טיסות לקוס

טיסות לקוס

טיסות לקוס

שלח
טיסות
טיסות

ברגע האחרון לקוס

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה לקוס

טיסות
טיסות
טיסות
טיסות
שלח

טיסות לקוס

חופשה בקוס ביוון היא המתנה הכי טובה שאתם יכולים לתת לעצמכם בחודשי הקיץ החמים. חופים קסומים, מקדשים היסטוריים ומסלולי טבע מרהיבים הופכים את הנופש בקוס למוצר מבוקש בקרב כל סוגי המטיילים. האי קוס נחשב לאחד האיים הפופולריים ביוון. בנוסף לחופים היפים, העובדה שהוא ממוקם כ 4 ק"מ בלבד מחופי חצי האי בודרום הטורקי, הפכה את קוס למוקד משיכה תיירותי מרכזי ביוון. 
 
במסגרת שאר הטיסות ליוון, טיסות לקוס יוצאות מנתב"ג לאורך כל השנה ובכל יום. מספר חברות תעופה מציעות טיסות לאי היווני הקסום הזה, חלקן במסגרת טיסות סדירות לקוס וחלקן באמצעות טיסות צ'ארטר. ניתן לרכוש אותן גם במסגרת חבילות לקוס, הכוללות טיסה ולינה באחד מהמלונות המפנקים והמעולים של האי.
 
האי קוס מבטיח לכם חופשה מושלמת של "בטן גב". לאורך 112 ק"מ של רצועת חופים יפהפייה, תמצאו חופים תיירותיים והומי אדם לצד חופים מבודדים, רומנטיים ושקטים. בתי המלון וכפרי הנופש של קוס מציעים שירותים של "הכל כלול" עם מגוון של פעילויות, אטרקציות וספורט ימי. טברנות ומסעדות עם טעמים ים תיכוניים פזורות לאורך כל החופים של קוס, ומציעות לתיירים טעמים משובחים ואירוח נפלא.
 
גם חיי הלילה באי הם סיבה מצויינת בשביל תיירים, צעירים ומבוגרים כאחד, להגיע לקוס. טברנות ליליות, מסיבות והופעות חיות הם חלק בלתי נפרד מהבילוי באי. הזמן הטוב ביותר לטיסה לקוס הוא במהלך הקיץ והאביב, כלומר מיוני עד ספטמבר. זוהי עונת התיירות הרשמית באי, אולם הדבר אומר שצפיפות התיירים תהיה גבוהה.
 
שתהיה לכם טיסה נעימה. 
 
כמו כן באתר איילה נסיעות עומד לרשותכם מנוע חיפוש המרכז את כל הטיסות לכל היעדים בעולם.
מחפשים דילים ליוון? לחצו כאן