טיסות לארצות הברית

טיסות לארצות הברית

טיסות לארה"ב

טיסות לארה"ב

טיסות ניו יורק

טיסות לניו יורק

בין התאריכים, 27.06 - 03.07
טיסה סדירה
SWISS
טיסות לוס אנג'לס

טיסות ללוס אנג'לס

בין התאריכים, 27.06 - 03.07
טיסה סדירה
LUFTHANSA

כל הטיסות לארה"ב במנוע החיפוש למעלה

מנוע חיפוש מתקדם המאפשר לכם לחפש טיסות לכל מקום בארה"ב ובכל מועד, המחירים מעודכנים עם כל הדילים שיש לארה"ב עם כל חברות התעופה כולל דילים של הרגע האחרון!
ניתן להשאיר פרטים בטופס והסוכנים של איילה יחזרו אליכם עם כמה הצעות

דילים ברגע האחרון

משתלם להיות ספונטניים

שלח

ארה"ב

לא בכדי נאמר על ארצות הברית "ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות". לאורך ההיסטוריה כולה המדינה בהחלט הצליחה להוכיח את עצמה כמי שהעניקה אלפי אם לא מיליוני הזדמנויות נפלאות לאנשים מכל העולם כולו. הערים המפורסמות והגדולות בה הפכו כבר ממזמן להיות סמלים כמעט נצחיים ובלתי משתנים, בשל שפע האטרקציות וקווי האפיון הבולטים בכל עיר ועיר. מעבר לנוף האורבאני הייחודי שמציעה ארצות הברית למבקריה לא ניתן גם להתעלם מנופי הטבע המשתנים והמגוונים שחולשים על כל פינה בה.
 
מה מיוחד בארה"ב?
מדי יום ביומו ממריאות המון טיסות מישראל לארה"ב ומגיעות ליעדים שונים ומגוונים. החל מניו יורק ולוס אנג'לס דרך מיאמי וסיאטל וכלה בסן פרנסיסקו ושיקאגו, כל הערים הללו מהוות יעדי נחיתה מרכזיים של טיסות לארה"ב אשר מופעלות בין השאר על ידי חברות תעופה ישראליות מובחרות ומובילות, כמו גם חברות תעופה בינלאומיות. חלק מחברות התעופה מפעילות טיסות שכוללות עצירות ביניים ביעדים משתנים כאשר בדרך כלל עצירות אלו נערכות באחת ממדינות אירופה שונות. 
 
איזה מבחר יש ?
ישנו מבחר גדול מאד של טיסות היוצאות לארה"ב מנמל התעופה בן גוריון בתל אביב. טיסות אלו משתנות הן לפי חברת התעופה שמפעילה אותן והן בהתאם ליעדי הנחיתה. אחד מיעדי הנחיתה הפופולאריים הינו כמובן העיר ניו יורק, כאשר בה נמצא אחד מנמלי התעופה המובילים והמתקדמים ביותר – JFK. בנוסף, שדה התעופה בלוס אנג'לס גם הוא נחשב לעמוס וצפוף, שדה התעופה לה גווארדיה שבניו יורק, שדה התעופה בסן פרנסיסקו, בשיקאגו מידוואי, שדה התעופה הבינלאומי בפילדלפיה וכיוצא בזה.
 
כמה זמן אורכת טיסה לארה"ב?
פרק הזמן של הטיסות מישראל נע בממוצע בין שתים עשרה שעות לשש עשרה שעות, הדבר תלוי כמובן בחברת התעופה שמפעילה את אותה הטיסה, בכמות של עצירות הביניים ובזמני ההמתנה המשוערים בכל עצירה, ביעד הנבחר בארה"ב ועוד. הטיסות יוצאות מישראל לאורך כל ימות שהנה ויש לבחור ביעד כזה ולא אחר לפי מזג האוויר באותה העונה. כך למשל וודאי תעדיפו לטוס לניו יורק במהלך עונת החורף הקרה.