מידע על טיסות ללונדון

מידע על טיסות ללונדון

טיסות ללונדון

חבילות ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה

חבילה בהרכבה עצמית ללונדון: טיסה+מלון

טוס וסע ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע אודות טיסות ללונדון

יש משפט מוכר מתוך שיר שאומר "לונדון לא מחכה לי". ובכן, לונדון אולי לא מחכה לנו אך היא בהחלט מקבלת מדי שנה את פניהם של מיליוני תיירים שמגיעים לפקוד אותה והיא מציעה לבאים אליה בילוי מושלם ומהנה במיוחד. כמו כל עיר גדולה, לונדון מבטאת יותר מכל את היותה עיר קוסמופוליטית שבה רב תרבותיות ומגוון שפות נשמעות מכל עבר. עיר של מוזיקה, מוזיאונים גדולים, מרכזי קניות ורחובות יפיפיים מציעה לכל מי שמגיע עם טיסה ללונדון בילוי מהנה במיוחד. זוהי חופשה אמתית שמאפשרת להתנתק מכל מה שאנחנו מכירים.
 
מה מיוחד בטיסה ללונדון?
לונדון היא אחת הערים היפות בעולם. היא מהווה מוקד תרבותי מזה שנים רבות ולא בכדי גדולי המוזיקאים חיים בה ויוצרים בה כבר שנים רבות. בלונדון תמצאו את אולפני ההקלטות המפורסמים בעולם שבהם הוקלטו כל השירים האהובים עלינו במיוחד, מוזיאונים חשובים, מסעדות מעולות, מועדונים והופעות איכותיים במיוחד וכל מה שמציעה עיר גדולה. חיי הלילה שלה סוערים במיוחד ובהם פועלים שפע של מועדונים עם המוזיקה הכי מעודכנת. מלבד כל אלה מציעה לונדון גם את מופעי התרבות החשובים והעכשוויים ביותר. 
 
איזה מבחר יש של טיסות ללונדון?
מבחר גדול מוצע לכל מי שמעוניין להגיע ללונדון. משום שמדובר בעיר יקרה לכל הדעות, רבים מנסים לצמצם את עלויות החופשה על ידי בחירה של טיסה זולה יחסית. ניתן לטוס בטיסה סדירה או בטיסות צ'רטר שהן בדרך כלל זולות יותר. מלבד כל אלה, סוכנויות הנסיעות מציעות דילים שכוללים גם מלונות ועוד אטרקציות מה שיכול להוזיל את עלות החופשה גם כן. משום שבעונת התיירות העיר עמוסה כדאי להזמין מלון כחלק מהדיל, כך שתבטיחו לעצמכם אפשרות לינה. 
 
טיסה ללונדון - כמה זמן?
טיסה ללונדון אינה ארוכה במיוחד. לונדון אולי לא מחכה לכל אחד ואחד מיתנו, אך מסתבר שקל מאד להגיע אליה. בטיסה ישירה מדובר על טיסה של כארבע שעות שבסופן אתם מגיעים לאחת הערים היפות בעולם. זכרו שעם עצירת ביניים הטיסה ארוכה יותר ויש לקחת זאת בחשבון בבחירת סידורי הלינה. טיסה ללונדון בילוי מהנה במיוחד

ברגע האחרון ללונדון

משתלם להיות ספונטניים

שלח