בתי מלון בטבריה

בתי מלון בטבריה

בתי מלון בטבריה

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

מלונות בטבריה

אם החלטתם שהגיע הזמן קצת לנקות את הראש מהלחץ, מלון בטבריה זה כנראה הדבר הנכון לעשות. אזור טבריה והכינרת הוא מהאזורים הוותיקים ביותר בישראל בתחום הנופש בישראל, והדבר בא לידי ביטוי ברמת הלינה והשירות שמציעים מלונות באזור. בתי מלון בטבריה מציעים לינה ברמות שונות, מרשתות מלון מהמפוארות ביותר, ועד למלונות צנועים ומשפחתיים יותר. כולם מציעם חופשה באווירה כפרית, מבלי שהדבר יבוא על חשבון הרמה והשירות. לכן, הדבר החשוב ביותר לעשות לפני שמזמינים מקום במלון בטבריה זה להחליט איזה מין חופשה אתם רוצים. 
 
אזור טבריה והכנרת ידוע באופיו הפסטורלי ובמשאבי הטבע הנפלאים בו הוא התברך. הוא משופע במסלולי טיולים מלאי מים, במסלולי אופניים, בפעילויות לכל המשפחה ובמגוון של ספורט ימי. בנוסף, בטבריה עצמה ובסביבותיה תוכלו למצוא קברות צדיקים עתיקים וכן אתרים בעלי חשיבות היסטורית לנוצרים. במרוצת השנים הפכו מקומות אלו לאתרי עלייה לרגל של מאמינים נוצרים ויהודים כאחד, אשר מגיעים לאזור כדי להתפלל לאורך כל ימות השנה. 
 
אוהבי הדגים בוודאי יחגגו בחופשה בטבריה. רוב המלונות בטבריה שוכנים ממש סמוך לטיילת של העיר, אשר  מציעה מבחר עשיר של מסעדות דגים בכל הרמות. ככלל, כל אזור הכנרת  משופע במסעדות דגים ומאכלי ים, חלקן בתוך בתי המלון בטבריה עצמה, וחלקם במרחק נסיעה קצרה. כדאי לברר במלון על מסעדות מומלצות באזור, ולעיתים אף כדאי להזמין מקום מראש. עוד בבתי המלון בטבריה, אפשרויות של פעילויות ספורט ופעילות מים בכנרת  - משיט ועד סקי מים. אזור הכנרת וסביבותיה מציע שפע של אטרקציות שלרוב כוללות מים – שיט אבובים, מסלולים טיולים במפלים ונחלים, טיולי אופניים בשביל שסובב את הכנרת, ביקור באתרים היסטוריים ועוד. מידע על מסלולי טיול ואטרקציות ניתן לקבל ישירות בבתי המלון בטבריה, אשר לעיתים גם מספקים את הפעילות עצמה במחיר מוזל, וכחלק מחבילה. 
 
מלונות בטבריה מספקים חופשה מרגשת ומלאת חוויות. הכנרת המקסימה, הנופים הירוקים והאווירה הירוקה הפכו את בתי המלון בטבריה ליעד מבוקש מאוד בעיקר בתקופות החגים והקיץ, לכן אם בטבריה חשקתם – הקפידו לעשות הזמנה מראש ולא להסתמך על הרגע האחרון. 
 
שלח