מידע על אטרקציות בברצלונה

מידע על אטרקציות בברצלונה

חבילה בהרכבה עצמית לברצלונה: טיסה+מלון

טיסות לברצלונה

חבילות נופש לברצלונה (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לברצלונה, ספרד

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לברצלונה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב בברצלונה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע על אטרקציות בברצלונה

יש לברצלונה כל כך הרבה להציג לתייר וקצרה היריעה מלהכיל את הכל. ריכזנו כמה מן האתרים שהם פשוט חובה למי שמגיע לחופשה בברצלונה בפעם הראשונה. אל תתאכזבו אם לא תספיקו הכל בביקור אחד –תמיד  תוכלו לסגור טיסה נוספת לברצלונה , יודעי דבר יגידו שגם אחרי מספר ביקורים בברצלונה, עדיין התחושה היא שיש עוד הרבה בשביל מה לחזור. ריכזנו כמה מן האתרים שהם פשוט חובה למי שמגיע לברצלונה בפעם הראשונה. אל תתאכזבו אם לא תספיקו הכל בביקור אחד – יודעי דבר יגידו שגם אחרי מספר ביקורים בברצלונה, עדיין התחושה היא שיש עוד הרבה בשביל מה לחזור. 
 
 
שדרת הרמבלה בברצלונה – השדרה המרכזית והמפורסמת ביותר בברצלונה.  מדובר בשדרה רחבה המשתרעת מכיכר קטאלוניה ועד לחוף הים, ובמרכזה עשרות דוכני מתנות, פרחים, ציפורים ושלל דברי אומנות ועבודות יד שונות. לאורך השדרה תמצאו דוכני מכירה,  אומני רחוב, להטוטנים, ציירים ועוד, אשר הופכים את הטיול בשדרה לחוויה של תיאטרון מתחלף. מאחר ומדובר במתחם תיירותי וממוסחר ביותר, זה לא המקום המומלץ ביותר לעשות בו קניות בברצלונה. אולם, זוהי נקודת התחלה טובה לטיול והיכרות עם הלב הפועם של ברצלונה, במיוחד אם מדובר בפעם הראשונה שלכם בעיר. שעות הצהריים עלולות להיות עמוסות בשדרה, לכן מומלץ לבקר בה בשעות המוקדמות של היום או בשעות אחה"צ המאוחרות.
 
המבנים האדריכליים של אנטוניו גאודי – אנטוניו גאודי היה אדריכל קטלאני אשר יצירותיו המקוריות והמהפכניות פזורות בכל רחבי ברצלונה. המבנים אשר תכנן ידועים בסגנון לא שגרתי, סבוך ומורכב, משופעים במוטיבים הלקוחים מעולם הילדים, הדמיון והפנטזיה. מיליוני מבקרים פוקדים מידי שנה את האתרים שתוכננו ע"י האדריכל הגאון, ובמרוצת השנים הפכו לאתרי חובה בברצלונה, ומקור לגאווה לתושבי העיר. פארק גואל וכנסיית הסגרדה פמיליה הוכרו כאתרי מורשת עולמית ומחייבים ביקור ללא כל קשר לטעמכם האומנותי: 
 
פארק גואל – התעשיין המקומי אזבי גואל הכיר בכישרונו של גאודי ועד מהרה הפך אותו לבן טיפוחיו. פארק גואל תוכנן במקור להיות אתר המגורים של התעשיין העשיר, אולם לאחר סיומו הוא הפך לפארק ציבורי ולאחד מהאתרים מהתויירים ביותר בברצלונה. קרמיקה צבעונית, גרם מדרגות בצורת לטאה, דוגמאות ומוטיבים הלקוחים מהים, ספסלים בצורת גלים, עמודי אבן מקושטים וכיכר אבן צבעונית ומלאת דמיון המשקיפה על נוף מרהיב של ברצלונה – כל אלה הפכו לסימן ההיכר של הפארק ולסיבה מספיק טובה להוציא את המצלמה ולצלם ולצלם ולצלם. 
 
כנסיית הסגרדה פמיליה – עוד יצירה מפורסמת של גאודי, אולי המפורסמת ביותר,  שגם היא הוכרה כאתר מורשת עולמי, ובנייתה עדיין לא הושלמה גם לאחר למעלה מ 100 שנות בניה. מן האלמנטים המפורסמים של הכנסייה נמנים החלל המרכזי אשר אמור להכיל כ 13,000 אנשים, ו 18 צריחים מעוטרים בסגנון גותי וארט נובו, אשר הגבוה מבניהם אמור להגיע לגובה של 170 מ'. גאודי השקיע את רוב שנותיו בתכנון ועיצוב הכנסייה, זאת למרות ביקורת ואפילו לעג שהופנו כלפי סגנונו יוצא הדופן, ויש האומרים, גם הקשה לעיכול. גם לאחר מותו, ממשיכים את דרכו אדריכלים שונים אשר מנסים להשלים את בניית הכנסייה, תוך ניסיון להיצמד לתוכניותיו המקוריות עד כמה שניתן. 
 
