החלום האמריקאי ואורלנדו

החלום האמריקאי ואורלנדו

החלום האמריקאי ואורלנדו

החלום האמריקאי ואורלנדו
 
טיול 14 ימים / 12 לילות - יציאה בימי חמישי - נפגשים בניו יורק
 
מפלי הניאגרה, טורונטו, וושינגטון, פילדלפיה, מנהטן, שלוש הפלגות, הפארקים של אורלנדו ודיסנילנד
 
 
 
יום חמישי – ת"א - ניו יורק
טיסה באופן עצמאי, עם ההגעה לשדה התעופה בניו יורק. איסוף והעברה למלון במנהטן. יום זה חופשי להיכרות עם העיר המרהיבה ,גורדי השחקים, המוניות הצהובות ואורות הניאון.לינה במנהטן.
 
יום ו' – מנהטן - סיור מקיף באי הגבעות וגורדי השחקים                         
לממשיכים את הטיול, היום נצא לסיור במנהטן. נתחיל בנסיעה ליד לינקולן סנטר, המרכז לאומנויות הבמה, ביה"ס ג'וליארד. בית הדקוטה שלפיתחו נרצח הזמר ג'ון לנון. נצא לסיור רגלי קצר אל סטרוברי פילדס בתוך הסנטרל פארק ונחזה בפסיפס לזכרו של המוזיקאי שנרצח. נחצה את הסנטרל פארק, שדרת המוזיאונים ומלון פלאזה היוקרתי. נמשיך על השדרה החמישית המהודרת דרך רוקפלר סנטר, טיימס סקוור ושדרת ברודווי דרכה נגיע לכיוון אמפייר סטייט בילדינג, יוניון סקוור, גריניץ' וויליג', רובע הסוהו והאזור הסיני המאוכלס ביותר בארצות הברית הצ'יינה טאון. את החלק השני של הסיור נקדיש לדאון טאון מנהטן. נראה את מרכז הסחר העולמי החדש ואת האנדרטה שהוקמה לזכר חללי 11 בספטמבר 2001. נסיים את היום בוול סטריט והמעגן להפלגה לסטטן איילנד. נצא להפלגה בת שעה במפרץ ניו יורק, נשוט ונחלוף על פני אי החרות ונצלם את הגברת המפורסמת ביותר בעולם פסל החרות, מתנת העם הצרפתי לעם האמריקאי, לקינוח נחזה במראות קו הרקיע המקסים של מנהטן.לינה במנהטן.
 
יום שבת - ניו יורק               
יום חופשי להמשך ההכרות עם עיר מרתקת זו.מוזיאונים , קניות, הופעות ומה לא? לינה במנהטן.
 
יום ראשון - ניו יורק / מפלי הניאגרה
יום א' - ניו יורק - מפלי הניאגרה
בבוקר זה נצא מ"התפוח הגדול" לכיוון מפלי הניאגרה. אנו נחצה את מדינת ניו ג'רזי ונחלוף לאורך הגבול שבין ניו ג'רזי לפנסילבניה לאורך אפיק נהר הדלאוור. ערוץ הנהר חורץ את ההר ויוצר תופעות טבע יפהפיות. נחצה את הרי האפלאצ'ים ונצפין בדרך הנופים המשגעת לאזור אגמי האצבעות. בקיץ נבקר בקניון ווטקינס גלן ומפלי המים הנשפכים לתוכו. מווטקינס גלן נמשיך בנסיעה לאורך אגם סנקה לכיוון המפלים. עם ההגעה למפלים נבקר בצד האמריקאי של המפלים, נטייל בין אשדות המים הרועשים והגועשים הלא הם מפלי הניאגרה. נחצה את הגבול לקנדה ונגיע עם ערב למלון. בלילה נצא אל המפלים ונצפה בתצוגת האורות המרהיבה וצבעונית על המים הגועשים. מי שמעוניין יוכל לבלות עד אור הבוקר בקזינו של העיירה הקנדית.לינה בניאגרה פולס.
 
