מלונות בצפון

מלונות בצפון

מלונות בצפון

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

מלונות בצפון

 

צפון מדינת ישראל – הגליל ואזור הגולן נחשבים לחבלי הארץ היפים של מדינתנו. הם שופעים במים, נופים מרהיבים, מסלולי טיול מגוונים, אטרקציות למשפחה וכמובן – בלא מעט היסטוריה. מסיבה זו, מלונות בצפון מהווים אשנב דרכו ניתן ליהנות מכל היופי שמציע האזור, ומציעים מגוון של חבילות נופש ואפשרויות לחופשה טובה ומפנקת. 
 
בתי מלון בצפון ידועים במגוון הרחב של אפשרויות הלינה שהם מציעים. בין מגוון האפשרויות תוכלו למצוא מלונות בוטיק, מלון דירות, מלונות ספא מפנקים ושקטים, בתי מלון משפחתיים וכמובן גם בתי המלון המשתייכים לרשתות המוכרות. בתי המלון בצפון מאופיינים בשקט ממכר, נוף מרהיב, ירוק ורחב ידיים אשר מקיף אותם ובהרבה אווירה רגועה. השוני בין המלונות בצפון הוא בעיקר בסוג האירוח. מלונות הספא מציעים אירוח על טהרת הבריאות והפינוקים, עם מתחמי ספא וטיפולים מתקדמים, מזון בריא ומזין והרבה מנוחה. במלונות אלו פעמים רבות לא ניתן להגיע עם ילדים, אז רצוי לברר מראש אם אתם מטיילים במסגרת משפחתית. ישנם מלונות בוטיק ומלונות משפחתיים אשר מציעים לינה באווירה יותר אינטימית ומשמשים מטיילים אשר באים בעיקר לנוח או לטייל בסביבת בית המלון. 
 
יתרון משמעותי נוסף של המלונות בצפון, הוא קרבתם למסלולי טיולים. בסמוך לכל בית מלון תוכלו למצוא ללא מאמץ רב מסלולי הליכה לאורך נחלים שוצפים, שמורות טבע מרהיבות, וכמובן מבחר אטרקציות "שוברות שגרה" – מרכיבה על סוסים, טיולי טרקטורונים ועד לשיט קיאקים ואבובים. ברוב בתי המלון בצפון יציעו לכם חוברות מידע על טיולים, אטרקציות ומסעדות באזור, אולם ישנם בתי מלון שמגדילים לעשות ומציעים לאורחיהם חבילות נופש הכוללות טיולים מאורגנים ופעילויות. לכן, לפני שאתם מזמינים, בררו במלון בו אתם ישנים מה יש להם להציע. 
 
חופשה רומנטית, טיול אופניים, טיול משפחות או מנוחה בבית מרגוע – אלו רק חלק מההנאות שהמלונות בצפון יציעו לכם. מרחק נסיעה קצר – ואתם בעולם אחר של טבע, שקט ושלווה. 
שלח