טיסות זולות לאירופה

טיסות זולות לאירופה

טיסות לאירופה

טיסות לחו"ל

שלח
טיסות פראג

טיסה לפראג

01.08 - 03.08
טיסת שכר
ישראייר
באישור מיידי
החל מ $410
להזמנה מחיר לאדם
טיסות לונדון

טיסות ללונדון

01.08 - 05.08
טיסת שכר
VIRGIN ATLANTIC
טיסות
טיסות כרתים

טיסה לכרתים

01.08 - 09.08
טיסת שכר
BLUE BIRD
טיסות רומא

טיסות לרומא

02.08 - 16.08
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות אמסטרדם

טיסות לאמסטרדם

02.08 - 04.08
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות
טיסות ברלין

טיסה לברלין

04.08 - 05.08
טיסת שכר
ישראייר

טיסות ברגע האחרון

משתלם להיות ספונטניים

יעדי טיסות פופולאריים

טיסות מומלצות

טיסות זולות
טיסות מומלצות לחו"ל
טיסות ברגע האחרון
שלח

טיסות לאירופה

מרבית המדינות באירופה חברות כיום באיחוד האירופאי. עבורנו מה שזה אומר הוא שניתן לעבור ממדינה אחת לשנייה באירופה ביתר קלות, מה שיכול לחסוך את הצורך להוציא וויזות או אשרות שהייה מיוחדות למדינה מסוימת. יחד עם זאת מומלץ תמיד לברר מהם הנהלים של כל מדינה באירופה לגבי וויזות או אשרות שהייה. האיחוד האירופאי טומן בחובו יתרון משמעותי נוסף שבא לידי ביטוי בעובדה שמרבית מדינות אירופה משתמשות באותו המטבע, באותו השער, מה שפוטר אותנו מהצורך להבין שערי המרה משתנים.
 
מה מיוחד בטיסות לאירופה?
מנמל התעופה בן גוריון שבתל אביב, ישראל, לאורך כל השנה יוצאות טיסות למדינות שונות באירופה. להלן כמה מהיעדים האטרקטיביים ביותר באירופה, אליהם מרבית הישראלים נוהגים לטוס במסגרת חופשות חג או כל נסיעה אחרת, עסקים או בילויים: לונדון, פריז, אמסטרדם, שוויץ, יוון, ספרד, רומא, פראג, ברצלונה וכיוצא בזה. באופן כללי ניתן לומר כי מוקדי המשיכה המרכזיים באירופה מזוהים כיום כמו גם בעבר עם הבירות הגדולות והחשובות, היכן שנמצאים כמה מהאתרים המפורסמים והידועים ביותר בעולם.
 
איזה מבחר יש של טיסות לאירופה?
כאמור ישנו מבחר גדול מאד של טיסות זולות לאירופה, חלקן טיסות ישירות וחלקן טיסות שכר. טיסות שכר ברוב המקרים יהיו טיסות זולות יותר מאשר טיסות סדירות וישירות ולא בכדי. טיסות סדירות נחשבות לטיסות הרבה יותר אמינות ביחס לטיסות שכר מכיוון שהסיכויים לעיכובים או לביטולים במהלך הטיסה הינם קלושים, ובפרט אם מדובר בחברת תעופה גדולה ומוכרת. במידה ואתם מעוניינים לרכוש כרטיס טיסה מוזל לאירופה, יש ראשית לברר מה אתם עתידים לקבל בטיסה זולה לאירופה כדי שלא תמצאו את עצמכם משלמים על תוספות מיותרות.
 
טיסות לאירופה- כמה זמן?
בהתאם למדינת היעד באירופה ניתן לומר מה יהיה משך זמן הטיסה מישראל. יחד עם זאת טיסות לאירופה הן טיסות קצרות יחסית, כאשר הטיסה הארוכה ביותר, ליעד לונדון אורכת הטיסה כחמש שעות טיסה בלבד. פרק הזמן של טיסות למדינות אירופה קרובות יותר נע בסביבות השעתיים. טיסות מוזלות לאירופה בדרך כלל ינחתו בשדות תעופה משניים, מהם תאלצו להגיע לערים המרכזיות בכלי תחבורה משתנים.