יום ב' - מפלי הניאגרה - טורונטו - אלף האיים
"מים רועמים", כפי שקראו להם האינדיאנים, או המפלים האדירים מצפים לנו היום. עשרות מליוני ליטרים של מים שניתכים מדי דקה! הם המחזה המרהיב והבלתי נתפס אותו נראה מכמה זויות: נצפה על המפלים מהצד הקנדי. בקיץ – נשוט אל המפלים על ספינת "עלמת הערפל", נחוש את העוצמה האדירה של כמות המים הנשפכת ממש מעלינו. בחורף, נבקר במנהרה מאחורי המפלים. לאחר ביקור בשעון הפרחים נעזוב את איזור המפלים, נקיף את אגם אונטריו שגודלו הוא כמעט כגודל מדינת ישראל. אנחנו נגיע בצהריים לטורונטו שהיא הגדולה בערי קנדה. סיורנו בעיר יכלול את בניני העיריה המפורסמים, בנין הפרלמנט וכמובן מרכז איטון העצום, מרכז תת-קרקעי אדיר ובו מעליות זכוכית, בתי קפה, חנויות, מזרקות, מפלי מים ועוד. לפנות ערב אנחנו נמשיך מזרחה לכיוון נהר הסן-לורן ונתמקם ללינת לילה באזור אלף האיים.
 
יום ג' - אלף האיים                                                
הבוקר נצא מזרחה, לאורך אפיק הנהר אל אזור אלף האיים המפורסם. אנחנו נעלה על סיפון האניה ונחזה בבתים המדהימים אשר בנו אנשים פרטיים על מאות האיים שפזורים לאורך הנהר. מחזה מדהים שלא תשכחו לעולם. לאחר מכן נחצה את מדינת ניו יורק ובמידה וישאר בידנו זמן נעצור במרכז קניות ענק ובו חנויות של הרשתות המפורסמות בעולם, במחירים זולים במיוחד. נחצה את מדינת ניו יורק ונגיע עם ערב ללינת הלילה בניו ג'רזי.
 
יום ד' – וושינגטון                                                                          
הבוקר נצא לבירת ארצות הברית, וושינגטון די.סי. נבקר במצבת הזכרון ללינקולן שהיה הנשיא בזמן מלחמת האזרחים העקובה מדם. נצפה על בריכת ההשתקפות ונראה את המבנה הגבוה ביותר בעיר, לזכרו של ג'ורג' וושינגטון, הנשיא הראשון. אנחנו נבקר באנדרטת חללי מלחמות ויטנאם וקוריאה. נראה את מצבת ג'פרסון, הנשיא ומחבר מגילת העצמאות של ארצות הברית. לאחר מכן נמשיך למרכז המוזיאונים שם נהיה במוזיאון התעופה והחלל שם נלמד על התפתחות התעופה מהאחים רייט - שמטוסם תלוי ממש מעל ראשינו, ועד ימי התעופה בחלל ואף ניגע בסלע שהובא מהירח. נבקר במוזיאון השואה בו ניכנס אל "ביתו של דניאל" ושם נחווה את שעוללו לילד ולמשפחתו הנאצים במלחמת העולם השניה, כל זאת דרך עיניים של ילד קטן. לאחר ביקור מרטיט לב זה, נעלה אל גבעת הקפיטול, שם נמצאים הסנאט ובית הנבחרים. נסיים בתצפית על המדשאות בהן נחתמו הסכמים חשובים ונלחצו ידי אויבים, ונצפה בבית הלבן הלא הוא מקום משכנם של נשיאי ארצות הברית.
 
יום ה' - פילדלפיה - כת האמיש                        
בבוקר זה נתחיל בעולם השוקולד של "הרשי" שהיא יצרנית השוקולד הגדולה בעולם. משם נמשיך לביקור באחת הכתות שהשלימו את חזונו של וויליאם פן כשבאו לחיות בשלווה והרמוניה במדינת פנסילבניה, הרי היא כת האמיש. בלב מחוז לנקסטר נראה כיצד חיה קהילה במאה העשרים ואחת באמצעים של המאה השמונה עשרה. כאן נראה איך עדיין נוסעים בעגלה עם סוסים, עושים קניות במרכז קטנטן ומבשלים על כיריים בה האש מובערת בגזעי עץ. את היום נסיים בעיר הולדתה של האומה האמריקאית, פילדלפיה, עיר "אחוות האחים". נבקר בפעמון החירות שעותק ממנו קיים בירושלים. נצפה על היכל העצמאות בו הוכרזה ונחתמה הצהרת העצמאות של ארה"ב. נטייל בפארק העצמאות פה נראה את בית הכנסת החשוב ביותר של פילדלפיה ובפיתחו את האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו שהיא תרומתה של העיר פילדלפיה לקהילה היהודית בעיר. נגיע ללינת הלילה בשעות הערב.לינה בניו ג'רזי.
 
