חבילות לקוס

חבילות לקוס

חבילות נופש לקוס

* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית לקוס:טיסה+מלון

חבילות לקוס

שלח
חבילות
חבילות

ברגע האחרון לקוס

משתלם להיות ספונטניים

חבילות נופש לקוס

חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

חבילות נופש לקוס

חבילות לקוס הן מצרך מבוקש בעיקר בתקופות הקיץ החמות, כאשר הביקוש עולה עבור דילים ליוון לצד יעדים נוספים באזור אגן הים התיכון. החבילות הבסיסיות לקוס כוללות טיסה ולינה באחד מן המלונות בעיר, כאשר מחיר החבילה משתנה בהתאם ליעד ובהתאם לרמת המלון. ניתן להגיע לקוס גם באמצעות מעבורת מאחד מאיי יוון האחרים באזור, לכן חבילה לקוס יכולה לכלול טיסה לאי סמוך, מעבורת לקוס וכמובן לינה.
 
מאחר והאי ממוקם כ- 4 קילומטרים בלבד מחצי האי הטורקי בודרום, חלק מהחבילות יכולות לכלול גם שיט של יום או יותר לבודרום עצמו. מספרם של הדילים לקוס עולה במהלך חופשות הקיץ, אז מדובר בשיא העונה באי וגם בשיא של מספר התיירים המגיעים ליוון ולאזור בכלל. ברוב המקרים, החבילה לקוס כוללת גם העברה משדה התעופה למלון ובחזרה.
 
חופשה בקוס - קצת מידע
חופשה בקוס מתאימה למשפחות עם ילדים, לזוגות, למטיילים צעירים ולמי שאוהב ספורט ימי וצלילות. החבילות כוללות מלונות בהתאם למטרת החופשה וקהל היעד. טווח המחירים של המלונות בקוס משתנה ממלונות זולים יותר המיועדים לצעירים וחיילים משוחררים ועד מלונות בסגנון 'הכל כלול' שכוללים את כל הפינוקים, בריכות שחייה, פעילויות ואטרקציות שלרוב משלבות גם ספורט ימי וצלילות.
 
חלק מהחבילות מותאמות לחופשה של משפחות עם ילדים, והן כוללות טיסה לקוס פלוס לינה במלונות ידידותיים לילדים, עם מתקנים, בריכות ופעילויות בהתאם. כך גם מיקומם של המלונות בחבילות המשפחתיות הוא לרוב בחופי רחצה שנוחים לילדים, עם נגישות נוחה למרכזי העיר ואזורי הפעילות המרכזיים. לחילופין, ישנן חופשות המיועדות במיוחד לחופשה זוגית רומנטית.
 
מאחר ולקוס יצא מוניטין של אי מסיבות, הרבה חופשות באי כוללות מלונות שנמצאים במיקום קרוב לטברנות ולמוקדי הבילוי. לכן חשוב שבעת הזמנת החופשה תדעו לבחור את החבילה שמתאימה למטרת ואופי הטיול. כך או כך, דיל נופש בקוס מבטיח לכם חופשה קסומה ואיכותית, עם הרבה שמש, הרבה חיי לילה ומסיבות הרבה מנוחה והרבה נופים מרהיבים. 
 
שתהיה לכם חופשה נעימה.