טיסות לקנקון

טיסות לקנקון

טיסות לקנקון

טיסות לקנקון

חיפשתם טיסות לקנקון?

הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקנקון
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לקנקון

קנקון היא אחד המקומות המתויירים והמבוקשים ביותר במקסיקו. כשאומרים מקסיקו וגם חופים זהובים עם ים טורקיז, העיר קנקון מיד צצה ועולה. קנקון היא האילת של מקסיקו. זוהי עיר אשר חיה מתיירים. אף תייר המטייל בסביבה אינו מסכים לוותר על הפינוק הרב שנותנת העיר יחד עם החופים המדהימים שלה. אם טיילתם עד כה כתרמילאים ולנתם במקומות צנועים במילים עדינות, בקנקון לא זה הסגנון שתמצאו. העיר מלאה בבתי מלון וקלאבים במתכונת הכל כלול. טיסות לקנקון הן מצויינות עבור משפחות אשר קצו מאילת ואיי יוון ומחפשים יעד אקזוטי יותר. גם המחפשים יעד לצלילה או לגלישה, מי האוקיינוס הם יעד נפלא עבור צוללנים ועבור הגולשים.
 
מה מיוחד בקנקון?
טיסה לקנקון תביא אתכם אל עיר תיירות עם הרבה קניונים, מסעדות, רבות מהן רשתות אמריקאיות, בתי מלון גדולים ולבנים על חוף הים והרבה תיירים אשר מבלים בחוף ובמים כי אלה הן האטרקציות המרכזיות בעיר. לחופשה של בטן גב, חופשה של פינוקים, ים והרבה אוכל טוב, קנקון היא יעד מושלם. גם אם מדובר על טיסה לקצה השני של העולם, הפינוק במקום שווה הכל.
 
איזה מבחר יש?
חברות תעופה שונות מציעות טיסות לקנקון. הטיסות כוללות לעיתים עצירה אחת ולעיתים גם שתיים. הטיסה יכולה להיות דרך יעד כלשהו באירופה כמו מדריד, לונדון ועוד וגם דרך ארצות הברית. ישנן טיסות שעוצרות הן באירופה והן בארצות הברית. המחיר הוא כמובן בהתאם. יכול להיות פער משמעותי בין טיסה הכוללת שתי עצירות והחלפת חברות תעופה לבין עצירה אחת והמשך עם אותה חברה. בררו את כל האפשרויות ובחרו לפי שיקולכם.
 
כמה זמן
משך הזמן שלוקחת טיסה לקנקון תלוי מאוד במסלול הטיסה. טיסה שעוברת דרך לונדון ועוצרת הן בלונדון והן בארצות הברית תיקח זמן רב יותר מטיסה דרך מדריד ישירות לקנקון. היא יכולה לקחת פחות מיממה ויכולה גם לקחת שתי יממות כמעט. השהיה בקנקון עצמה תארך כנראה מספר ימים בשל העובדה שסוג הבילוי בה הוא נופש נטו.