דילים לחגים בחו"ל

דילים לחגים בחו

חפש חופשה מתוקה כדבש

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

דילים לראש השנה וסוכות 2023

דילים לחגים
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות

דילים לסוכות וראש השנה 2023

חבילות
חבילות
שלח

דילים ברגע האחרון

משתלם להיות ספונטניים

דילים לראש השנה, דילים לסוכות

חופשה בחגים

התקופה הזו של השנה, כאשר החגים מתקרבים ובאים, מרבית הציבור הישראלי מתחיל לתכנן את החופשה הבאה שלו. חופשה בחגים היא הזדמנות נהדרת לבלות עם כל בני המשפחה בנעימים, לחזק את מערכת היחסים או ליהנות יחדיו עם החברים. מעוניינים לערוך חופשה בחגים? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון בזמן הנכון. כיום, אנו חיים בעולם שמאפשר לנו להגיע לכל מדינה שהיא בעולם והכל באמצעות דילים משתלמים מאד עבור כל מי שמתכנן לנפוש בחגים.
 
מה מיוחד בחופשה בחגים?
הדבר הייחודי ביותר, ואולי גם הטוב ביותר שבזכותו כיום חופשה בחגים נחשבת לפופולארית במיוחד בקרב מרבית הציבור הישראלי, נעוץ כמובן במחירים המשתלמים, וכמובן בתמורה מספקת והולמת. לקראת החגים כאמור, תוכלו ליהנות משני העולמות, גם מיעד אטרקטיבי מאד וגם ממחירים נוחים לכל כיס. חופשות בחגים מציעות לכם ים של אפשרויות ויעדים אקזוטיים, אירופאים ועוד רבים ומגוונים. חשבו אם כן איזה סוג של חופשה הכי מתאים עבור צרכיכם האישיים.
 
איזה מבחר יש של חופשה בחגים?
חופשות בחגים בדרך כלל מזוהות עם חופשות קצרות טווח יחסית באיי יוון הקסומים כמו רודוס או כרתים, חופשה בברצלונה שהפכה להיות אחד מיעדי התיירות הבולטים ביותר בעולם כולו וחופשה בערים החשובות והמרכזיות באירופה. נופש בסוכות גם הוא נמנה עם כמה מסוגי החופשות הנהדרים ומאפשר לנו ליהנות משלל אטרקציות ייחודיות באזורים שונים ברחבי העולם כולו. 
 
חופשה בחגים- כמה זמן?
מרבית החופשות בחגים כאמור הן קצרות טווח, אולם הדבר תלוי בחג המסוים של השנה. חופשה בסוכות למשל, במהלכה כל הילדים זוכים ליהנות מכמות בלתי מבוטלת של ימי חופש יכולה להיות ארוכה יחסית בין תקופה של שבוע לשבועיים. כשמגיע חודש ספטמבר זו התקופה שגם מתחילים חגי תשרי ועמם החופשות הכל כך אהובות עלינו. בתקופה זו נהנים גם המבוגרים שבינינו וגם הילדים מימים של חופש בעונה הנעימה ביותר כל השנה. החופשות בחגים מזמנות לנו מגוון גדול של דילים לראש השנה ודילים לסוכות. בין אם אתם מחפשים נופש בישראל או נופש בחו"ל, יעמוד לרשותכם מבחר גדול.
 
נופש בראש השנה 
 
החופשה של ראש השנה (גם מהלימודים וגם מהעבודה) היא קצרה יותר מאשר החופשה בסוכות. על כן אתם יכולים לבחור בין דילים לראש השנה לתקופה קצרה ובין דילים לסוכות לתקופה ארוכה יותר. בראש השנה תוכלו לצאת ליומיים-שלושה של חופשה קצרה, בדרך כלל חופשות לא ארוכות מתאימות ליעדים קרובים ומכיוון שאנחנו בסוף הקיץ, מבחינת האקלים היעדים המומלצים והפופולאריים בתקופה זו הם יעדי הנופשונים -  יוון, קפריסין וכמובן תמיד – חופשה בארץ. מצפון הארץ ועד דרומה תוכלו למצוא אינספור חבילות נופש לימי החופשה בראש השנה. כל האופציות האלו כמובן מתאימות מאוד גם לספונטנים שבינינו שבוחרים את היעד יום/יומיים לפני שיוצאים וכמובן נהנים ממחירי הרגע האחרון. מי שכבר מיצה בקיץ את יעדי הבטן-גב, שמש-ים, גם אירופה לא כל כך רחוקה ועדיין נעימה לביקור קצרצר ולעניין. בכל אופן תקופת החגים זו תקופת השפע של הדילים. 
 
נופש בסוכות
החופשה של סוכות היא כאמור ארוכה יותר ואורכת מספר ימים. על כן דילים לסוכות כוללים טווח גדול יותר של יעדים. עדיין עומדים לרשותכם כל יעדי הנופשונים הקרובים וכמובן אירופה אך כעת נוספים לכם גם חבילות נופש למזרח ולאפריקה. מדובר בנופש בסוכות שהוא בערך לשבוע ומתאים במיוחד לחופשה משפחתית מהנה. לא ארוך מדי ולא קצר מדי והמחירים הם בדרך כלל הוגנים ופחות יקרים מתקופת החופשות של יוני-אוגוסט. שווה לבדוק האם אל החופשה המשפחתית כדאי לצאת דווקא בספטמבר – גם מחירים טובים יותר וגם אקלים נעים יותר בלא מעט מדינות, כולל ישראל שלנו...
 
חג שמח
איילה נסיעות