מידע על נופש בטבריה

מידע על נופש בטבריה

מלונות בטבריה

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

מידע על נופש בטבריה

חופשה בטבריה, נופש בטבריה
 

פעם, לפני שהצפון הפך להיות אתר הנופש המרכזי של מדינת ישראל, חופשה בטבריה היתה בגדר ה'אירוע המרכזי' של הקיץ. עם בואו של הקיץ, היו מתחילות ההכנות לחופשה, שכללו הצטיידות במיני מזרונים וגלגלים מתנפחים, צידניות עמוסות אוכל וכל טוב – וכמובן, מזרונים ואוהלים. אלו אשר העדיפו להעביר את הלילה במיטה הזמינו מבעוד מועד חדר באחד מהמלונות של טבריה, או אתרי הלינה המועטים שהיו סביב הכנרת. מדינת ישראל חגגה את הקיץ בכנרת תוך כדי נפנוף בשר ושכשכוך במי הכנרת המלאה והצלולה. מאז, תיירות הפנים של ישראל התפתחה ואיתה כל אזור הכנרת וטבריה. בתי מלון רבים נוספו באזור, תיירות הצימרים תפסה תאוצה והקיבוצים והמושבים שבסביבות הכנרת 'עלו על הגל', בנו בתי הארחה והצטרפו לחגיגה. כיום, חופשה בטבריה היא כבר מזמן לא רק מיטת שיזוף על מימי הכנרת, והיא כוללת את כל מה שיש לאזור להציע, ועוד. 
 
חופשה בטבריה היא קודם כל – חופשה בכנרת. אגם המים המתוקים המקסים הזה מציע פעילות רבה ומגוונת לכל המשפחה. אפשר לבקר בלונה גל – פארק המים הגדול והמרכזי של הכנרת שם תוכלו בקלות להעביר יום שלם בין המגלשות הגדולות ובריכות המים מלאות האטרקציות. נוסף על כך, בכנרת שפע של פעילות וספורט מים – מסלולי קיאקים, ראפטינג, שחיה, צלילה, אבובים או סתם ציפה מרגיעה על מזרון מתנפח. חופי הכנרת התפתחו מאוד, והם מציעים מקלחות, תאורה, שירותים מסודרים ואפילו חנויות עם מוצרי יסוד בסיסיים ושירותי תיירות נוחים. נוסף על אלו, בסביבות הכנרת התפתחו אטרקציות מגוונות – מטיולי סוסים, טרקטורונים וטיולי ג'יפים ועד טרקים לאוהבי ההליכה וטיולי אופניים בכל הרמות. אזור טבריה והכנרת משופעים באתרי ארכיאולוגיה ומורשת בעלי חשיבות בינלאומית, כגון תל מגידו, הפארק הארכיאולוגי בטבריה, קברי הצדיקים ועוד. מי שמעוניין להרחיק עוד קצת יכול לבקר באמפי הגדול של בית שאן ובפסיפס המרהיב אשר התגלה שם כמעט בשלמותו. מגוון האפשרויות כל כך גדול, עד שהכי מומלץ זה לתכנן מראש את החופשה, ולחשוב אילו סוג של בילוי אתם רוצים לכלול בה. 
חשוב לקחת בחשבון את עונת השנה בה אתם מגיעים לנופש בטבריה. בחודשי הקיץ מדובר במזג אוויר חם עד מעיק, עם אחוזי לחות גבוהים. בחודש אוגוסט הטמפרטורות יכולות להגיע גם עד 40 מעלות – אז סכנת ההתייבשות גדולה. כמו כן, בכל אחר צהריים, בדיוק באותה שעה, מתחילה רוח חזקה לנשוב לכיוון הצד המזרחי של הכנרת, ובמשך כמעט שעתיים מעיפה וסוחפת איתה את כל מה שנמצא על הגדה המערבית של הימה. אם אתם מטיילים עם ילדים, וגם אם אתם בלעדיהם, חשוב להימנע מכניסה למים בשעות אלו וכדאי לקשור כל מה שיכול להיסחף. 
 
על כל אלה, ועוד ועוד - חופשה בטבריה היא ללא ספק חופשה, שאין שני לה.  
שלח