טיולים מאורגנים ליפן

טיולים מאורגנים ליפן

טיולים מאורגנים ליפן-

כולל טיולים בפריחת הדובדבן

טיול ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות

טיול ליפן הקלאסית, 1
טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם.
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן

טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות

טיול מאורגן ליפן
זהו טיול מאורגן ליפן האותנטית. בטיול אינטימי זה נתור אחר חיי היום יום ביפן, שהם ייחודיים ומרתקים, נפגש עם יפנים ונלמד על פילוסופיית החיים המודרנית מחד והמסורתית הקדומה מאידך. בודהיזם ושינטו, היסטוריה קדומה ועכשווית, אסתטיקה מוקפדת וסיפורי וסמוראים ונ
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן

טיול לאיים הדרומיים של יפן הגעשית – טבע פראי ואמנות, 14 ימים

טיול מאורגן ליפן
הצטרפו למסע לא שגרתי באזורים היפים והפחות מטוילים של ארכיפלג איי יפן, מסע דרך נופים מראות וחוויות, שמעטים מהתיירים המגיעים ליפן, ראו וחוו. ממפגש עם נשות הים הצוללות במפרצי איסה, דרך הליכה בשביל צלייני הזן קומאנו קודו.
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן

טיול טבע מושלם להוקאידו, האי הצפוני של יפן, 12 ימים

טיול טבע להוקאידו
טיול קיץ פריחות או סתיו שלכת לאי הצפוני של יפן: הוקאידו. הוקאידו מושלגת רוב ימות השנה, תקופות הטיול המומלצת בה הן הקיץ, כאשר האי מכוסה פריחות בר מרהיבות, או בסתיו אז נצבע האי שלכת צבעונית. בהוקאידו הרי געש רבים, מעיינות חמים, מפלים, ואגמים
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן
שלח
טיול מאורגן ליפן הוא הזדמנות בלתי נשכחת לבקר בקצה המזרחי המבודד של אסיה. יפן מורכבת משרשרת איים געשית, אשר בידודה אִפשר ליפנים לגבש זהות תרבותית הנבדלת משאר עמי אסיה. לעיתים הם נפתחים אל העולם וסופגים השפעות תרבותיות ולעיתים - מסתגרים בארכיפלג שלהם בבידוד. תנועת המטוטלת בין פתיחות להסתגרות הפכו את יפן לאומה בעלת צביון ייחודי משלה. מצד אחד, אומה פרגמטית, הנכונה להטמיע לתוכה את המיטב מתרבותם של אחרים, ומצד שני, אומה נוקשה ושמרנית, אשר שומרת בקנאות על מסורתה. זהו קוד יפני שקשה לפצח אלא אם כן תצאו לטיול מאורגן ליפן המלווה בהדרכה יסודית ומעמיקה. טיולים מאורגנים ליפן מלווים במדריכים אשר מכירים את יפן ואת תרבותה, אוהבים, חיים ונושמים את יפן גם כאשר הם נמצאים מחוץ לגבולותיה. הדגש שאנו שמים בטיולים המאורגנים ליפן הוא על שילוב של טבע, מסורת ומודרניות, תוך הקפדה על יציאה במועדים בהם ניתן ליהנות מאירועים מיוחדים כגון פריחת הדובדבן או חגים מסורתיים. אם אתם באמת מעוניינים להגיע ללב של יפן ולא רק להתרשם מהנופים הנפלאים שלה, אין ספק שטיול מאורגן ליפן זו הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.  

במהלך חלק מהטיולים נבקר באוסקה המדהימה, עם המקדשים היפים ופסל הבודהה המפורסם ופארק הצבאים הידוע. בקיוטו נערוך טיול בעקבות עצי הדובדבן ועצי המייפל המפורסמים של עיר המקדשים המיוחדת הזאת. כל טיול מאורגן ביפן אינו מושלם ללא ביקור בהר פוג'י המושלג והייחודי שמהווה סמל וסימן היכר לאי היפה הזה. בטוקיו נערוך ביקור ברבעים המיוחדים של העיר כולל רובע שיבויה המרכזי הומה האדם, ורובע הראג'וקו הטרנדי, וגם בקרב חנויות האלקטרוניקה הידועות של האי, ובשוק הדגים הגדול. טיול מאורגן ביפן הוא הדרך הבטוחה והנוחה שלכם לחוות את כל תרבות יפן בלי צורך לתכנן ולדאוג שמא תפספסו משהו.

המסלול המתואר עלול להשתנות בהתאם לתאריכים ולאופי הטיול.