אטרקציות בברלין

אטרקציות בברלין

טיסות לברלין

חבילה בהרכבה עצמית לברלין

טיולים מאורגנים לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

חבילות נופש לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע על אטרקציות בברלין

ברלין מציעה למבקרים בה הרבה עניין והנאה ובעיקר שפע של תרבות והיסטוריה שאי אפשר להקיף בביקור אחד. לא בכדי נחשבת ברלין לאחד היעדים המבוקשים בקרב מטיילים ולאחת מערי הבירה המתויירות ביותר בעולם. יש בה חיי לילה סוערים, מוזיאונים מרתקים, פארקים מרהיבים, אתרי מורשת והיסטוריה מעוררי השתאות, מתחמי קניות במחירים אטרקטיביים ועוד אטרקציות שקצרה היריעה מלהכיל. אין ספק שלפני ביקור בברלין, במיוחד אם מדובר בביקורכם הראשון, חשוב להתכונן ולברר מהן סידורי הביקור באותן אטרקציות עליהן לא הייתם רוצים לוותר. היערכות מוקדמת מסוג זה יכולה לחסוך לכם הרבה זמן.
כבר עם סיום הזמנת הדיל לברלין, אנשים רבים מתכננים את ימי הטיול בעיר ובצדק, בברלין יש המון מה לראות ולחוות וביקורים בה בדרך כלל כוללים מספר ימים. אם החלטתם להזמין רק טיסות לברלין, תוכלו להאריך את זמן השהייה בעיר ולבקר בכל מוקדי התיירות ואתרי העניין בנוחות ורוגע. 
לנוחיותכם, ריכזנו עבורכם רשימה קצרה של חלק מהאטרקציות החשובות של ברלין:
 
בניין הרייכסטאג: נחשב לאחד מאתרי החובה בעת ביקור בברלין. מדובר במבנה מרשים המשמש כמקום מושבו של הפרלמנט הגרמני ונחשב לבעל חשיבות בהיסטוריה בכל הנוגע לאיחודה של ברלין. הכניסה למבנה היא ללא תשלום, אולם נדרש תיאום והזמנה מראש. 
 
חומת ברלין: אולי אחד מהסמלים המובהקים ביותר של ברלין. החומה אשר חילקה את ברלין למזרח הקומוניסטי והמערב החופשי סימלה במשך שנים את השאיפה של העם הגרמניה לאיחוד ושלום. בעת נפילת הגוש הקומוניסטי נפלה גם החומה אולם שרידים של החומה נותרו עומדים, זכר לאותה תקופה. לאורך שרידי החומה תוכלו לראות את ציורי הגרפיטי הצבעוניים והסיסמאות שנכתבו ורוססו על גבי החומה, גם הם עדות לדרמה האנושית שהתחוללה בברלין באותה תקופה. 
 
אנדרטת השואה בברלין: קשה להעלות על הדעת ביקור בברלין מבלי להגיע לאנדרטת השואה. מדובר במוניומנט סביבתי ענק המורכב מ 2711 לבנים של בטון אשר ממוקמות כשתי וערב על פני שטח בלתי נתפס בגודלו. מדובר באנדרטה שעוררה לא מעט מחלוקות, בעיקר משום שהיא אינה מאזכרת באופן ישיר את הקורבנות ומשום שהיא מעודדת את המבקרים להסתובב בתוכה כאילו היתה פארק שעשועים. יחד עם זאת, בין אם אוהבים ובין אם לא, עוצמתו של המתחם אינה נתונה למחלוקת, היא מעוררת מחשבה ורגש, ויש אשר אומרים שהביקור באנדרטה היה אחד מהרגעים העוצמתיים ביותר שלהם בברלין. 
 
אי המוזיאונים בברלין:  אי המוזיאונים ממוקם באזור הצפוני של נהר השפרה בברלין,  ומכיל כ 5 מוזיאונים מרכזיים אשר כל אחד מהם מתמחה בזרם אומנות אחר ושונה. המוזיאון  המפורסם והידוע מביניהם הוא מוזיאון פרגמון, אשר מכיל אוסף עצום של פריטים, אוצרות ומוצגים ארכיאולוגיים מהמזרח הקדום. שמו של המוזיאון ניתן לו על שם מזבח פרגמון המוצג בו – מזבח יווני מקורי שגילו המשוער הוא למעלה מ 2000 שנה.  
 
אונטר דן לינדן – שדרה רחבה ומרכזית אשר מהווה את הציר התיירותי המרכזי ביותר של ברלין, ואחד מאתרי הביקור הראשונים של תיירים המגיעים לראשונה לברלין. בצידה האחד של השדרה שער ברנדנבורג ובצדה השני אי המוזיאונים.  ממערב לה בניין הרייכסטאג ואנדרטת השואה וממזרח מגדל הטלוויזיה הבולט. אם רוצים לקבל מושג ראשוני על ברלין ולהסתגל לאווירה המאפיינת את רחובותיה שדרת אונטר דן לינדן היא מקום מצויין להתחיל בו.

ברגע האחרון לברלין

משתלם להיות ספונטניים

שלח