טיסות אל על

טיסות אל על

טיסות אל על

דילים נבחרים של אל על באתר איילה נסיעות

* בהתאם לתנאים באתר אל על
* איילה נסיעות משווקת ומוכרת ממלאי הספקים ובכפוף לו ואינה מחזיקה מלאי משלה
*ט.ל.ח

הנחות בהזמנת טיסות אל על און ליין באתר איילה נסיעות


כל טיסות אל על לכל היעדים
כולל טיסות ברגע האחרון, במחירים חסרי תחרות
 
המנוע למעלה כבר מותאם לטיסות של אל על אתם רק צריכים לבחור את היעד והתאריכים...
 
**ההנחות תינתנה למזמינים און ליין באתר האינטרנט בלבד
שלח
טיסות
טיסות
טיסות
טיסות
טיסות קייב

טיסות אל על לקייב

22.04 - 28.04
טיסה סדירה
EL-AL
טיסות לונדון

טיסות אל על ללונדון

15.04 - 21.04
טיסה סדירה
EL-AL
טיסות פריז

טיסות אל על לפריז

22.04 - 28.04
טיסה סדירה
EL-AL
טיסות
שלח

טיסות אל על

אל על היא חברת התעופה הלאומית של ישראל. החברה הוקמה בשנת 1948 בין השאר גם כדי לממש את החזון של ממשלת ישראל בדבר העלאת יהודי התפוצות לישראל. טיסות אל על הפכו לשם דבר בכל הנוגע לסטנדרטים של בטיחות, יעילות ושירות מקצועי בכל העולם. למעשה, טיסות אל על נחשבות למובילות בעולם בתחום של איכות הסדרי הביטחון ובשל כך, רבים בוחרים לטוס בטיסת אל על גם כאשר לעיתים המחיר יקר יותר משל חברות תעופה אחרות.
הערכים המובילים את חברת אל על הם יצרנות, דיוק, מקצוענות ויעילות. מטיילים ישראלים אוהבים לטוס בטיסת אל על לא רק בשל תחושת הביטחון שהיא כה חשובה למטייל הישראלי אלא גם בשל הכנסת האורחים החמה והאווירה הישראלית המאפיינת את אל על.
 
יעדי אל על
רשימת היעדים של טיסות אל על עצומה, והיא רק מתרחבת משנה לשנה. לחברה 77 משרדי מכירות הפרושים ברחבי העולם, החל מאירופה וארה"ב וכלה במזרח הרחוק, אוסטרליה ואפילו דרום אפריקה כאשר ברוב המקרים מדובר בטיסות ישירות. הטיסות הישירות של אל על מהוות יתרון ברור נוסף – על אף שמדובר במקרים רבים בטיסות ארוכות, לעיתים למעלה מעשר שעות, הן חוסכות את זמן ההמתנה ותהליך המעבר המתיש המאפיין טיסות קונקשין אחרות.
 
שירותי הטיסות
 טיסות אל על מציעות שירות לקהל יעד רחב של אנשים, הכולל משפחות, מטיילים צעירים אנשי עסקים ותיירות נכנסת. לכן, חברת אל על מקפידה להתייעל ולשפר את השירות שלה לאורך כל השנה והדבר ניכר ברמת השירותים שמציעה החברה ללקוחותיה לפני, בזמן הטיסה ולאחריה.  כך למשל, טיסת אל על מציעה לכם שירות אקספרס צ'ק אין שניתן לביצוע באופן עצמאי, דרך האינטרנט עד 3 שעות לפני ההמראה! השירות מקצר את זמן ההמתנה שלכם בשדה התעופה, מאפשר לכם לבחור מושבים בעצמכם ואף מקנה לכם הנחה על משקל עודף. כל זאת, ללא תשלום נוסף. עוד שירות חדש יחסית בטיסות עם חברת אל על הוא בחירת מושב מועדף במח' תיירים לאלו מכם הזקוקים למרווח לרגליים.
 
חווית בידור בזמן הטיסה
 עוד שיפורים שהוכנסו לטיסות של אל על הן חבילות הבידור הניתנות במהלך הטיסה, בעיקר בטיסות ליעדים המרוחקים. בנוסף לערכת מתנות לילדים הכוללות חוברות צביעה וצעצועים, תוכלו ליהנות מסרטים, סדרות, ערוצי מוזיקה, משחקי וידאו, עיתונים ומבזקי חדשות ועוד שדרוגים שיעזרו לכם להעביר את הזמן על טיסת אל על.
 
חוויה קולינרית
תשכחו מכל מה שאתם חושבים על מזון מטוסים! באל על מכירים את הקהל הישראלי ואת החשיבות שהוא מייחס לרמת האוכל והטעם. לכן, החליטו בחברה למנות את השף המוערך שגב משה לשף הראשי של חברת אל על. לאחרונה, מוביל השף שינוי בכל תפריטי הארוחות המוגשות בטיסות תוך שימת דגש על שילוב יותר ערכים תזונתיים בתפריט, התאמת ארוחות הילדים לטעמם של הצעירים והקטנת השימוש בחומרים משמרים. מיותר לציין שכל האוכל על טיסת אל על הוא כשר, וחשוב לזכור שאם אתם צמחוניים, כדאי לציין זאת מראש ולהזמין מנה מתאימה.
 
מועדון הנוסע המתמיד של אל על
בחברת אל על מקפידים לשמור על קשר מתמיד עם הלקוחות ובדיוק לשם כך הוקם מועדון הנוסע המתמיד. הצטרפות למועדון מבטיחה מגוון הטבות, מבצעים ועוד