מידע על לונדון עם הילדים

מידע על לונדון עם הילדים

חבילה בהרכבה עצמית ללונדון: טיסה+מלון

טיסות ללונדון

חבילות ללונדון (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע על לונדון עם הילדים

לונדון היא אחת הערים העשירות והמגוונות שיש באירופה, וככזו היא יעד מושלם לחופשה עם ילדים. מגלגל ענק ועד מוזיאון שרלוק הולמס – בלונדון תמצאו מספיק פעילות לכל המשפחה. 
 
גן החיות של לונדון – מאות בעלי חיים ממינים שונים מתגוררים בגן חיות זה, אשר נחשב לאחד הגדולים באירופה. בנוסף למתחמים אשר מדמים תנאי אקלים שונים וסביבות מגורים של חיות כאלו ואחרות, מציע הגן פעילות לילדים ולמשפחה לאורך כל שעות היום. כדאי להקדיש לביקור בגן זה לפחות יום שלם. 
 
מוזיאון שרלוק הולמס – בשביל ילדים, מדובר באחד המוזיאונים המרתקים ביותר שיש ללונדון להציע. המוזיאון משחזר את דירתו של הבלש המפורסם מספריו של ארתור קונן דויל, ומפיח חיים ביצירה הספרותית תוך שימוש בפריטים, רהיטים, חפצים ואביזרי לבוש אשר לקוחים מתוך עלילות הבלשות המתוארות בספרים
 
האקווריום של לונדון - הסי לייף: תצוגה מרשימה של עולם הים, הכוללת שלל דגים, כרישים, צבים, נחשי ים, דגי מנטה ועוד חיות ים אשר שוכנות באקווריום מרהיב זה. עיצובו של האקווריום מאפר חוויה כמעט בלתי אמצעית של בעלי החיים המתגוררים בו, ולכן מדובר במקום שמתאים לביקור עם ילדים כמעט בכל הגילאים. 
 
פארק השעשועים של לונדון (Thorp  Park): אי אפשר לבקר עם ילדים בלונדון בלי להגיע לפארק זה, אשר נחשב לאימת ההורים ולפסגת ההנאה בשביל הילדים. המשותף לכל המתקנים בפארק הוא אלמנט הפחד  - מסלולי רכבות מתהפכות, סרטי אימה, רכבות שדים, מתקנים תלולים ועוד שלל אטרקציות שעיקרן יצירת אדרנלין חסר רסן. הסאונד הנפוץ ביותר בפארק זה הוא צעקות וצרחות של אימה, ויחד עם זה יום בפארק מסתיים עם הרבה מאוד חיוכים והנאה.  
 
ארמון בקניגהאם – ילדים פשוט לא יכולים לחכות לטקס חילופי השומרים בקדמת ארמון המלכה, אשר מתקיים מידי יום בחודשי הקיץ וכולל תהלוכה מרשימה, ומצחיקה, של שומרי הארמון הלבושים בכובעים והחליפות המפורסמות ביותר בעולם. אם תרצו לבקר באגפי הארמון אשר פתוחים לקהל, עליכם להירשם לסיורים המאורגנים בארמון. 
 
"העין של לונדון" - הגלגל הענק: אחת מהאטרקציות המרכזיות של לונדון, ואולי המקום הפופולרי ביותר בעיר. שהייה על הגלגל אורכת כחצי שעה, במהלכה תמצאו תצפית מרהיבה על העיר וסביבותיה, מה שמשאיר לכם שפע של זמן לזהות אתרים, לצלם אותם ולהתרשם מהעיר המיוחדת הזו. 

ברגע האחרון ללונדון

משתלם להיות ספונטניים

שלח