טיול מאורגן למשפחות– פנקייק הולנדי – 5 ימים הולנד

טיול מאורגן למשפחות– פנקייק הולנדי – 5 ימים הולנד

טיולים מאורגנים למשפחות בחגים

5 ימים הולנד, FHOL
"פנקייק הולנדי- טיול מאורגן בחגים"

כולל דולפינריום, פארק אפטלינג, ושייט בחיטהורן


27/9-1/10 ראש השנה
מ- 1,236 $ למבוגר
מ- 1,100 $ לילד
 
15-19/10 סוכות
מ- 1,236 $ למבוגר
מ- 1,100 $ לילד

המחירים בתוקף עד 30/8/2019
המחירים הינם לאדם בהרכב של זוג+ילד

 

 
* איילה נסיעות משווקת ומוכרת ממלאי הספקים ובכפוף לו ואינה מחזיקה מלאי משלה
 
יום 1 ת"א – בריסל – אמסטרדם (גבינות , קבקבים וכפר דייגים)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו. נחיתה בבריסל . נסיעה קצרה ואנו 
בהולנד. ארץ של טחנות רוח, קבקבי עץ, גבינות עגולות מכוסות במין נייר אדום וכמובן ייבוש הים - כל אלו ועוד נראה היום.
נטייל בכפר הדייגים, וולנדאם, שתושביו עדיין לובשים את בגדיהם המסורתיים, נלמד איך מכינים גבינה ונדע להבדיל בין גבינת "אדם" ל"גאודה" (או "חאודה", כמו שמבטאים ההולנדים), נראה איך מכינים קבקבי עץ בשיטות של פעם ואת טחנות הרוח. 
בתום הביקור העברה לבית המלון באזור דן האג.
 
 
יום 2 אמסטרדם (תעלות,כיכר הדאם וארמון מלכותי)
יום שכולו אמסטרדם. עיר שזורה בתעלות לאורכה ולרוחבה, שספינות נהר משמשות בה למגורים, שבתיה בנויים על אלפי כלונסאות והאופניים הם כלי תחבורה חשוב בה. נראה את כיכר הדאם ובה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכר קורבנות מלחמת העולם השנייה, המדרחוב ובו מגוון עצום של חנויות ואת מגדל המינט, זו המטבעה העתיקה של העיר. נראה את פסלה של אנה פרנק ואת הבית (ללא ביקור) בו הסתתרה וכתבה את יומנה המפורסם ונלמד על סיפורה הטראגי. נבקר בבית הכנסת הפורטוגזי ונלמד על הקהילה היהודית של העיר. בערב נצא (בתשלום) לשייט מהנה בתעלותיה של העיר ונהנה מאתריה המוארים של העיר.
חזרה מאוחרת לבית המלון.
 
יום 3 אמסטרדם (אפטלינג-אגדות והרפתקאות)
יום של אדרנלין והנאה. אנו בפארק השעשועים המפורסם בהולנד "אפטלינג". גמדים וטרולים הם רק חלק מההפתעות, שיחכו לנו בעולם האגדות המופלא, אשר שוכן במרכזו של יער עבות. נטייל אחורה בזמן, אל מרוקו העתיקה, ונרחף מעל יער האגדות שם נראה את כל הפיות. נשוט בעולמם של האינקה, בין זרמים לבנים ומפלים שוצפים. נחווה חוויה מלאת אדרנלין במגוון של רכבות הרים ממש מפחידות או נלך לבקר את עמי ותמי, כיפה אדומה ושלגייה ביער האגדות המקסים. 
בתום הביקור נשוב לבית המלון. 
 
יום 4 אמסטרדם (מופע דולפינים ייבוש הים - פולדרים וגם שיט כיפי בחיטהורן)
נתחיל את היום בביקור בדולפינריום אשר בעיר הרדווייק. מופע דולפינים מרהיב, האכלה משעשעת של כלבי ים , ועוד חוויות עם אריה הים המשופם, צבי הים ועוד (הכול על פי תכנית הפארק). נמשיך וניסע בשטחי הים, שיובשו על ידי ההולנדים, אלו שנקראים פולדרים שהיו פעם חלק מהים וכיום יש עליהם כבישים, עיירות, וגם עיר גדולה - לליסטאד, שנקראת על שם המהנדס, שהמציא את שיטת הייבוש. נכיר את מלחמת ההולנדים בים דרך סיפורו של הנס הקטן, הילד מהרלם, שהציל את עירו משיטפון. ואנו, בחיטהורן -ונציה של הצפון. עיירה קסומה ובה אגם ציורי, תעלות מים צרות ,גשרוני עץ, בתי אבן עתיקים וגינות מטופחות. נשוט בתעלות העיירה השלווה ונהנה מרחש המים וגעגוע הברווזים. 
בערב- ארוחה חגיגית לסיום טיולנו. בסיום הארוחה נשוב לבית המלון.
 
יום 5- אמסטרדם – ת"א  (עיר מיניאטורית, והחרסינות של דלפט)
יום אחרון לטיול המשפחתי שלנו. יותר רגוע אבל לא פחות חווייתי. 
ניסע לדלפט, העיר שבה נרצח מלכה הראשון של הולנד וגם עיר החרסינה הכחולה. נטייל ברחובותיה של העיר ובכיכר המרכזית ובה בית העירייה המפואר והקתדרלה העתיקה. נראה את חנויות הפורצלן המיוחד לעיר - עיטורים וציורים כחולים על רקע לבן. נמשיך להיכרות מקרוב ובקטן עם הולנד ואתריה: נבקר בעיר המיניאטורית מדורודאם, שבה עשרות מוצגים מכל רחבי הולנד: טחנות רוח, נמל התעופה, כיכר הדאם, הארמון המלכותי ועוד... נטייל בשבילי העיר בין המוצגים וערוגות הפרחים, נצטלם תמונת סלפי עם פארק הפרחים המוקטן או עם פסלו של הנס - הילד הגיבור. בתום הביקור, מלאי חוויות ועם טעם של עוד, ניסע לשדה התעופה בבריסל ונטוס ארצה.
 

דמי ביטול בכפוף לתנאי הספק. פרטים במרכז ההזמנות
שלח