מלונות בתל אביב

מלונות בתל אביב

מלונות בתל אביב

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

מלונות בתל אביב

תל- אביב היא עיר השוכנת במרכז הארץ ונחשבת למטרופולין התוססת והמגוונת ביותר בישראל, ולכן היצע בתי המלון בתל אביב בעיר הוא מן הגדולים בישראל. לצד חופי רחצה שוקקים וטיילת המציעה שלל בתי קפה ומסעדות, תוכלו למצוא בעיר רחובות ציוריים, מרכזי קניות וחנויות מעצבים, מגון קולינארי שאין דומה לו בישראל, חיי לילה מסעירים ועוד שלל של אפשרויות שינעימו כל דקה מזמנכם. 
 
רוב בתי המלון בתל אביב מרוכזים לאורך חוף הים. רובם של בתי מלון אלה משתייך לרשתות המלונות המרכזיים, אשר מציעים לינה ברמה של 5 כוכבים, עם כל הפינוקים הנלווים לכך. מלונות אלו משמשים מגוון גדול של מבקרים ותיירים – מאנשי עסקים, תיירים ועד לתיירות פנים ומשפחות אשר מגיעות לתל אביב לבלות חופשה ליד הים. מלון בוטיק בתל אביב זו אפשרות אטרקטיבית לא פחות. בתי מלון כאלה נמצאים למשל בשכונת נווה צדק אשר ידועה באופיה הציורי והשקט ומציעה לינה רומנטית ואינטימית. לאחרונה גם נוספו עוד מלונות בתל אביב גם באזור רמת החייל ומרכז עזריאלי אשר משמשים בעיקר אנשי עסקים ומבקרים המגיעים לכנסים ופגישות עסקים. 
בענייני חניה – אל דאגה. גם אם אין לבית המלון חניה פרטית, סביר להניח שכלל לא יהיה צורך להזיז את הרכב. תל אביב היא נוחה להתמצאות, מתחמי הבילוי והפעילות שלה סמוכים מאוד זה לזה ורוב האטרקציות נמצאות במרחק הליכה. מאחר והמלונות של תל אביב ברובם נמצאים לאורך קו החוף ובמרכז העיר, בסמוך אליהם תמצאו שירות מוניות צמוד וגם תחבורה ציבורית נוחה לשימוש.  בכלל, אם הגעתם לחופשה בתל אביב מומלץ להשאיר את הרכב בחניה, או בבית. בתוך תל אביב לא ממש תצטרכו אותו. 
 
בית מלון בתל אביב זו הבחירה הטובה ביותר אם אתם מחפשים חופשה שמשלבת עיר ללא הפסקה וים. שמש, ים, אטרקציות, מוקדי בילוי ותרבות, מתחמי קניות – כל אלו ועוד יהפכו את החופשה שלכם בתל אביב לבלתי נשכחת וישאירו אתכם עם טעם של עוד. 
שלח