חבילות ללרנקה, קפריסין

חבילות ללרנקה, קפריסין

חבילות נופש ללרנקה (חבילות מובנות)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית ללרנקה:טיסה+מלון

חבילות ללרנקה

שלח
חבילות
חבילות לרנקה

חבילות ללרנקה

בין התאריכים, 15.07 - 18.07
FLAMINGO BEACH HOTEL
3  לילות ארוחת בוקר העברות

ברגע האחרון ללרנקה

משתלם להיות ספונטניים

חבילות נופש ללרנקה

חבילות לרנקה

חבילות ללרנקה

בין התאריכים, 15.07 - 18.07
SUN HALL
3  לילות ארוחת בוקר העברות
חבילות לרנקה

דיל ללרנקה

בין התאריכים, 29.07 - 01.08
FLAMINGO BEACH HOTEL
3  לילות ארוחת בוקר העברות
חבילות לרנקה

חבילת נופש ללרנקה

בין התאריכים, 18.08 - 22.08
SUN HALL
4  לילות ארוחת בוקר העברות
חבילות לרנקה

חבילות ללרנקה

בין התאריכים, 22.07 - 25.07
E HOTEL SPA AND RESORT
3  לילות ארוחת בוקר העברות
שלח

לרנקה

 
לרנקה, העיר השלישית בגודלה באי קפריסין, היא עיירת נופש אלגנטית וצעירה עם היסטוריה מרשימה וארוכת שנים. יש בה רצועת חופים המשתרעת לאורך 25 ק"מ, חיי לילה תוססים, מוזיאונים, מסעדות מובחרות, חנויות בוטיק ומתחמי אופנה ולא מעט אתרים ארכיאולוגיים מעניינים. היצע הפעילות ושפע האטרקציות שיש בלרנקה הפך אותה ליעד תיירות מבוקש בקרב מגוון גדול של מטיילים, ולכן ישנן לא מעט חבילות המותאמות לסוג החופשה ואופי המטיילים. 
 
חבילה ללרנקה כוללת טיסה ללרנקה ושהייה באחד מהמלונות האיכותיים שבעיר. בשל קרבתה של העיר לשדה התעופה, רוב החבילות ללרנקה כוללות גם העברות לבית המלון. קרבתה של קפריסין לישראל  (כשעת טיסה בלבד) מאפשרת גיחה קצרה לסוף שבוע בעיר, לכן תוכלו למצוא גם חבילות של סוף שבוע. לעומת זאת, ישנן חבילות הכוללות שהייה ארוכה יותר בעיר, על בסיס של 4 לילות ואף יותר. בתקופת הקיץ יוצאות טיסות לקפריסין כמעט כל יום, ולכן תוכלו למצוא מגוון של דילים ללרנקה, אשר מחירם משתנה בהתאם לרמת המלון. יחד עם זאת, גם עונת האביב מומלצת לביקור בקפריסין, מה שמגדיל את הסיכוי למצוא חבילת נופש ללרנקה במחיר הרבה יותר משתלם, וזאת מבלי לקחת סיכון גדול מידי בנוגע למזג האוויר. 
 
חופשה בלרנקה אמנם ידועה באופיה הצעיר והתוסס, אולם מדובר למעשה בעיר נמל הנחשבת לאחת הערים העתיקות בעולם (סביבות המאה ה 12 לפני הספירה). מאז הקמתה היתה לרנקה מיושבת, מה שמסביר את האטרקציות הארכיאולוגיות הרבות הנמצאות בעיר וסביבותיה. גם אם אתם לא חובבי היסטוריה, לא כדאי להחמיץ חלק מאתרי המורשת של העיר. אופיה המגוון של העיר הפך את לרנקה למבוקשת בקרב מגוון רב של מטיילים. לכן, ישנן חבילות המותאמות לאופי המטיילים ומטרת החופשה – מחופשה רומנטית ועד חופשה משפחתית, נופש בלרנקה מבטיח לכם חופשה מנצחת.  
 
אז למה להזמין חופשה בלרנקה?  מבחינת מחיר, מחיר החבילות הוא זול יותר מאשר הזמנת טיסה ולינה בנפרד. בנוסף, הליך הזמנת החבילה הוא קל ויעיל. כל שנדרש מכם לעשות הוא שיחת טלפון אחת. סוכן הנסיעות דרכו תזמינו את החבילה יתאם עבורכם את כל מרכיבי החבילה, ידאג להליכי התשלום באופן מרוכז וישלח לכם אישורי הזמנה וכרטיסי טיסה. אין ספק שמכל הבחינות, הזמנת נופש בלרנקה היא לא רק העסקה המשתלמת ביותר אלא גם הנוחה והקלה ביותר. 
שתהיה לכם חופשה נעימה. 
שלח