טיסות לקיטו

טיסות לקיטו

טיסות לקיטו

טיסות לקיטו

כרטיסי טיסה זולים לאקוודור

טיסות לקיטו

 
כאשר תהיו במהלך הטיול שלכם בדרום אמריקה ותגיעו לקיטו, בירת אקוודור, תגלו להפתעתכם עיר מודרנית ומערבית, עיר דומה יותר לעיר אירופאית מאשר לעיר דרום אמריקאית. קיטו היא עיר גדולה אך נקיה מאוד, מלאה באטרקציות, כולל אטרקציות מערביות כמו מרכזי קניות מודרניים, בתי קפה, מסעדות, פארקים גדולים ועוד. גם אם טיול בדרום אמריקה נועד בעיקר בשביל לספוג הרבה מראות שונים מהמראות שישנם בבית, עיר שהמערב משולב בה תתן לכם בהחלט תחושה ביתית ונוחה. כמובן שמעבר לאטרקציות המערביות תוכלו להנות בקיטו מאורח החיים המקומי. שווקים צבעוניים, מסעדות מקומיות, הרבה טבע במרחק קצר מהעיר וכמובן האנשים יזכירו לכם כי עדיין אתם נמצאים בדרום אמריקה.
 

מה מיוחד בקיטו?

טיסה לקיטו תנחית אתכם בליבם של הרי האנדים, בתוך "שדרת הרי הגעש" של אקוודור. אקוודור היא מהמדינות הקטנות של דרום אמריקה אך הביקור בה ישאר בכם גם לאחר שתעזבו אותה. קיטו מחוקת לעיר העתיקה והעיר החדשה ולכן ניתן למצוא בה הכל מהכל. במרחק קטן מהעיר ניתן להגיע אל כפרים אינדיאנים השומרים במשך שנים על אותו אורח חיים כמו אבותיהם ואינם מושפעים מהשינויים שעוברת העיר הגדולה. כמובן שאי אפשר לבקר בקיטו מבלי לבקר ב"מרכז העולם" אשר נמצא במרחק חצי שעה נסיעה ממנה. זהו המקום בו עובר הקו המשווה וצילום כשכל רגל נמצאת במחצית אחרת של כדור הארץ הוא חובה.
 

איזה מבחר יש?

היום הטיסות נעשות דרך אירופה או ארצות ברית. ניתן להגיע דרך חברות תעופה אירופאיות שונות אשר עושות עצירת ביניים במדינתן. עם המדינות המבצעות טיסות לקיטו מישראל נמנות הולנד וספרד. אם אתם בוחרים לטוס דרך ארצות הברית זכרו כי עליכם להציג ויזה בתוקף. ניתן גם לנסוע עם אל על עד יעדים אחרים בדרום אמריקה ומשם לקחת טיסה לקיטו.
 

כמה זמן?

טיסות  לקיטו נמשכות כמעט יממה אם לוקחים בחשבון את עצירות הביניים. ניתן לשהות בקיטו כמה ימים או יותר, תלוי עד כמה אתם ממהרים אל היעד הבא. ישנן אטרקציות בעיר כמו שוק אוטבלו הגדול בעיירה אוטבלו שבמרחק שעתיים  נסיעה מקיטו ומקומות רבים נוספים בהם ניתן לבלות גם מחוץ לעיר.
שלח