יום ו' – אורלנדו
בבוקר הסעות מסודרות לשדה התעופה לטיסה מוקדמת לאורלנדו. עם ההגעה נבקר באולפני אם.ג׳י.אם, אולפני הקולנוע והטלויזיה של חברת דיסני שם נצא למסע מדהים ב״מלחמות הכוכבים״, מסעותיו של ״אינדיאנה ג׳ונס״, מופעי פעלולנים מדהימים ועוד... לינה באורלנדו.
 
יום שבת –אורלנדו
הסעה הלוך ושוב מהמלון לעולם של וולט דיסני. נפגש עם העולם הקסום של פיטר פן, סינדרלה, דמבו ומלך האריות. נוכל לשוט בצוללת, לנהוג במכוניות מוקטנות, לרחף ברכבל ואף לטוס בחלל. יום נפלא שבו כולנו נחוש שוב כילדים.לינה באורלנדו.
 
יום א' – אורלנדו
הסעה הלוך ושוב מהמלון למרכז אפקוט שהוא עולם המחר. בחציו הראשון של היום נגלה את נפלאות העתיד הכולל טיסה בתוך גופנו שלנו, נהיגה מטורפת במכוניות מירוץ מהירות ועוד... את חציו השני של היום נבלה בביתנים של מדינות מכל רחבי העולם. נשוט בספינה ויקינגית, גונדולה מקסיקנית וכמובן הביתן היפני והחומוס בביתן של מרוקו. ניסע בהסעה חזרה למלון לאחר צפייה בזיקוקי הדינור.לינה באורלנדו.
 
יום ב' – אורלנדו
הסעה הלוך ושוב מהמלון אל ממלכת החיות המרהיבה של וולט דיסני. אנחנו נפגוש את מלך החיות, נראה סרט תלת מימד על ממלכת הנמלים וכמובן נעשה סיור ברכב ספארי בג׳ונגל מפתיע באמצע אורלנדו.לינה באורלנדו.
 
יום שלישי - אורלנדו העברה לשדה התעופה
טיסה באופן עצמאי מאורלנדו דרך יעד ביניים לת"א.
 
יום רביעי – ת"א
תם עוד טיול מרהיב
 
הערות. הטיולים מתבצעים בין יוני עד אוקטובר.הטיולים בנויים כטיולי לגו ומורכבים ממספר קבוצות נוסעים המאפשרים ביצוע טיולים ללא קשר למספר הנוסעים. יציאת הטיולים מובטחת!
חלקי טיולים מסוימים ומעטים (פארקי שעשועים, הרוקים הקנדיים) נערכים בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית של פחות מ-10 נוסעים, טיולים אלו יודרכו בשפה האנגלי.
הכי חשוב - למשרדי המטייל בניו יורק צוות ותיק המשרת את נוסעי החברה כבר 25 שנים. לרשותכם מספר טלפון חינם לשעת חרום בזמן שהייתכם באמריקה ונציגות בישראל הנותנת לנוסעים את השקט הנפשי הנדרש להנאה מהטיול.
 
המחיר כולל
טיסה ת"א - ניו יורק – אורלנדו - ניו יורק – ת"א. בתי מלון בדרגת תיירות טובה. 5 לינות על בסיס לינה וארוחת בוקר ו-7 לינות על בסיס לינה בלבד. העברות. דמי כניסה לכל האתרים המפורטים. אוטובוס תיירים ממוזג. מלווה קבוצה ישראלי. מיסי נמל והיטלי דלק
האטרקציות הכלולות בטיול
3  הפלגות במפלי הניאגרה, 1000 האיים ומנהטן, פעמון החרות, מוזיאון התעופה והחלל, גבעת הקפיטול, טורונטו, וושינגטון, פילדלפיה, כת האמיש, עולם השוקולד של הרשי, כניסה לארבעה פארקים: עולמו של וולט דיסני, אפקוט סנטר, אולפני הסרטים וממלכת החיות.
מדריך ישראלי צמוד רק בשבוע הטיול הראשון מכיוון אין צורך במדריך בפארקים באורלנדו. דרוש דרכון ישראלי בר תוקף ואשרת שהייה חוקית רבת כניסות בארה״ב במעבר גבול עם קנדה. המסלול מתאר את הביקור באתרים אך לעיתים יוחלף סדר ימי הטיול. האתרים, ההפלגות ובתי המלון לא ישתנו. ע"פ שיקול דעתה הבלעדי של החברה, טיולים מסוימים ישהו שני לילות במפלי הניאגרה ולא יבקרו באלף האיים.
 
 
*ייתכנו שינויים במסלול. יש לברר איתנו את המסלול הסופי*
שלח