מידע על חופשה בלרנקה

מידע על חופשה בלרנקה

חבילות ללרנקה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית ללרנקה: טיסה+מלון

טיסות ללרנקה

טיולים מאורגנים ללרנקה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע ללרנקה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע אודות חופשה בלרנקה

חופשה בלרנקה
לרנקה נמצאת במרחק קצר של שעת טיסה אחת בלבד מישראל. לרנקה הינה העיר השלישית בגודלה באי קפריסין וממוקמת באזור הדרומי של האי, קרוב לשדה התעופה הבינלאומי. לרנקה היא איננה עוד עיירה מנומנמת ותיירותית, אלא היא טומנת בחובה שפע של אטרקציות ובילויים נהדרים. עבור מי מביניכם שמעדיף לבלות את רוב זמנו בבית המלון, חופשה בלרנקה יכולה להיות אידיאלית תודות לשפע בתי המלון המפנקים שפזורים לאורכה ולרוחבה. יחד עם זאת העיר לרנקה מציעה אפשרויות אקטיביות ופעלתניות יותר.
 
מה מיוחד בחופשה בלרנקה?
אחד מהדברים הייחודים ביותר במסגרת חופשות בלרנקה נובע מרצועת החוף הנהדרת שאורכה הינו למעלה מעשרים ק"מ. מדובר ברצועה קסומה המציעה חול זהוב שפונה לים בצבעי התכלת המשתרע עד אין סוף. אולם יש לציין שפה רק מתחיל כל הסיפור, שלל חנויות המעצבים שבעיר והבוטיקים המיוחדים בהחלט לא מביישות את העיר לרנקה ביחס לבירות האופנה הגדולות ביותר ביבשת אירופה. חופשה בלרנקה תאפשר לכם בנוסף ליהנות משפע של אתרים היסטוריים, טברנות ומאכלים נהדרים.
 
איזה מבחר יש של חופשה בלרנקה?
באופן כללי ישנו מגוון מאד רחב של חופשות בלרנקה, אולם אנו מציעים לכם טרם החיפושים אחר סוגי החופשות השונים בעיר לרנקה, לברר ביניכם לבין עצמכם מהו האופי והסגנון שמייחד את החופשה המסוימת שלכם. האם למשל אתם מעוניינים בחופשה משפחתית ופעלתנית, שאיננה מסתכמת אך ורק בבילוי בטן גב על חוף הים? או לחילופין רם אתם מעוניינים בנופש זוגי ורומנטי באחד מבתי המלון היוקרתיים שפזורים על רצועת החוף היפיפייה שמציעה העיר לרנקה.
 
חופשה בלרנקה- כמה זמן?
באופן עקרוני משך השהות שלכם בעיר לרנקה תלוי בגודל התקציב שלכם ובזמן החופשי שעומד לרשותכם. במידה ואין לכם מגבלות משמעותיות בתקציב ומספיק ימי חופש מהעבודה או מהלימודים, אנו ממליצים לכם לשהות בעיר לרנקה בין שלושה עד שבעה ימים, בהם סביר להניח כי תוכלו למצות את מירב האטרקציות הנפלאות והבולטות שמציעה העיר הקסומה הזו וביניהן: טיול בטיילת האלגנטית והמרשימה, ביקור בשכיות חמדה ארכיאולוגיות, מסעות קניות בחנויות בוטיק ומעצבים ועוד.

ברגע האחרון ללרנקה

משתלם להיות ספונטניים

שלח