חיי לילה בברלין

חיי לילה בברלין

טיסות לברלין

חבילה בהרכבה עצמית לברלין: טיסה+מלון

חבילות לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע על חיי לילה בברלין

לא יהיה מוגזם להכריז כי ברלין נחשבת לבירת חיי הלילה באירופה וככזו, היא מהווה מוקד משיכה לצעירים ובליינים מכל העולם, אשר מבקשים לטעום מסצינת חיי הלילה הפרועה והליברלית שמאפיינת את העיר. מסיבות שנמשכות אל תוך הלילה, ברים רווי אלכוהול, מוזיקה אלקטרונית משובחת ומדיניות סובלנית ופתוחה כלפי הקהילה הגאה הפכו את ברלין למלכה הבלתי מעורערת של אוהבי המסיבות. יחד עם זאת, ברלין מציעה חיי לילה גם לשוחרי תרבות, ויש בה היצע מכובד למדי של אירועי תיאטרון, מוזיקה ואופרה. גם אלה, וגם אלה, ימצאו די והותר אפשרויות להשביע את רעבונם. הנה כמה טיפים ונקודות למחשבה בכל הנוגע לחיי לילה בברלין:
 
אחד המאפיינים המרכזיים של ברלין בכל הנוגע לחיי הלילה, הוא החללים הגדולים המשמשים את המועדונים השונים. מדובר במבנים ישנים אשר בעבר שימשו כמפעלים ומחסנים, ולאחר נפילת החומה והגוש המזרחי נותרו ללא שימוש. המבנים העזובים בשילוב מדיניות ליברלית כלפי תרבות הבליינות איפשרה פריחה מהירה יחסית של מועדוני ענק, אשר במהרה הפכו למודל לחיקוי בכל העולם. בנוסף, נפילה החומה פתחה את הדרך בפני פריחה של המוזיקה האלקטרונית של ברלין. דמויות מפתח בסצנה הפכו את ברלין למקום מושבם הקבוע, והחלו להפיק מסיבות טכנו, האוס וטראנס ששמן יצא למרחקים. 
בברלין פועלים מספר מועדונים חסר תקדים, אשר פונים לקהלי יעד שונים, ומציעים חוויה שונה בתכלית זו מזו. ממועדוני ענק ומסיבות המוניות, אשר מעודדות תרבות בילוי וולגרית, הדוניסטית וחסרת מעצורים, דרך קלאבים קטנים ואינטימיים יותר של מוזיקת דיסקו ואייטיז וכלה במועדונים לגייז, שכמוהם יש בברלין כחול על שפת הים. חשוב לקחת בחשבון שסצינת חיי הלילה של ברלין היא דינמית ומשתנה באופן תדיר, ולכן המידע המעודכן ביותר שתוכלו לקבל על המועדונים הפעילים בברלין הוא זה שתמצאו ממש בסמוך לנסיעה שלכם. יחד עם זאת, ישנם מספר מועדונים וותיקים ויציבים, שהם חלק מכרטיס הביקור המובהק של חיי הלילה בברלין: 
 
מועדון הברגהיין – עיתון הניו יורק טיימס הכתיר את מועדון הברגהיין בברלין כמועדון מספר אחת בעולם. המועדון נחשב למקדש המוזיקה האלקטרונית, והוא מארח את התקליטנים הנחשבים ביותר בעולם, תוך שהוא מעודד אותם להתנסות ולפרוץ גבולות בכל הנוגע למוזיקה. מבחינת אווירה, המועדון נחשב לאחד הסוערים והפרועים בברלין, ובאירופה בכלל, וכולל גם 'דארק רום' עבור קהילת הגייז. קחו בחשבון שהאווירה לא מתאימה לכל אחד, וגם אם כבר החלטתם להתנסות, לא בטוח שתצליחו לעבור את הדורמן הקשוח והקפדן בכניסה. יחד עם זאת, אם כבר הצלחתם, סביר להניח שתמצאו במקום הזדמנות לחווית בילוי מחשמלת וחד פעמית. יש סיכוי, שבבוקר למחרת לא תזכרו ממנה הרבה.  

מועדון שווז –  מועדון גייז שפועל עוד משנות השמונים, ונחשב למוסד מוכר וידוע בחיי הלילה של ברלין. המוזיקה מגוונת והמסיבות מתקיימות בעיקר בסופי השבוע. 

מועדון טרזור – גם מועדון זה נחשב למוסד אגדי בברלין, ואחד מהראשונים שצצו בעיר בסוף שנות השמונים. במועדון מספר מפלסים, והוא מתמקד בצד הכבד של מוזיקת האסיד והטכנו. למרות שהמועדון נסגר ושופץ ועבר מספר גלגולים, הוא פועל בברלין באופן רציף יחסית כבר למעלה מ 20 שנה.  
 
לסיכום, ברלין היא מוקד משיכה מרכזי לצעירים באירופה. אם אתם מתכננים לטוס לברלין ולהנות מכל הטוב הזה כדאי שגם תסגרו את אחד הדילים לברלין שאנו משווקים באתר. אין ספק שחבילה הכוללת טיסה לברלין ומלון תשפר את החוויה שלכם ותחסוך הוצאות מיותרות וחיפוש אחר מקומות לינה בעיר. 

ברגע האחרון לברלין

משתלם להיות ספונטניים

שלח