טיול מאורגן למשפחות– פנטזיה לנד – 7 ימים הולנד, בלגיה וצרפת

טיול מאורגן למשפחות– פנטזיה לנד – 7 ימים הולנד, בלגיה וצרפת

טיולים מאורגנים למשפחות בחו"ל

7 ימים הולנד, בלגיה וצרפת, BKP
"פנטזיה לנד"

יציאה ב-10/7

טיסות סדירות אל-על כולל מזודה והושבה, כולל מדורודאם, אפטלינג ודיסני,יומיים מלאים בפריס והאזור כולל תצפית וביקור במונמרטר, ביקור בברוג', מגדל מונטפרנסיציאה ב-17/7
תאריך מיוחד לילדי בר מצווה (גילאי 11-14) כולל ארוחת ערב.
טיסות סדירות אל-על כולל מזודה והושבה, מדורודאם, אפטלינג ודיסני,יומיים מלאים בפריס והאזור כולל תצפית וביקור במונמרטר, ביקור בברוג', מגדל מונטפרנס, 


יציאה ב-3/8
טיסות סדירות מדורודאם, אפטלינג ודיסני,יומיים מלאים בפריס והאזור כולל תצפית וביקור במונמרטר, ביקור בברוג', מגדל מונטפרנס

יום 1 ת"א – פריז (מגדל מונפרנס)
היום הקסום הגיע. שדה תעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו. חוויה מדהימה בעיר האורות – פריז. עיר השדרות הרחבות, שערי הניצחון, המוזיאונים, הגנים רחבי הידיים, הספינות על נהר הסן, מועדוני הקברט והשאנסונים. ניסע לאורך שדרות האליזה מכיכר הקונקורד ובה האובליסק בן 3000 שנה, שניתן ללואי פיליפ במתנה, אל שער הניצחון, וממנו אל ארמון שאיו, מרחבתו נצפה לעבר מגדל אייפל ושדרות מארס. ניסע לאורך הסיין אל מגדל מונפרנס ונצפה מקומתו ה-59 על אחת הערים היפות בתבל. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור פריז.
 
יום 2 דיסנילנד (קסם שלא נגמר)
קסם שלא נרצה שייגמר. יום של הרפתקאות וחוויות בפארק השעשועים המפורסם באירופה – דיסנילנד פריז. 
ב"עולם המערב הפרוע" נרכב על רכבת כורים בין הרים ומפלים. ב"עולם החלל והעתיד", נפגוש את באז שנות אור ונטוס לחלל ברכבת הייחודית SPACE MOUNTAIN. ב"עולם הפנטזיה" נפגוש דמויות מכל העולם ונרחף כמו פיטר פן מעל ארץ "לעולם לא"' וב -"עולם ההרפתקאות" נשוט כמו פיראטים ונצא לחוויית אקסטרים עם אינדיאנה ג'ונס. 
נפגוש את מיקי ומיני מאוס, את גופי ואת פו הדוב, שיסתובבו בין העולמות הקסומים של הפארק. נסיים במצעד הדמויות היומי.
 
יום 3 פריז ( גבעת המונמרטר, האמנים בכיכר טרטר, הגיבן מנוטרה דאם והרובע הלטיני)
יום אחרון לחוויה המשפחתית שלנו בפריז. אי אפשר בלי תצפית אחרונה על העיר היפה מגבעת המונמרטר וכנסיית ה"סקרה קר". נעלה לראש הגבעה ונטייל בכיכר טרטר שבה ציירי פורטרטים וגוזרי צלליות, נגנים ואמני רחוב. נמשיך ברחוב ריבולי ונראה את מוזיאון הלובר, את בית העירייה המפואר, את בית האופרה ואת כיכר וונדום, הנחבאת בין מבנים מפוארים. נבקר בכנסיית הנוטרה דאם ונשמע על קוואזימודו – הגיבן שגר במגדליה. נטייל ברובע הלטיני ובו דוכני ספרים, תמונות ישנות, דוכני מזון מהיר, להקות רחוב, מסעדות ובתי קפה קסומים. בערב נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות, הכולל גם שיט על נהר הסן, במהלכו נראה את גשריה המרהיבים ואתריה של העיר מנקודת מבט אחרת. נשוב לבית המלון.
 
יום 4 פריז – אמסטרדם (ברוז' – שוקולד, תחרה וגם וואפל בלגי מתוק)
נפרדים מפריז ולפני שפוגשים את אמסטרדם אנו בדרכנו אל חוויה מתוקה. ניסע לעיר השוקולד והתחרה – ברוז'. תעלות מים, גשרונים, סמטאות ציוריות ועשרות חנויות שוקולד. פרלינים, טבלאות "גודייבה" ו"ליאונידס" וגם חנויות לממכר מפיות, ממחטות, מפות שולחן, וילונות תחרה ועבודות יד מרהיבות. נטייל בכיכר השוק, שבה מבנים עתיקים, דוכני מזכרות וכמובן דוכני וופל בלגי מתוק. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור אמסטרדם.
 
