טיסות לבריסל

טיסות לבריסל

טיסות לבריסל

טיסות לבריסל

מחפשים טיסות לבריסל?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לבריסל 
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.

ברגע האחרון לבריסל

משתלם להיות ספונטניים

שלח

טיסות לבריסל

עיר הבירה של בלגיה הלא היא בריסל מציעה לכם ליהנות משפע של אטרקציות נהדרות לכל המשפחה. בריסל נחשבת למרכז היהלומים העולמי, ומדי שנה בשנה מגיעות ויוצאות את בריסל מאות אם לא אלפי טיסות. דילים לבריסל מהווה מוקד משיכה מרכזי מאד לא רק עבור תיירים שמחפשים לנפוש ולבלות בנעימים, אלא גם עבור אנשי עסקים מרחבי העולם כולו. מספר הטיסות הרב לבריסל ומחוצה לה נובע מכמה סיבות ראשית בריסל כאמור הינה מרכז יהלומים עולמי ושנית היא מרכז של ארגונים רבים כמו נאטו, הפרלמנט והאיחוד האירופי.
 
מה מיוחד בבריסל?
מה שלמעשה מייחד את הטיסות לבריסל נובע למעשה מהכמות הרבה של הטיסות הנכנסות ויוצאות. בעתות של וועידות בינלאומיות לדוגמא, מספר הטיסות עולה משמעותית. לוועידות אלו מגיעים נציגים מכל קצוות העולם, הן מאירופה והן משאר יבשות העולם. בבריסל שוכנת קהילה ענפה של יהודים חרדים ובזמן החגים מספר הטיסות היוצאות מבריסל עולה משמעותית, כאשר כל הטיסות מלאות בתיירים המתקבצים יחדיו עם כל בני משפחתם שנוהגים להתגורר דרך קבע בבריסל.
 
מבחר של טיסות
כיום ניתן ליהנות ממבחר די גדול של טיסות , שלא כמו בעבר הרחוק בו נאלצנו להסתפק אך ורק בשתי חברות תעופה. כיום ישנו היצע רחב במיוחד של חברות תעופה זרות מרחבי העולם כולו שמפעילות טיסות ליעד בריסל. ברוב המקרים טיסה לבריסל תכלול עצירת ביניים או כמה כאלו, טיסות אלו יהיו זולות יותר מאשר טיסות ישירות. הטיסות כאמור מלאות לא רק במשפחות ותיירים שבאים לנפוש או עוצרים בדרך בבריסל ליעד אחר בעולם, אלא גם באנשי עסקים רבים ונציגים שמגיעים ליעד זה בשל ריבוי המרכזים הדיפלומטיים בו.
 
כמה זמן?
טיסה לבריסל בדרך כלל לא אורכת זמן רב. במידה ואתם עולים על טיסה ישירה מתל אביב לבלגיה, אורך הטיסה לא יעלה על ארבע שעות, שזהו זמן הטיסה הממוצע לבריסל. אלא אם כן בחרתם לעלות על טיסה שכוללת עצירת ביניים, משך הטיסה הינו ארבע שעות. טיסות עם עצירות ביניים אורכות זמן רב יותר אך הן זולות יותר ואידיאליות עבור אנשי עסקים שטסים לעתים קרובות ליעד זה.