הרשם לניוזלטר של איילה נסיעות
03-943-6055
צור קשר במייל facebook twitter
 • לקבלת מידע והצעות מחיר

  • שם
  • מייל טלפון
  • הערות
 • ברגע האחרון

  3

  טיסות לדבלין

  יציאה:25/07/17

  חזרה:01/08/17

  $229 הזמן

  טוס וסע לדבלין

  Opel Corsa ; AC

  יציאה:25/07/17 חזרה:01/08/17

  $602 הזמן
  14

  מאורגנים לדבלין

  אירלנד

  יציאה:01/08/17 חזרה:08/08/17

  7 לילות,  ארוחת בוקר
  $1077 הזמן

  טיסות לדבלין

  יציאה:01/08/17

  חזרה:08/08/17

  $490 הזמן

  טוס וסע לדבלין

  Opel Corsa ; AC

  יציאה:01/08/17 חזרה:08/08/17

  $660 הזמן
  חזרה למעלה
 • טיסות זולות לאירלנד

  אחת מהמדינות הירוקות ביותר באירופה היא אירלנד ובה ניתן ליהנות מחופי ים כחולים של צפון האוקיינוס האטלנטי. אלו משתלבים בצורה נהדרת ומושלמת עם הפסגות הירוקות, העמקים והמרחבים המתפרשים עד אינסוף. מעבר לנופים עוצרי הנשימה שבאירלנד, היא מציעה למבקריה בנוסף להיחשף לתרבות עשירה ומיוחדת של ריקודים עממיים ומסורתיים, מוזיקה המתנגנת לצד כלי נגינה אותנטיים, עולם ספרותי רחב ועשיר ועוד. טיול באירלנד נחשב לאחד מהמרתקים ביותר בין השאר בזכות ההיסטוריה הסבוכה שמורגשת בכל פינה.
   
  מה מיוחד באירלנד?
  טיסות לאירלנד המופעלות על ידי חברות תעופה ישראליות יוצאות מנמל התעופה בן גוריון בתדירות משתנה ובתקופות מסוימות בשנה. ישנן גם טיסות הכוללות עצירות ביניים לאירלנד המוצעות על ידי חברות תעופה זרות לעתים. מרבית הטיסות יוצאות מהארץ במהלך עונת הקיץ או האביב, בשל הסיבה הפשוטה שבמהלך החורף, אירלנד איננה מקום שנעים לשהות בו, בלשון המעטה. יחד עם זאת, אם אתם מתכננים להעביר את הקריסמס באירלנד תוכלו ליהנות מכרטיסי טיסה מוזלים במיוחד ליעד זה בשל הביקוש המועט.
   
  איזה מבחר יש ?
  הטיסות מופעלות כיום על ידי חברות תעופה אירופאיות בעיקר. כולן לרוב נוחתות בשדה התעופה העיקרי של המדינה בדבלין. נמל התעופה דבלין נחשב לאחד מהעמוסים ביותר במדינה. השדה נמצא במרחק של 12 ק"מ מהעיר דבלין והוא משמש למעלה מחמישים חברות תעופה שמציעות שירותי טיסה לאירלנד לאורך כל ימות השנה. מעבר לכך משדה התעופה דבלין שבאירלנד יוצאות מאות טיסות למגוון רחב של יעדים משתנים בעולם. בשדרה התעופה ניתן למצוא שירותי השכרת רכב, החלפת כספים ובנקים, חנויות ועוד.
   
   כמה זמן?
  טיסה ישירה מישראל לאירלנד אורכת כשש שעות פלוס ארבעים וחמש דקות. לא מדובר בטיסה קצרה יחסית לשאר היעדים באירופה. טיסות לא ישירות לאירלנד עם עצירות ביניים עשויות לארוך פרק זמן ממושך יותר, הכול כמובן תלוי בזמני ההמתנה המשוערים בכל אחת מעצירות הביניים. רוב המסלול משלב טיסה ללונדון שממשיכה את המסלול שלה לדבלין שבאירלנד, כך שהעצירות קצרות ולא במרחק רב מהיעד הסופי. יש לציין שאתר האינטרנט של נמל התעופה דבלין שבאירלנד נחשב לטובים ביותר באירופה ומאפשר להוריד ישירות ממנו מפה על מנת להתמצא בשדה ביתר קלות.