טיסות לברלין

טיסות לברלין

טיסות לברלין

טיסות לברלין

שלח
טיסות ברלין

טיסות לברלין ברגע האחרון

בין התאריכים, 23.06 - 27.06
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ברלין

טיסות לברלין

בין התאריכים, 07.07 - 21.07
טיסת שכר
ישראייר

ברגע האחרון לברלין

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לברלין

טיסות ברלין

טיסה לברלין

בין התאריכים, 14.07 - 21.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ברלין

טיסה לברלין

בין התאריכים, 01.08 - 04.08
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ברלין

טיסות זולות לברלין

בין התאריכים, 01.09 - 15.09
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ברלין

טיסה זולה לברלין

בין התאריכים, 23.06 - 27.06
טיסת שכר
ישראייר
שלח

טיסות לברלין

בשנים האחרונות הפכה ברלין לאחד מהיעדים המבוקשים ביותר באירופה. בכל שנה עולה מספר הטיסות לברלין מישראל, והיד עדיין נטויה. ברלין מחזיקה בתואר המכובד – בירת חיי הלילה של אירופה, ולכן הפכה למבוקשת מאוד בקרב צעירים מכל העולם אשר נמשכים לחיי הלילה התוססים והמגוונים שהיא מציעה. יחד עם זאת, מדובר בעיר עם תרבות והיסטוריה עשירה ושלל של אירועי תרבות, מוזיקה ואומנות ומרכזי שופינג אטרקטיביים במיוחד. לאור זאת, אין פלא שחופשות בברלין הפכו למבוקשות בשנים האחרונות בקרב צעירים ומבוגרים כאחד.
 
 
חברות תעופה
מדובר באחד היעדים המציעים את כל מגוון הטיסות – מטיסות ישירות לברלין, דילים, חבילות נופש וטיסות של הרגע האחרון. כל חברת תעופה שמכבדת את עצמה מציעה טיסה לברלין מישראל. כל הטיסות הן ישירות, והן מתקיימות כל יום, לאורך כל היום, ובכל תקופות השנה. משך טיסה הוא כארבע וחצי שעות.
 
מחירים
בשל התחרות הגבוהה שיש בין חברות התעופה נהנה הקהל הישראלי ממחירים אטרקטיביים וחבילות מגוונות. גם חברות התעופה הסדירות מציעות טיסות במסגרת חבילות לינה ודילים של הרגע האחרון. בתקופת החורף, יורדים מחירי הטיסות בצורה משמעותית, ואם אתם גמישים וספונטניים תוכלו למצוא חבילות של הרגע האחרון מאוד משתלמות. אם החלטתם לרכוש טיסה במסגרת חבילת לינה, וזו הפעם הראשונה שלכם בברלין, מומלץ מאוד לבחור חבילה שכוללת מינימום של 3-4 לילות לינה בעיר. ההבדל במחיר לא יהיה משמעותי, אבל מבחינת החוויה בהחלט כן.
 
שדות תעופה בברלין
שני שדות תעופה משמשים את הטיסות שמגיעות מישראל. נמל התעופה טגל ונמל התעופה שוננפלד. שניהם עמוסים מאוד בטיסות יוצאות ונכנסות, אולם נמצאים בקרבה יחסית לעיר, כך שההגעה למרכז העיר היא יחסית נוחה. חשוב לבדוק באילו מנמלי התעופה נוחתת הטיסה שלכם לברלין, ולהיערך בהתאם.
 
מזג אוויר – מתי הכי טוב לטוס לברלין
טיסות יוצאות לאורך כל ימות השנה, אם כי בחורף מחירי הטיסות אטרקטיביים באופן משמעותי. הקור החורפי, הגשמים העזים והשלגים המאפיינים עונה זו מבריחים חלק מן המבקרים, אולם חובבי החורף מנצלים את האווירה המיוחדת של העיר בעונה זו ואת המחירים הזולים ורוכשים כרטיס טיסה לברלין דווקא בחורף. עונות המעבר והקיץ הן התקופות המומלצות. מזג האוויר חמים ונח, ומאוד מתאים לטיולים. יחד עם זאת, הערבים בדרך כלל קרירים, לכן מומלץ תמיד להצטייד בבגדים חמים, גם אם החלטתם לטוס לברלין בקיץ.
 
 
חופשה בברלין - דברים שכדאי לראות: את שדרת אונטר דן לינדן הקלאסית בה ממוקמים שער ברנדנבורג, בניין הרייכסטאג ועוד אטרקציות ארכיטקטוניות מרשימות, את אנדרטת השואה עוצרת הנשימה, חלק מהאוסף העצום של מוזיאון פרגמון, את ברלין מראשו של מגדל הטלוויזיה.
דברים שכדאי לעשות: לבקר בשוק הטורקי שברובע קרויצברג, לקנות משהו בשוק הפשפשים של מאוארפארק, למצוא פרצה בשרידים של חומת ברלין ולעבור דרכה – רק בשביל ההרגשה, לשוטט ברחוב הקניות קורפורסטנדאם גם אם אין לכם כסף לבזבז ולהיכנס לאחת מהתערוכות  באי המוזיאונים גם אם אתם לא שוחרי אומנים ידועים.