טיסות לציריך

טיסות לציריך

טיסות לציריך

טיסות לציריך

שלח
טיסות
טיסות ציריך

טיסות לציריך

בין התאריכים, 14.08 - 21.08
טיסת שכר
SWISS

ברגע האחרון לציריך

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לציריך

טיסות ציריך

טיסה לציריך

בין התאריכים, 21.08 - 28.08
טיסת שכר
SWISS
טיסות
טיסות ציריך

טיסות זולות לציריך

בין התאריכים, 01.10 - 05.10
טיסת שכר
SWISS
טיסות
שלח

טיסות זולות לציריך שוויץ

 
ציריך היא העיר הגדולה ביותר בשוויץ וכן נחשבת למרכזה הכלכלי והמסחרי של המדינה. מעבר לכך, מדובר ממש בפנינת חן תיירותית. זו עיר המכונה "שער הכניסה להרי האלפים". הרי שוויץ המפורסמים מהווים מזה שנים רבות מוקד עליה לרגל (ולטיפוס), גובהם הרב ויופיים המהפנט מזמנים אליהם מליוני תיירים בכל שנה מכל קצוות תבל. אך לא רק לסקי ולא רק כנקודה בדרך לטיפוס הרים, ציריך גם נחשבת לעיר תיירותית מרכזית ושוקקת חיים. היא ידועה ברחובותיה הנקיים ושוקדת רבות על מגוון שירותים ומתקנים המותאמים במיוחד לתיירים.
 
 קצת מידע 
טיסות לציריך אורכות בין 4 ל 5 שעות. הטיסות נוחתות בשדה התעופה הממוקם במרחק של 10 ק"מ בלבד צפונית למרכז ציריך. התחנה המרכזית של הרכבת נמצאת בסמוך ותוך זמן קצר תוכלו להגיע אל מרכז העיר ולהתחיל את החופשה. יתרון נוסף וסיפמטי הוא עבור תיירים המטיילים עם ילדים– בשדה ישנם חדרי משחקים לילדים (בשערA  ובשער E) והכניסה לשם היא חינמית.
 
קצת על ציריך
מזה שנים רבות שציריך נחשבת לעיר בעלת תנאי המחייה הגבוהים ביותר בעולם. הסטנדרטים הגבוהים של השוויציירים לא מסתיימים רק עבור התושבים. ההקפדה על איכות גבוהה של תוצרים ושירותים משמחת גם את התיירים המגיעים לעיר. ב-15 השנים האחרונות המעלות השוויצריות החלו לבוא לידי ביטוי גם בשלל האטרקציות התיירותיות בעיר. למי שמחפש חגיגות ומסיבות בציריך נפתחו מוקדי בילוי רבים – מועדוני לילה, מסעדות, ברים ועוד. לתייר התר אחר חופשה תרבותית/אמנותית יותר בציריך יש אולמות אופרה וקונצרטים, תיאטראות, מעל ל-50 מוזיאונים, ו100 גלריות אמנות. למי שמחפש טיול טבע בציריך יש פארקים נהדרים, גן חיות למי שמטייל עם ילדים, מלונות בדרגה גבוהה ועוד.
 
ירוק על המים
ציריך צבועה בצבעי ירוק וכחול, כעיר עם פארקים ירוקים רחבי ידיים הפזורים ברחביה והיא עצמה ישובה סביב גדותיו של נהר הלימאט המקסים. על כל זאת תוסיפו כמובן נופים אורבניים אירופאיים. ציריך היא עיר שיש בה הכל- מומלץ לטייל בפארקים, לשוט באגם, לשוטט ברחובות, לרקוד במועדון, לבקר במוזיאון ובקיצור מומלץ למצות אותה עד תום.