מידע על אטרקציות בלונדון

מידע על אטרקציות בלונדון

טיסות ללונדון

חבילה בהרכבה עצמית ללונדון

טיולים מאורגנים ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

חבילות נופש ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע על אטרקציות בלונדון

לונדון כל כך עשירה ומגוונת, שלא ניתן למצות אותה בביקור אחד. יחד עם זאת, ישנם כמה אתרים שהם חובה, אם כי גם רשימה זו אינה ממצה כלל את כל מה שיש לעיר הזו להציע: 
 
ארמון בקינגהם – פשוט אי אפשר להגיע ללונדון בלי לראות את הארמון שמספק לאזרחים האנגלים כל כך הרבה כותרות ורכילות כבר למעלה מ 150 שנה. טקס חילופי המשמרות המתקיים מידי יום הוא האטרקציה הפופולרית ביותר בעיר, אולם ניתן גם להצטרף לסיורים מאורגנים בתוך הארמון, בתיאום מראש כמובן. 
 
שעון הביג בן  - השעון המפורסם הוא אחד מסמליה המובהקים של לונדון, וצלצולו הידוע הפך לפס קול המזוהה ביותר עם העיר. השעון נמצא ליד בניין הפרלמנט, שמחייב ביקור בפני עצמו. 
 
הייד פארק  - הפארק הגדול והמפורסם ביותר בלונדון. ריאה ירוקה עצומה בגודלה, אשר מכילה מסלולי טיולים, אגמים מלאכותיים, במות נאומים ואטרקציות נוספות שיכולות למלא יום פעילות שלם. 
 
כנסיית ווסטמיניסטר – בנוסף ליופיה המרהיב של הכנסיה, מדובר באתר אשר אירח את האירועים ההיסטוריים הגדולים של הממלכה הבריטית. בכנסיה זו הוכתר המלך ויליאם הראשון, נערכו החתונות המפורסמות של בית המלוכה והתקיים טקס האשכבה של הנסיכה דיאנה. 
 
"העין של לונדון" - הגלגל הענק: אחת מהאטרקציות המרכזיות של לונדון, ואולי המקום הפופולרי ביותר בעיר. שהייה על הגלגל אורכת כחצי שעה, במהלכה תמצאו תצפית מרהיבה על העיר וסביבותיה, מה שמשאיר לכם שפע של זמן לזהות אתרים, לצלם אותם ולהתרשם מהעיר המיוחדת הזו. 
 
המוזיאון הבריטי – מוזיאון זה כולל אוסף עצום של עתיקות וממצאים היסטוריים אשר נאספו מרחבי העולם, מהתקופה הפרהיסטורית ועד היום, כאשר גולת הכותרת היא הגלריה של מצריים, יוון ורומא. מדובר על אחד מהמוזיאונים החשובים בעיר, עם מיצגים בעלי חשיבות עולמית כגון אבן הרוזטה ממצרים, אשר אפשרה פיענוח של כתב ההירוגליפים. 
 
כיכר פיקדילי (Piccadilly Circus)  - כיכר מרכזית בלונדון, הומה פעילות ואדם, אשר מחברת בין שדרות ורחובות עמוסי פעילות ותנועה. בנוסף למתחמי הקניות אשר מובילים לכיכר, תמצאו בקרבת מקום גם את שדרת התיאטראות של העיר, מוניומנט זיכרון בצורת מזרקה מרהיבה ששווה ביקור ושלל מסעדות ובתי קפה שהופכים את האזור לאטרקטיבי וסואן. 

ברגע האחרון ללונדון

משתלם להיות ספונטניים

שלח