טיולים מאורגנים למרוקו

  • טיולים למרוקו

טיולים מאורגנים למרוקו

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולי איילה גיאוגרפית למרוקו- כולל תאריכים בתקופת החגים

הצטרפו אלינו לטיולים בתקופת חגי תשרי. טיולי עומק, טיולי ג'יפים וטיולי משפחות

מרוקו עם טנג'יר, קניון הדאדאס ואסווירה, 11 ימים- מגוון תאריכים בתקופת החגים

טיול מאורגן למרוקו
מסלול הטיול למרוקו כולל דרך הקסבות עובר בינות כלל המקומות המרהיבים שיש למרוקו להציע ערי ממלכה יפהפיות עם סגנון אדריכלי מיוחד ויוצא דופן, מדבריות הסהרה האינסופיים והמפגש המיוחד עם הטוארגים הלבביים, העיר האדומה מרקש על שלל שווקיה, אתריה והשוק הססגוני
לפרטים נוספים על הטיול למרוקו לחצו כאן

טיול ג'יפים למרוקו משולב עם, מרקש, אסווירה, פאז, רבאט וקזבלנקה, 12 ימים- מגוון תאריכים בתקופת החגים

טיול מאורגן למרוקו
שילוב ג'יפים ואוטובוס הינה הדרך הטובה והחווייתית ביותר לטייל במרוקו: 6 ימים ג'יפים בנהיגה עצמית בנהיגת שטח מגניבה ואתגרית + 5 ימים באוטובוס לערים המלכותיות החשובות: רבאט, פאז, מרקש וקזבלנקה.
לפרטים נוספים על הטיול למרוקו לחצו כאן

טיולים מאורגנים למרוקו

טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
שלח

מחפשים טיול מאורגן למרוקו?

 הגעתם למקום הנכון
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל מסלולי הטיול המרתקים ביותר למרוקו
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות
מאז ומעולם, מרוקו הייתה יעד אטרקטיבי לישראלים. הודות להסכם השלום שנחתם לאחרונה בין המדינות, הרבה יותר קל ונוח להגיע ולגלות את המדינה האפריקאית. כיום, ניתן להגיע למדינה בטיסה ישירה וליהנות מטיול מאורגן למרוקו בביטחון מלא, בשל הקשרים הדיפלומטיים שנרקמו בינינו. גם היחס של הציבורי המקומי אליכם יהיה חם ומזמין יותר. 

למרות שהיחסים בין ישראל ומרוקו הפכו לרשמיים רק ב-2021, לחברת איילה גיאוגרפית יש ניסיון עשיר של עשרות שנים בהפעלת טיולים מאורגנים במרוקו. מלבד הכרת האתרים השווים, הסיפורים המעניינים ביותר והמנהגים המקומיים, המדריכים שלנו יצרו קשרי חברות של ממש עם התושבים. לכן, הצוות המקצועי שלנו יכול להעניק לכם את החוויה העשירה והאותנטית ביותר שתוכלו ליהנות ממנה עם טיול מאורגן למרוקו. בין אם אתם מעוניינים בטיול אורבני או בטיול ג'יפים לטבע הקסום של מרוקו, אנו נדאג לכל הפרטים החשובים, לרבות מלונות איכותיים, מסלולים שתוכננו בקפידה, הסעות נוחות, רכבי שטח אמינים ואמצעי בטיחות וביטחון.


באשר למסלול, טיול מאורגן למרוקו מציע לתיירים מסע עשיר ומגוון המשלב בין העולם המודרני להיסטוריה עשירה ולצד זאת, טבע אלמותי. מסלולי הטיול שלנו ייקחו אתכם לערים שחובה לבקר בהן - מרקש, רבאט, קזבלנקה, פאס ומקנס. בערים אלו תוכלו לראות את ההשפעות הרומאיות והצרפתיות הקלאסיות, לצד שווקים מסורתיים והשפעות מערביות מודרניות כגון קניונים והטיילות שלצד החופים היפים. מעבר לכך, ערים אלו טומנות בחובן קהילות יהודיות גדולות ועשירות במורשת ובהיסטוריה שרבים מאיתנו יוכלו להתחבר אליהן באופן אישי. 

בחלקו ההרפתקני של הטיול נרד מהדרכים הסלולות וניחשף לסודותיו של מדבר סהרה האדיר ולטבע המרשים בחבל האטלס, השופע בצמחיה, מפלים ותצורות גיאולוגיות מיוחדות. המפגש עם המרחבים המרהיבים והתרבויות הכפריות הנחבאות אל הכלים יוציא אתכם מהגבולות המקובלים של מקום וזמן ויעניק לכם חוויה מיוחדת שלא תשכחו לעולם.

לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל מסלולי הטיול המרתקים ביותר למרוקו. השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם הצעות מעניינות.