טיולים ליוון מבית איילה גיאוגרפית

טיולים ליוון מבית איילה גיאוגרפית

מיתולוגיה, קלסיקה וטברנה- 5 ימים סביב סלוניקי

טיול לסלוניקי
הטיול תוכנן על ידי איילה גיאוגרפית במטרה ליצר חוויה מלאה עשירה ומגוונת, המאפשרת להכיר את סלוניקי והסביבה בצורה מייטבית. במהלך הטיול נשהה ב- 2 מלונות בלבד, אחד במרכז סלוניקי והשני במטאורה, מלון כפרי -משפחתי.
לפרטים נוספים על הטיול >

טיול במרכז-צפון יוון כולל סלוניקי, 8 ימים

טיול לצפון יוון הפורט על כל החושים ומרחיב את הדעת והלב.ביקור בארצם של אפלטון, אריסטו, פריקלס ופיתגורס מיסדי התרבות המערבית המוכרת לנו היום.מסע באתרים היסטורים טבולים בירוק ונוף פראי שופע מים, המשובץ בכפרים קטנים אותנטים עם תושבים מסבירי פנים.
לפרטים נוספים על הטיול >

טיול מאורגן במרכז-צפון יוון, 10 ימים, כולל פולופונז

טיול מקיף הכולל קפיצה ליומים לאזור הפולופונז שם נבקר בעיירות, אתרים ארכיאולוגים וניסע ברכבת צעצוע. לאחר שנחצה את התעלה הקורינתית נטפס אל הרי צפון יוון. נהנה מנהרות מלאי מים, כפרים קטנים, יערות חורש סבוכים ומפגשים אותנטים עם אנשים חביבים.
לפרטים נוספים על הטיול >

טרק באי קרפטוס, 8 ימים

האי קרפטוס הנמצא בפינה הדרום מזרחית של הים האגאי הוא חלק מאיי הדודקאנס והמרהיב ביותר שבין איים אלה. צורתו המאורכת והרכס הנישא בשדרה המרכזית של האי יוצרים נופים דרמטיים המשתנים בכל עת. בידודו היחסי גרם לכך כי באי חיים תושבים מקומיים מועטים
לפרטים נוספים על הטיול >

טיול טבע נושק לים בקרפאטוס, 5 ימים

קרפאטוס היא סוד שמור היטב. שוכן בין רודוס לכרתים. במיתולוגיה היוונית מוזכר האי קרפאטוס כביתם של הטיטאנים, אחד משלושת העמים הענקים שחיו ביוון הקדומה קרפאטוס הוא אי קטן שמעטים הם התיירים שגילו ומגיעים אליו. עדיין ניתן לראות נשים לבושות בבגדים מסורתיים
לפרטים נוספים על הטיול >

טיול ג'יפים ביוון ההררית, 10 ימים

10 ימים של טיול ג'יפים המקיף ביותר הקיים היום ליוון. טיול אל הנופים המרהיבים של צפון יוון. נטייל בנופי אבריטניה האזור הירוק והגבוה ביוון. נגיע לאזור זגוריה ואל נהר הויקוס, נהנה מרפטינג ומלינה בכפרים קטנים ואותנטים.
לפרטים נוספים על הטיול >
שלח