איצטדיון הקאמפ נאו – המגרש הביתי של קבוצת הכדורגל ברסה הנערצת ומתחם 'מקודש' בשביל אוהדי כדורגל בכלל, ואוהדי הקבוצה בפרט. מדובר באחד ממגרשי הכדורגל הגדולים בעולם, עם למעלה מ 90,000  מקומות ישיבה. אם אתם מטיילים עם ילדים, כנראה שלא תהיה לכם ברירה אלא לקפוץ לביקור במקום, להיכנס למוזיאון הקבוצה הנמצא בו ומן הסתם גם להיכנס לחנות המזכרות ולהיפרד מכמה מטבעות. אולם, גם אם אינכם נמנים על חובבי הכדורגל, מומלץ לבקר במקום ולספוג משהו מהאווירה והתרבות של מועדון הכדורגל שנחשב היום לאחד מן המועדונים המפוארים והעשירים ביותר בעולם.  
 
מוזיאון חואן מירו בברצלונה– האומן חואן מירו הינו אחד מהאומנים הספרדים החשובים והבולטים של המאה ה- 20, אשר נולד בברצלונה, פעל ויצר בה, והיה נאמן לזהותו הקטאלונית גם כאשר עבר לגור בפריז ובניו יורק למשך שנים רבות. המוזיאון בברצלונה מכיל אוסף יצירות עצום ומרשים של האומן הכולל פסלים, רישומים, ציורים ויצירות אומנות של אומנים נוספים אשר יצרו בהשראתו. בין שאר היצירות המוצגות במוזיאון, ניתן לראות את אחת מעבודותיו המפורסמות, בהן הנציח את זוועות מלחמת העולם השניה באמצעות למעלה מ- 20 ציורים מחוברים. מירו היה ידוע בעמדותיו הנחרצות נגד משטרו של פרנקו  בזמן מלחמת האזרחים בספרד ועל כך נחשב לאחר האומנים האהובים והמוערכים ביותר ע"י אזרחי ברצלונה. מבנה המוזיאון נמצא על פסגת "הר היהודים" (מונז'ואיק) בברצלונה, שם גם נקבר האומן לאחר פטירתו בשנת 1983. 
 
מוזיאון פיקאסו בברצלונה – גם אם אינכם נמנים על שוחרי האומנות, כדאי להגיע לביקור במוזיאון המוקדש ליצירותיו של האומן הספרדי הגאון שנחשב לאחד מפורצי הדרך החשובים ביותר בתולדות האומנות המודרנית. אוסף היצירות נחשב לגדול מסוגו בעולם, והוא מציג את שלבי ההתפתחות האומנותית של פיקסו לאורך תקופות שונות בחייו. לצד תערוכות קבועות המוקדשות לציורים, פסלים, איורים ורישומים של פיקסו עצמו, מציג המוזיאון בברצלונה תערוכות מתחלפות של אומנים נוספים הנמנים על זרם האומנות המודרנית. המוזיאון בברצלונה נחשב למפורסם ביותר, ולכן רצוי לתכנן את מועד הביקור שלא בשעות העומס.
 
המזרקה הקסומה - ליד כיכר אספניה, במרכז ברצלונה, נמצאת אחת מן האטרקציות המפורסמות של ברצלונה – מזרקת הקסם. בתקופות הקיץ מתקיים בסופי השבוע מופע מים מרהיב המשלב תנועה של מים עם תאורה צבעונית יחד עם מוזיקה משתנה. המופע מתקיים לאחר רדת החשיכה, נמשך כ 10 דקות ומתחיל בכל חצי שעה עגולה. 
 
הרובע העתיק: נחשב לאחד מהרובעים העתיקים והמקסימים של ברצלונה, מעין מסע בזמן לתקופה הרומית ששלטה בעיר - סמטאות מרוצפות באבן, מבנים עתיקים יפהפיים, מעברים צרים אשר מובילים מרח' אחד למשנהו וגם כמובן, מסעדות, בתי קפה וחנויות בוטיק ומתנות קטנות הפרושות ברחבי הרובע. טיול ברובע העתיק של ברצלונה הוא למעשה שיטוט נעים ורגוע, הרחק מאווירה המסחרית של שדרת הרמבלה והמולת החופים. 
 
גבעת מונטז'ואיק – אחת מנקודות התצפית היפות של העיר, אשר מהווה בעצמה מתחם מקסים לטיול רגלי וכולל מספר אטרקציות מעניינות של ברצלונה. נהוג לחשוב כי מקור השם הוא 'הר היהודים' וזאת משום שהקהילה היהודית נהגה לקבור בבית העלמין שבו את מתיה. בראש הגבעה מבצר עתיק וסביבו גנים יפים ונעימים לטיול. מוזיאון חואן מירו ממקום בגבעה יחד עם מספר מוזיאונים נוספים, כך שאפשר לשלב טיול בשבילים המקסימים ונקודות התצפית עם כניסה לאחד המוזיאונים. רכבל מחבר בין נמל הים והגבעה ומאפשר הגעה בקלות עם תצפית מרהיבה על נמל ברצלונה. לגבעה ניתן גם להגיע באמצעות אוטובוס או מטרו, פחות מומלץ להגיע ברכב פרטי בשל מצוקת חניה המאפיינת את המקום.  
 

ברגע האחרון לברצלונה

משתלם להיות ספונטניים

שלח