טיסות לפנמה

טיסות לפנמה

טיסות לפנמה

טיסות לפנמה

טיסות לפנמה

אי שם בין קולומביה בדרום אמריקה לקוסטה ריקה במרכז אמריקה, שוכנת מדינה קטנה יחסית למדינות אמריקה, מדינה אשר קל מאוד לא להבחין בה במפות, כמעין גשר אשר מחבר בין מרכז אמריקה לאמריקה הדרומית. עם זאת, המדינה הזאת מציעה לתיירים אשר משכילים להגיע אליה חוויות אין ספור, בעיקר הודות לנתונים הטבעיים הייחודיים שלה – לאקלים, לטופוגרפיה, לחי ולצומח הטרופיים, לתרבות המקומית, לנהרות ולנחלים הרבים ולהרים הגבוהים. הגיע הזמן שתכירו את המדינה הזו גם אתם – מדובר בפנמה, הפנינה של מרכז אמריקה.
 
מה מיוחד בטיסות לפנמה?
תנו לנו לספר לכם על מעט מהאטרקציות ומהחוויות אשר אתם יכולים לצבור בפנמה: קודם כל, אתם בוודאי מכירים את תעלת פנמה המפורסמת, תעלה מעשה ידי אדם אשר  מקשרת בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס השקט, וחוסכת לספינות רבות את ההקפה בת עשרות אלפי הקילומטרים מסביב לדרום אמריקה. ביקור בתעלה הזו הוא בגדר חובה, משום שהיא מפעל אדריכלי מבריק – חפירת תעלה כה מאסיבית בטופוגרפיה משתנה. למעט תעלת פנמה, בטיסה לפנמה תוכלו להנות משאר המדינה הנפלאה הזו, אשר מציעה לכם שמורות טבע רבות ומסלולי טיול אין ספור, חלקם מציעים לכם נופים ייחודיים וחי וצומח נדירים במיוחד. גם אם אתם מחפשים אחר אטרקציות הספורט האתגרי תוכלו למצוא אותם בפנמה, כולל רפטינג בנהרות הרבים, גלישה בחופים הזהובים ואפילו בנג'י מגשרים ומצוקים גבוהים. אם אתם מחפשים אחר חיי הלילה, דעו לכם שלפנמה סיטי, עיר הבירה של פנמה, יש הרבה מאוד להציע לכם, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לקחת.
 
איזה מבחר יש של טיסות לפנמה?
חברות תעופה רבות מציעות לכם טיסות לפנמה, אך באופן ישיר מישראל לא תוכלו למצוא טיסה לפנמה. עליכם יהיה לעצור בתחנת ביניים כלשהי (לפעמים אף יותר מאחת), ולהחליף טיסה. שימו לב כי את החיסרון הזה אפשר להפוך ליתרון, ולהפוך את הטיסה לפנמה לטיול רחב יותר בארצות נוספות.
 
טיסות לפנמה – כמה זמן?
הטיסות לפנמה נוחתות בפנמה סיטי, ואורכן משתנה בהתאם לכמות עצירות הביניים בדרך ולמיקומן. בדרך כלל נהוג לערוך עצירת ביניים בארצות הברית, באירופה, או בדרום אמריקה.
שלח