מידע על ברלין

מידע על ברלין

טיסות לברלין

חבילה בהרכבה עצמית לברלין

חבילות נופש לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע על ברלין

Map would be Generated Here

ברלין

18°-22°
שני 15°-23°
שלישי 15°-24°
רביעי 14°-19°

חיי לילה בברלין

חיי לילה בברלין
לא יהיה מוגזם להכריז כי ברלין נחשבת לבירת חיי הלילה באירופה וככזו, היא מהווה מוקד משיכה לצעירים ובליינים מכל העולם, אשר מבקשים לטעום מסצינת חיי הלילה הפרועה והליברלית שמאפיינת את העיר
עוד על חיי לילה בברלין

אטרקציות בברלין

אטרקציות בברלין
ברלין מציעה למבקרים בה הרבה עניין והנאה ובעיקר שפע של תרבות והיסטוריה שאי אפשר להקיף בביקור אחד. לא בכדי נחשבת ברלין לאחד היעדים המבוקשים בקרב מטיילים ולאחת מערי הבירה המתויירות ביותר בעולם.
עוד על אטרקציות בברלין

שופינג בברלין

שופינג בברלין
היצע השופינג בברלין הוא עצום. העיר משופעת במרכזי קניות נוחים ומרווחים, מתחמי חנויות של מעצבים ומותגים, חנויות יד שניה עם מגוון פריטי אופנה וביגוד, שוק פשפשים מעניין וחנויות בוטיק מזמינות שאי אפשר לעבור על פניהן מבלי לבדוק מה יש להן להציע
עוד על שופינג בברלין

מוזיאונים בברלין

מוזיאונים בברלין
ברלין מהווה מעצמה תרבותית בעיקר בזכות מספר המוזיאונים היוצא דופן הנמצאים בה. בברלין יש למעלה מ 200 מוזיאונים, גלריות וארכיונים, חלקם מכילים אוספים מן המפורסמים בעולם. גם שוחרי התרבות המשקיענים ביותר לא יוכלו למצות את המוזיאונים של ברלין בביקור אחד.
עוד על מוזיאונים בברלין

ברלין למשפחה

ברלין למשפחה
ברלין אולי לא נתפסת, במחשבה ראשונה, כיעד מועדף לחופשה עם ילדים. אולם, מסתבר שלעיר הזו יש לא מעט מה להציע לבני הגילאים הצעירים, אשר מגלים התלהבות מבניני הענק, גן החיות העצום ושאר האטרקציות הייחודיות של העיר.
עוד על ברלין למשפחה

חבילת נופש בברלין

חבילת נופש בברלין
חבילות נופש מאפשרות לנו ליהנות מהחופשה עצמה מבלי לטרוח ולחשוב יותר מדי. שפע המלונות ואפשרויות הלינה בכל מקום באירופה עלול לבלבל ומשום כך חבילות נופש מסייעות לנו להתרכז בעיקר ולא בתפל.
עוד על חבילת נופש בברלין

ברגע האחרון לברלין

משתלם להיות ספונטניים

שלח