותים המוזמנים. נוסף על כך, גם לתאריך החופשה יש השפעה על המחיר – בתחילת העונה ובסופה מחירי החבילות זולים יותר, אולם בתאריכים אלו תמיד קיים סיכון שלא יהיה מספיק שלג נח לגלישה. 

ללא כל קשר לגיל, חופשת סקי נחשבת לאחת מהחוויות שצריך ליהנות מהן לפחות פעם אחת בחיים. הנופים הלבנים ועוצרי הנשימה, אוויר ההרים הצלול, האדרנלין חסר המעצורים, הדם שזורם בגוף והתחושה הנהדרת והמשחררת הכרוכה בקפיצות וגלישות על גבי מדרונות תלולים הפכו את ענף הסקי לספורט ממכר, ואת חופשת הסקי לאחת מהחופשות השוות והמהנות ביותר.