טיסות לקפריסין

טיסות לקפריסין

טיסות לקפריסין

טיסות לקפריסין

שלח
טיסות לרנקה

טיסות לקפריסין

בין התאריכים, 30.05 - 01.07
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות פאפוס

טיסות לפאפוס

בין התאריכים, 15.07 - 19.07
טיסת שכר
TUS AIRWAYS

ברגע האחרון לקפריסין

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לקפריסין

טיסות לרנקה

טיסה לקפריסין

בין התאריכים, 13.06 - 24.06
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות לרנקה

טיסה לקפריסין

בין התאריכים, 13.06 - 17.06
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות לרנקה

טיסות זולות לקפריסין

בין התאריכים, 04.07 - 10.07
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות לרנקה

טיסה זולה לקפריסין

בין התאריכים, 30.05 - 01.07
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
שלח

קפריסין

יש משפט שאומר שהדברים הטובים ביותר תמיד נחבאים מתחת לאפנו ולכן אנחנו כל כך מתקשים להבחין בהם. בכל מה שקשור לחופשות, אנחנו הישראלים התרגלנו לחשוב שכמה שיותר רחוק כך יותר טוב, ולכן אנחנו מעדיפים חופשות במערב אירופה, ארצות הברית וביעדים מרוחקים נוספים. המאמר הבא מציע הצעה לחופשה אטרקטיבית במרחק קצר מישראל. ההצעה שלנו היא חופשה בקפריסין. אורך הטיסה רק כשעה ובסופה מגיעים לאי קסום שהחוויה בו היא מהנה בכל עונה בשנה.  
 
קצת אודות קפריסין
קפריסין היא אי שנמצא בצידו המזרחי של הים התיכון. זהו יעד תיירותי שנחשב לפופולארי במיוחד עבור ישראלים בעיקר בשל העובדה שהוא שטוף שמש חמימה בכל ימות השנה. על האי מתגוררים כ- 551.000 תושבים  והעיר בירה שלו היא ניקוסה. תושבי האיר מדברים בצורה טובה אנגלית, יוונית ותורכית ו מרביתם הם נוצרים. כ 18%מתושבי האי הם מוסלמים ואחוז קטן שייכים לדתות אחרות. המטבע של המדינה הוא אירו.
 
 
האי בעל היסטוריה ענפה שמתפרשת על פני 9,000 שנה. במהלך השנים עבר האי כיבושים של תרבויות שונות ולכן מעורבות בו השפעות שונות, אך התרבות השלטת בו היא התרבות היוונית. קפריסין היא אחת המדינות העשירות והמשגשגות באיחוד האירופי. כצפוי אורח חייהם של אנשי  האי הוא רגוע ושלוו והם ידועים בהכנסת האורחים שחמימה שלהם. מי שמגיע זוכה להכיר אתרי ארכיאולוגיה ואתרים היסטוריים שנשתמרו בצורה מדהימה. 
 
טיסה לקפריסין לכל מטרה
לחובבי האקסטרים טיסות לקפריסין הן הזדמנות מצוינת להשתתף במגוון פעילויות כמו סקי, רכיבה על אופניים, צניחה ימית ועוד . יתר על כן  חופי הים הקסומים והבתוליים מאפשרים חוויה קסומה ומרגיעה. ניתן לבלות וליהנות מאוכל מקומי של מסעדות הדייג  ומהיין המקומי שנחשב משובח. אוכלוסיית בעלי החיים של קפריסין היא ייחודית ומגוונת וגם עולם הצומח בה הוא מפותח ומרתק. צלמים יכולים ליהנות בה מנופים מרהיבים ומאור שמש מעולה לצילום. 
 
מתי כדאי?
ככלל מזג האוויר של קפריסין הוא נוח ולכן קפריסין היא בחירה נכונה לכל עונה. בחודשים דצמבר עד פברואר ייתכנו גשמים אך עדיין מזג האוויר הוא נוח. זהו יעד שנמצא בקרבת מקום ועדיין מאפשר להתנתק ולשכוח מהכל, ולו לכמה ימים.