יום 5 אמסטרדם (אפטלינג –אגדות והרפתקאות)
יום של אדרנלין וקסם בפארק השעשועים המפורסם בהולנד "אפטלינג". גמדים וטרולים הם רק חלק מההפתעות שיחכו לנו בעולם האגדות המופלא, אשר שוכן במרכזו של יער עבות. נטייל אחורה בזמן, אל מרוקו העתיקה ונרחף מעל יער האגדות שם נראה את כל הפיות. נשוט בעולמם של האינקה בין זרמים לבנים ומפלים שוצפים. נחווה חוויה מלאת אדרנלין במגוון של רכבות הרים ממש מפחידות או שנלך לבקר את עמי ותמי, כיפה אדומה ושלגייה ביער האגדות המקסים. חוויה לכל משפחה.
בתום הביקור, נשוב לבית המלון .
 
יום 6 אמסטרדם (תעלות,כיכר הדאם וארמון מלכותי)
מבקרים באמסטרדם. עיר שזורה בתעלות לאורכה ולרוחבה, שספינות נהר משמשות למגורים, שבתיה בנויים על אלפי כלונסאות והאופנים הם כלי תחבורה חשוב בה. נראה את כיכר הדאם ובה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכר קורבנות מלחמת העולם השנייה, המדרחוב ובו מגוון עצום של חנויות, ומגדל המינט - המטבעה העתיקה של העיר. נראה את פסלה של אנה פרנק והבית בו הסתתרה (ללא ביקור) וכתבה את יומנה המפורסם ונלמד על סיפורה הטראגי. 
נמשיך (בתשלום) אל שטחי הים, שיובשו על ידי ההולנדים, אלו שנקראים פולדרים שהיו פעם חלק מהים וכיום יש עליהם כבישים, עיירות, וגם עיר גדולה - לליסטאד, שנקראת על שם המהנדס, שהמציא את שיטת הייבוש. נכיר את מלחמת ההולנדים בים דרך סיפורו של הנס הקטן, הילד מהרלם, שהציל את עירו משיטפון. ואנו, בחיטהורן - ונציה של הצפון. עיירה קסומה ובה אגם ציורי, תעלות מים צרות, גשרוני עץ, בתי אבן עתיקים וגינות מטופחות. נשוט בתעלות העיירה השלווה ונהנה מרחש המים וגעגוע הברווזים. 
בתום הביקור נשוב לבית המלון.
 
יום 7 אמסטרדם – ת"א (כפר דייגים, גבינות, קבקבים, טחנות רוח ועיר מיניאטורית)
לא נחזור ארצה לפני שנראה את טחנות הרוח, קבקבי העץ ואת הגבינות העגולות המכוסות במין נייר אדום. נבקר בכפר הדייגים וולנדאם, שתושביו עדין לובשים את בגדיהם המסורתיים, וברציפי הנמל הקטן מוכרים דג מלוח ועוד מיני מטעמים. נלמד איך מכינים גבינה ונדע להבדיל בין גבינת "אדם" ל"גאודה" (או "חאודה" כמו שמבטאים ההולנדים). נראה איך מכינים קבקבי בשיטות של פעם ואת טחנות הרוח לאורך הדרך. אי אפשר בלי ביקור קצר בעיר המיניאטורית, מדורדאם, שבה עשרות מוצגים מכל רחבי הולנד. טחנות רוח, נמל תעופה, כיכר הדאם, הארמון המלכותי ועוד... נטייל בשבילי העיר בין המוצגים וערוגות הפרחים, נצטלם תמונת סלפי עם פארק הפרחים המוקטן או עם פסלו של הנס – הילד הגיבור. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.
 

המחיר כולל
 
– טיסות סדירות במסלול ת"א – פריז/אמסטרדם – ת"א
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק
 
האטרקציות הכלולות בטיול
הולנד
– פארק אפטלינג
– כפרי הדייגים
– חוות גבינות
– בית חרושת לקבקבי עץ
– סיור באמסטרדם
– ביקור במדורודאם 
 בלגיה
– ביקור בברוז'
צרפת
– דיסנילנד פריז
– עלייה למגדל מונפרנס
– ביקור בכנסיית נוטרה דאם
– גבעת המונמרט
– ביקור ברובע הלטיני

דמי ביטול בכפוף לתנאי הספק. פרטים במרכז ההזמנות
שלח