בתי מלון בירושלים

בתי מלון בירושלים

מלון בירושלים

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.
שלח

מלונות בירושלים

בתי מלון בירושלים מציעים לכם מגוון רחב של אפשרויות לינה – הכל כדי שתוכלו לחוש קצת מן הקסם של עיר הבירה היפהפיה הזו, הקדושה לשלושת הדתות העיקריות, יהדות, איסאלם ונצרות. ירושלים היא עיר שכל אבן בה מעידה על היסטוריה עשירה, ועל הניגודים המאפיינים אותה: עתיק מול מודרני, נוף הררי וירוק מול מדבר יהודה, וכמובן - קודש מול חול. לכן, אם אתם מחפשים בית מלון בירושלים, כדאי קודם כל להחליט איזה מין סוג חופשה אתם רוצים, ורק אז להזמין. 
 
ירושלים היא עיר שיכולה להתאים לכל אחד. חובבי ההיסטוריה לא יפספסו את הר הבית ואת העיר העתיקה, חובבי חיי הלילה ימצאו שפע של בארים ומסעדות, בעיקר במרכז העיר. מי שאוהב ריחות של נוסטלגיה, בוודאי יבקר בשוק מחנה יהודה המחודש, אשר מציע אווירה אותנטית ושלל טעמים וריחות שלא ישאירו אף אחד אדיש. לאוהבי התרבות שביניכם, ירושלים מציעה מגוון של פסטיבלים לאורך כל השנה, מפסטיבל ישראל ועד פסטיבל הסרטים הידוע המושך אליו ידוענים מכל העולם.  
 
בתי המלון בירושלים פזורים ברחבי כל העיר. ישנם מספר בתי מלון המרוכזים ליד העיר העתיקה – אלו הם לרוב המלונות היוקרתיים של העיר המשתייכים לרשתות הגדולות. בין אלו נמנים מלון המלך דוד המפורסם, מלון ענבל ומלון מצודת דוד. בכניסה לעיר נמצא ריכוז נוסף של בתי מלון אשר משרת משפחות, אנשי עסקים ואורחים אשר מגיעים לכנסים בעיר. בתי מלון נוספים בירושלים ממוקמים בפרברי העיר, כגון המלון בשורש או ברמת רחל. אלו משמשים משפחות אשר באות לנופש, בעיקר במהלך חודשי הקיץ.  כמו כל עיר בירה אשר מושכת אליה תיירים מכל העולם, גם מלונות בירושלים מציעים לינה מרמה של חמישה כוכבים, דרך מלון בוטיק שכונתי ומעוצב ועד בית מלון פשוט, שעדיין ייתן לכם מענה הולם בהחלט. כל בתי המלון בירושלים ישמחו לסייע ולייעץ בכל הנוגע לטיולים, אטרקציות ואתרי התיירות של העיר. 
 
 
שלח