חפש טיולים מאורגנים

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול מאורגן 5 ימים

טיול מאורגן 5 ימים

טיולים מאורגנים מומלצים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים רומא

רומא

בין התאריכים, 07.07 - 11.07
רומא דרומה מאורגן 4 לילות
5  ימים ארוחת בוקר
טיול מובטח
$1,099
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
טיולים מאורגנים בטומי

בטומי

בין התאריכים, 30.06 - 04.07
חבילה מאורגנת ל4 לילות לבטומי
5  ימים חצי פנסיון
טיול מובטח
$929
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
טיולים מאורגנים
שלח

טיולים מאורגנים ברגע האחרון

משתלם להיות ספונטניים

שלח

טיול מאורגן 5 ימים

לצאת לחופשה – עבור המוח והלב שזקוקים למנוחה
 
כמה כיף לצאת לחופשה! המוח זקוק לכך, הלב מרגיש צורך להתפרק, לשכוח מטרדות היום יום, ללכת לאיבוד באופן מופלא בארץ רחוקה. כשאתם בוחרים לנפוש, זה הזמן לחפש נופש איכותי. אתם לא צריכים לחפש רחוק מדי, אבל כן ללכת על חברה בטוחה ואמינה שיש לה רזומה עשיר בארגון טיולים.
טיול מאורגן הוא רעיון מופלא למי שמחפש הרפתקה שכוללת היכרות של אנשים חדשים. אל דאגה, ודאי תזכו להיכרות מוקדמת עם שלל האנשים שבעתיד גם יכולים להיות החברים הכי טובים שלכם כשתחזרו מהנופש לחיים האמיתיים.
 
מאין מתחילים?
 
תתחילו במוטיבציה לחפש טיול מאורגן 5 ימים כדי לשאוב את הריחות והתרבות של ארץ זרה – זמן מספיק טוב להיטמע בארץ יפה ומספיק טוב כדי להתגעגע גם לארץ המוצא – ישראל הקטנה והנפלאה – הבית שתמיד יהווה פינה חמה בלב. ובינתיים, חפשו יעד מבוקש או יעד שלא ביקרתם בו מעולם כדי לשוב ולהתרגש. 
"אל תגידו יום יבוא, הביאו את היום" – שרה מירי אלוני ובכלל התכוונה לשלום, אבל את אותו משפט בדיוק אפשר להשליך על טיולים בארץ ובעולם. טיול מאורגן 5 ימים צריך ליזום מראש. אחרי בחירת החברה בעלת המוניטין שתארגן עבורכם את הטיול מאל"ף ועד תי"ו בחרו עם מי אתם רוצים לנפוש .
 
הבחירה עם מי לנפוש
 
האם עם בני הזוג? האם עם הילדים? האם עם חברים? לכל סוג של נופש יש השלכות – חסרונות ויתרונות. נופש בזוג יאפשר לכם רומנטיקה מופלאה כי המרחק לארץ זרה מאפשר לכם קירבה אחרת, אינטימיות קסומה בדיוק כמו באגדות או בסרטים הזרים שבהם אתם פוגשים דמויות צבעוניות המתהלכות ברחובות לא מוכרים שמרגשים את מי שבתוכם. תוכלו לבלות ביחד זמן איכות כי לא יהיו לכם דאגות על הראש. אתם כאן נטו כדי ליהנות מהנופים, מהמאכלים, מהתרבות שוקקת החיים. 
תוכלו גם לבלות זמן איכות משפחתי עם הילדים הקטנים והגדולים. חוויית חו"ל משפחתית היא חוויה נהדרת וחשובה כי היא חושפת את הקטנטנים לתרבויות שונות ומאפשרת לכם גיבוש והנאה צרופה. 
וכמובן, לכל טיול מאורגן יש נופך משלו. אפשר לנפוש עם חברים או עם זוגות נוספים, וכן, כשמדובר בטיול מאורגן, אפשר לנפוש גם לבד כי ממילא בתוך מספר דקות תהיו עטופים בקבוצה שלמה של אנשים כמוכם שהגיעו ליהנות ולבלות בתרבות אחרת ובארץ שונה. 
 
שלח